Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (2 etapas), Data: 2017-10-28, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-28 2017-10-28 2017-10-28 2017-10-28 2017-10-28  
 1   Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
[89] 14:35    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė        
 32   Dalius Juodsnukis 
 Agnė Stravinskaitė 
  21:5  21:19 [15']        
  [108] 15:25   K.Šemeta, J.Kažanauskaitė      
 17   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
    24:22  21:17 [25']      
[90] 14:35   P.Gečas, G.Plečkaitytė        
 16   Vidmantas Jonikas 
 Agnė Krušataitė 
  16:21  21:14  21:14 [30']        
    [129] 16:40    L.Rousseau, U.Gečaitė    
 9   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
      13:21  21:14  21:9 [25']    
[91] 14:35    A.Nareika, K.Nareikienė        
 24   Tomas Lukoševičius 
 Kristina Tamošaitienė 
  21:16  21:3 [13']        
  [109] 15:25    L.Rousseau, U.Gečaitė      
 25   Jonas Seniūnas 
 Rūta Bubulienė 
    21:13  21:15 [16']      
[92] 14:35    L.Rousseau, U.Gečaitė        
 8   Lucas Rousseau 
 Urtė Gečaitė 
  21:11  21:15 [14']        
      [150]    L.Rousseau, U.Gečaitė  
 5   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
        21:9  21:19 [15']  
[93] 14:35   V.Martinkus, J.Vadeikienė        
 28   Rapolas Grigaliūnas 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
  22:20  20:17 [24']        
  [110] 15:25    V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 21   Rytis Vasiliauskas 
 Beata Rakštytė 
    19:21  21:18  21:14 [33']      
[94] 14:35    M.Petkevičius, N.Beketova        
 12   Mantas Petkevičius 
 Natalija Beketova 
  21:14  21:16 [19']        
    [130] 16:40    R.Kavaliauskas, A.Skeberdytė    
 13   Jurgis Pauliukas 
 Viktorija Suško 
      21:17  21:18 [20']    
[95] 14:35    P.Jūras, D.Kuzmickaitė        
 20   Paulius Jūras 
 Dovilė Kuzmickaitė 
  13:21  21:18  21:11 [26']        
  [111] 15:25    R.Kavaliauskas, A.Skeberdytė      
 29   Edvardas Bardauskas 
 Eglė Bardauskienė 
    21:8  21:17 [14']      
[96] 14:35    R.Kavaliauskas, A.Skeberdytė        
 4   Ramūnas Kavaliauskas 
 Aistė Skeberdytė 
  26:24  21:17 [20']         1-a vieta
        [170] 18:45    L.Rousseau, U.Gečaitė
 3   Jonas Bartkus 
 Urtė Padaigaitė 
          21:16  21:13 [19']
[97] 15:00    J.Bartkus, U.Padaigaitė        
 30   Egidijus Merkevičius 
 Vilija Kulienė 
  21:17  21:10 [16']        
  [112] 15:25    J.Bartkus, U.Padaigaitė      
 19   Andrius Ramanauskas 
 Indrė Semaškienė 
    21:19  21:19 [18']      
[98] 15:00    M.Armonas, G.Pačkauskaitė        
 14   Marius Armonas 
 Gintė Pačkauskaitė 
  21:19  19:21  21:12 [31']        
    [131] 16:40   A.Olšauskas, R.Gečaitė    
 11   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
      21:13  21:10 [22']    
[99] 15:00    P.Umantas, K.Martinaitienė        
 22   Paulius Umantas 
 Kotryna Martinaitienė 
  23:25  21:13  21:19 [30']        
  [113] 15:50   A.Olšauskas, R.Gečaitė      
 27   Egidijus Rakštys 
 Urtė Rakštytė 
    21:19  21:14 [22']      
[100] 15:00    A.Olšauskas, R.Gečaitė        
 6   Artūras Olšauskas 
 Rugilė Gečaitė 
  21:8  21:18 [13']        
      [151] 17:30    A.Olšauskas, R.Gečaitė  
 7   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
        21:16  16:21  21:16 [29']  
[101] 15:00    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 26   Artūras Jonuškis 
 Eglė Bagdonienė 
  21:9  21:14 [14']        
  [114] 15:50    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė      
 23   Žilvinas Tamošiūnas 
 Vaiva Bubulytė 
    22:20  19:21  21:8 [26']      
[102] 15:00    A.Mackevič, D.Nikitina        
 10   Andžej Mackevič 
 Diana Nikitina 
  21:10  21:11 [14']        
    [132] 16:40    A.Brazauskas, N.Brazauskienė    
 15   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
      21:8  21:12 [12']    
[103] 15:00    A.Vanagas, A.Slapikaitė-Jurkonė        
 18   Arvydas Vanagas 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
  21:11  21:19 [19']      R.Kavaliauskas, A.Skeberdytė   3-a vieta
  [115] 15:50    A.Brazauskas, N.Brazauskienė   [171] 18:45   A.Brazauskas, N.Brazauskienė
 31   Andžej Mackevič (jr) 
 Aušra Montvydaitė 
    21:11  18:21  21:16 [28']    A.Brazauskas, N.Brazauskienė   21:18  21:12 [19']
[104] 15:00    A.Brazauskas, N.Brazauskienė        
 2   Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  21:2  21:15 [12']     Dėl 5-8 vietos    
       K.Šemeta, J.Kažanauskaitė    
      [152] 17:30    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė  
       V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:10  21:19 [17']   5-a vieta
        [172] 18:45    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė
       J.Bartkus, U.Padaigaitė     24:22  11:21  21:17 [29']
      [153] 17:55    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė  
       D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   21:12  21:14 [17']  
           
           
         V.Martinkus, J.Vadeikienė   7-a vieta
        [173]    V.Martinkus, J.Vadeikienė
         J.Bartkus, U.Padaigaitė   18:21  21:18  21:17 [28']
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Gečas, G.Plečkaitytė      
    [133] 16:40    P.Gečas, G.Plečkaitytė    
     A.Nareika, K.Nareikienė   22:20  21:12 [17']    
      [154] 17:55    P.Gečas, G.Plečkaitytė  
     M.Petkevičius, N.Beketova     15:21  21:19  21:13 [25']  
    [134] 16:40    M.Petkevičius, N.Beketova    
     P.Jūras, D.Kuzmickaitė   15:21  21:11  21:15 [24']     9-a vieta
        [174]    P.Gečas, G.Plečkaitytė
     M.Armonas, G.Pačkauskaitė       21:18  21:14 [18']
    [135] 16:40    P.Umantas, K.Martinaitienė    
     P.Umantas, K.Martinaitienė   21:13  21:14 [16']    
      [155] 17:55    P.Umantas, K.Martinaitienė  
     A.Mackevič, D.Nikitina     21:12  21:16 [15']  
    [136] 16:40    A.Mackevič, D.Nikitina    
     A.Vanagas, A.Slapikaitė-Jurkonė   13:21  22:20  21:19 [28']    
           
         M.Petkevičius, N.Beketova   11-a vieta
        [175]    A.Mackevič, D.Nikitina
         A.Mackevič, D.Nikitina   21:10  19:21  21:14 [28']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Nareika, K.Nareikienė    
      [156] 17:55    A.Nareika, K.Nareikienė  
       P.Jūras, D.Kuzmickaitė   21:18  21:13 [18']   13-a vieta
        [176]    A.Nareika, K.Nareikienė
       M.Armonas, G.Pačkauskaitė     15:21  21:16  22:20 [28']
      [157] 17:55    A.Vanagas, A.Slapikaitė-Jurkonė  
       A.Vanagas, A.Slapikaitė-Jurkonė   18:21  21:5  21:19 [27']  
           
           
         P.Jūras, D.Kuzmickaitė   15-a vieta
        [177]    P.Jūras, D.Kuzmickaitė
    Dėl 17-32 vietos      M.Armonas, G.Pačkauskaitė   18:21  23:21  21:19 [31']
   D.Juodsnukis, A.Stravinskaitė        
  [116] 15:50    V.Jonikas, A.Krušataitė      
   V.Jonikas, A.Krušataitė   21:15  20:22  21:12 [27']      
    [137] 17:05   T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė    
   T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė     21:13  15:21  21:17 [29']    
  [117] 15:50    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė      
   J.Seniūnas, R.Bubulienė   21:13  14:21  25:23 [29']      
      [158] 17:55    R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė  
   R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė       21:18  21:19 [18']  
  [118] 15:50    R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė      
   R.Vasiliauskas, B.Rakštytė   22:20  21:16 [19']      
    [138] 17:05    R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė    
   J.Pauliukas, V.Suško     21:12  21:8 [14']    
  [119] 15:50    J.Pauliukas, V.Suško      
   E.Bardauskas, E.Bardauskienė   21:18  21:16 [19']       17-a vieta
        [178]  R.Grigaliūnas, K.Urbonavičiūtė
   E.Merkevičius, V.Kulienė         18:21  21:9  22:20 [35']
  [120] 15:50    E.Merkevičius, V.Kulienė      
   A.Ramanauskas, I.Semaškienė   21:19  21:19 [20']      
    [139] 17:05    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė     21:10  21:12 [14']    
  [121] 16:15    A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
   E.Rakštys, U.Rakštytė   21:17  12:21  21:19 [26']      
      [159] 17:55    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
   A.Jonuškis, E.Bagdonienė       21:12  22:20 [18']  
  [122] 16:15   Ž.Tamošiūnas, V.Bubulytė      
   Ž.Tamošiūnas, V.Bubulytė   21:15  19:21  22:20 [34']      
    [140] 17:05    V.Venckus, J.Venckuvienė    
   V.Venckus, J.Venckuvienė     21:11  21:15 [18']    
  [123] 16:15    V.Venckus, J.Venckuvienė      
   A.Mackevič (jr), A.Montvydaitė   21:14  21:17 [17']    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė   19-a vieta
        [179]    V.Venckus, J.Venckuvienė
         V.Venckus, J.Venckuvienė   22:24  21:18  21:16 [31']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       V.Jonikas, A.Krušataitė    
      [160] 17:55   J.Pauliukas, V.Suško  
       J.Pauliukas, V.Suško   21:13  21:14 [19']   21-a vieta
       
       E.Merkevičius, V.Kulienė     ->
      [161] 18:20    Ž.Tamošiūnas, V.Bubulytė  
       Ž.Tamošiūnas, V.Bubulytė   21:16  10:21  21:9 [24']  
           
           
         V.Jonikas, A.Krušataitė   23-a vieta
        [180]    V.Jonikas, A.Krušataitė
         E.Merkevičius, V.Kulienė   21:13  21:18 [17']
      Dėl 25-32 vietos      
     D.Juodsnukis, A.Stravinskaitė      
    [141] 17:05    J.Seniūnas, R.Bubulienė    
     J.Seniūnas, R.Bubulienė   21:13  21:17 [18']    
      [162] 18:20    J.Seniūnas, R.Bubulienė  
     R.Vasiliauskas, B.Rakštytė     21:18  21:11 [16']  
    [142] 17:05    R.Vasiliauskas, B.Rakštytė    
     E.Bardauskas, E.Bardauskienė   21:11  21:13 [16']     25-a vieta
       
     A.Ramanauskas, I.Semaškienė       ->
    [143] 17:05    A.Ramanauskas, I.Semaškienė    
     E.Rakštys, U.Rakštytė   21:16  19:21  22:20 [28']    
      [163] 18:20   A.Ramanauskas, I.Semaškienė  
     A.Jonuškis, E.Bagdonienė     21:12  11:21  22:20 [30']  
    [144] 17:05    A.Mackevič (jr), A.Montvydaitė    
     A.Mackevič (jr), A.Montvydaitė   18:21  24:22  21:18 [29']    
           
         R.Vasiliauskas, B.Rakštytė   27-a vieta
        [181]    R.Vasiliauskas, B.Rakštytė
         A.Mackevič (jr), A.Montvydaitė   14:21  22:20  22:20 [26']
           
        Dėl 29-32 vietos    
       D.Juodsnukis, A.Stravinskaitė    
      [164] 18:20    D.Juodsnukis, A.Stravinskaitė  
       E.Bardauskas, E.Bardauskienė   16:21  23:21  21:16 [32']   29-a vieta
       
       E.Rakštys, U.Rakštytė     ->
      [165] 18:20    E.Rakštys, U.Rakštytė  
       A.Jonuškis, E.Bagdonienė   21:16  21:15 [17']  
           
           
         E.Bardauskas, E.Bardauskienė   31-a vieta
       
         A.Jonuškis, E.Bagdonienė   ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.