Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC junior, Data: 2017-09-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-16 2017-09-16 2017-09-16 2017-09-16  
 1   Dominik Tankevič    Dėl 1-8 vietos      
[3] 10:00    D.Tankevič      
 16   Arijus Baranauskas    21:4  21:2 [12']      
  [18] 10:50    D.Tankevič    
 9   Ignas Kovas      21:1  21:1 [12']    
[4] 10:00    I.Kovas      
 8   Ernest Ratko    21:23  21:17  22:20 [36']      
    [33] 11:40    E.Jonkus  
 5   Daniel Leonovič        21:19  21:16 [23']  
[5] 10:00    D.Leonovič      
 12   Titas Azbainis    21:15  21:11 [18']      
  [19] 10:50    E.Jonkus    
 13   Dovydas Ivanovas      21:10  21:9 [16']    
[6] 10:00    E.Jonkus      
 4   Emilis Jonkus    21:3  21:0 [11']       1-a vieta
      [48] 12:05    E.Jonkus
 3   Adomas Mažeika          21:8  21:7 [14']
[7] 10:00    A.Mažeika      
 14   Dominykas Puchovičius    21:4  21:8 [15']      
  [20] 10:50    A.Mažeika    
 11   Matas Stravinskas      22:20  21:19 [20']    
[8] 10:00    M.Stravinskas      
 6   Dmitrij Izbitskij    15:21  24:22  21:9 [24']      
    [34] 11:40    J.Mažeika  
 7   Juozas Mažeika        23:21  22:20 [23']  
[9] 10:25    J.Mažeika      
 10   Benas Markevičius    21:9  23:21 [15']      
  [21] 10:50    J.Mažeika    
 15   Eimantas Puidokas      21:14  21:16 [19']    
[10] 10:25    P.Kovas      
 2   Pijus Kovas    21:12  21:14 [21']    D.Tankevič   3-a vieta
      [49] 12:30    D.Tankevič
       A.Mažeika   21:3  21:4 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Kovas    
    [35] 11:40    D.Leonovič  
     D.Leonovič   21:3  21:4 [14']   5-a vieta
      [50] 12:30    D.Leonovič
     M.Stravinskas     21:13  10:21  21:11 [27']
    [36] 11:40    M.Stravinskas  
     P.Kovas   21:17  21:18 [21']  
         
         
       I.Kovas   7-a vieta
      [51] 12:30    P.Kovas
       P.Kovas   21:6  21:12 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Baranauskas      
  [22] 10:50    A.Baranauskas    
   E.Ratko   21:14  21:8 [17']    
    [37] 11:40    D.Ivanovas  
   T.Azbainis     24:22  21:15 [21']  
  [23] 10:50    D.Ivanovas    
   D.Ivanovas   21:17  21:15 [18']     9-a vieta
      [52] 12:30   E.Puidokas
   D.Puchovičius       21:13  21:19 [25']
  [24] 10:50    D.Izbitskij    
   D.Izbitskij   21:7  21:3 [12']    
    [38] 11:40    E.Puidokas  
   B.Markevičius     21:19  21:12 [17']  
  [25] 11:15    E.Puidokas    
   E.Puidokas   21:14  21:13 [17']    
         
       A.Baranauskas   11-a vieta
      [53] 12:30    D.Izbitskij
       D.Izbitskij   21:9  21:12 [14']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     E.Ratko    
    [39] 11:40   T.Azbainis  
     T.Azbainis   13:21  24:22  21:12 [31']   13-a vieta
      [54] 12:30    B.Markevičius
     D.Puchovičius     21:15  21:14 [16']
    [40] 11:40    B.Markevičius  
     B.Markevičius   21:14  21:2 [13']  
         
         
       E.Ratko   15-a vieta
      [55] 12:30    E.Ratko
       D.Puchovičius   21:12  21:16 [21']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 18:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    D  
     Suaug D    VV  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.