Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (2 etapas), Data: 2017-10-28, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-28 2017-10-28 2017-10-28 2017-10-28  
 1   Neringa Brazauskienė 
 Gintė Pačkauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Brazauskienė, G.Pačkauskaitė      
 16       ->      
  [32] 11:15    N.Brazauskienė, G.Pačkauskaitė    
 9   Indrė Semaškienė 
 Kristina Nareikienė 
    15:21  21:16  21:19 [30']    
[13] 10:25    G.Plečkaitytė, J.Kažanauskaitė      
 8   Gintarė Plečkaitytė 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:14  21:23  21:19 [37']      
    [49] 12:30    U.Gečaitė, A.Slapikaitė-Jurkonė  
 5   Urtė Gečaitė 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
      21:16  21:17 [16']  
[14] 10:25    U.Gečaitė, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 12   Aušra Montvydaitė 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  21:9  21:3 [11']      
  [33] 11:40    U.Gečaitė, A.Slapikaitė-Jurkonė    
 13   Dovilė Kuzmickaitė 
 Agnė Stravinskaitė 
    21:15  21:15 [16']    
[17] 10:50   B.Rakštytė, U.Rakštytė      
 4   Beata Rakštytė 
 Urtė Rakštytė 
  21:11  21:13 [19']       1-a vieta
      [64] 12:55    U.Gečaitė, A.Slapikaitė-Jurkonė
 3   Rūta Ulozaitė 
 Rugilė Gečaitė 
        22:20  21:13 [17']
[18] 10:50    R.Ulozaitė, R.Gečaitė      
 14   Jurgita Venckuvienė 
 Eglė Bagdonienė 
  21:11  21:12 [14']      
  [34] 11:40    V.Suško, K.Martinaitienė    
 11   Vaiva Bubulytė 
 Rūta Bubulienė 
    10:21  21:16  21:13 [22']    
[19] 10:50    V.Suško, K.Martinaitienė      
 6   Viktorija Suško 
 Kotryna Martinaitienė 
  21:13  21:19 [17']      
    [50] 12:30    D.Sitavičiūtė, K.Urbonavičiūtė  
 7   Dominyka Sitavičiūtė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
      21:6  22:20 [15']  
[20] 10:50    D.Sitavičiūtė, K.Urbonavičiūtė      
 10   Aurelija Martinkutė 
 Eglė Mačiulytė 
  21:13  21:12 [12']      
  [35] 11:40    D.Sitavičiūtė, K.Urbonavičiūtė    
 15   Eglė Bardauskienė 
 Evelina Sveikauskaitė 
    12:21  27:25  22:20 [30']    
[21] 10:50    N.Beketova, U.Padaigaitė      
 2   Natalija Beketova 
 Urtė Padaigaitė 
  21:12  21:5 [13']    N.Brazauskienė, G.Pačkauskaitė   3-a vieta
      [65] 13:20    N.Brazauskienė, G.Pačkauskaitė
       V.Suško, K.Martinaitienė   22:20  21:13 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Plečkaitytė, J.Kažanauskaitė    
    [51] 12:30    B.Rakštytė, U.Rakštytė  
     B.Rakštytė, U.Rakštytė   14:21  21:19  21:12 [27']   5-a vieta
      [66] 13:20    B.Rakštytė, U.Rakštytė
     R.Ulozaitė, R.Gečaitė     21:13  24:22 [19']
    [52] 12:30    N.Beketova, U.Padaigaitė  
     N.Beketova, U.Padaigaitė   21:19  13:21  21:19 [29']  
         
         
       G.Plečkaitytė, J.Kažanauskaitė   7-a vieta
      [67] 13:20    R.Ulozaitė, R.Gečaitė
       R.Ulozaitė, R.Gečaitė   22:20  21:14 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   I.Semaškienė, K.Nareikienė    
   I.Semaškienė, K.Nareikienė   ->    
    [53] 12:30    I.Semaškienė, K.Nareikienė  
   A.Montvydaitė, K.Ragalevičiūtė     21:15  13:21  21:16 [27']  
  [36] 11:40   A.Montvydaitė, K.Ragalevičiūtė    
   D.Kuzmickaitė, A.Stravinskaitė   21:11  21:13 [19']     9-a vieta
      [68] 13:20    V.Bubulytė, R.Bubulienė
   J.Venckuvienė, E.Bagdonienė       21:13  21:18 [21']
  [37] 11:40    V.Bubulytė, R.Bubulienė    
   V.Bubulytė, R.Bubulienė   21:18  21:19 [21']    
    [54] 12:30   V.Bubulytė, R.Bubulienė  
   A.Martinkutė, E.Mačiulytė     10:21  21:16  21:14 [34']  
  [38] 11:40    A.Martinkutė, E.Mačiulytė    
   E.Bardauskienė, E.Sveikauskaitė   21:9  21:13 [13']    
         
       A.Montvydaitė, K.Ragalevičiūtė   11-a vieta
      [69] 13:20    A.Martinkutė, E.Mačiulytė
       A.Martinkutė, E.Mačiulytė   15:21  21:11  21:16 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Kuzmickaitė, A.Stravinskaitė  
     D.Kuzmickaitė, A.Stravinskaitė   ->   13-a vieta
      [70] 13:20    E.Bardauskienė, E.Sveikauskaitė
     J.Venckuvienė, E.Bagdonienė     21:11  21:16 [15']
    [55] 12:30    E.Bardauskienė, E.Sveikauskaitė  
     E.Bardauskienė, E.Sveikauskaitė   21:8  20:22  21:18 [30']  
         
         
        15-a vieta
       J.Venckuvienė, E.Bagdonienė
       J.Venckuvienė, E.Bagdonienė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.