Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
VNT+DV, Data: 2017-11-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-25 2017-11-25 2017-11-25  
 1   Mindaugas Danys   Dėl 1-4 vietų    
[1] 19:15    M.Danys    
 8   Aurelijus Andreliūnas    21:9  21:16 [15']    
  [7] 19:45    R.Kavaliauskas  
 5   Ramūnas Kavaliauskas      21:12  23:21 [21']  
[2] 19:15    R.Kavaliauskas    
 4   Marius Armonas    22:20  21:13 [19']    1-a vieta
    [13] 20:15    R.Kavaliauskas
 3   Audrius Vilčinskas        21:17  21:10 [18']
[3] 19:15    D.Kairys    
 6   Darius Kairys    21:18  16:21  21:15 [31']    
  [8] 19:45    A.Daugaravičius  
 7   Arūnas Daugaravičius      9:21  21:17  21:18 [29']  
[4] 19:15    A.Daugaravičius    
 2   Albertas Rimkus    22:20  15:21  21:17 [36']    
     
     M.Danys  3-a vieta
  [14] 20:15    M.Danys
   D.Kairys   21:16  21:13 [16']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Andreliūnas    
  [9] 19:45    M.Armonas  
   M.Armonas   21:10  21:13 [14']  5-a vieta
    [15] 20:15    A.Rimkus
   A.Vilčinskas     21:15  21:16 [19']
  [10] 19:45    A.Rimkus  
   A.Rimkus   17:21  21:14  21:13 [28']  
       
       
     A.Andreliūnas  7-a vieta
    [16] 20:15    A.Vilčinskas
     A.Vilčinskas   23:25  21:15  21:15 [26']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.