Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Autumn Aqua Cup, Data: 2017-11-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Vaidas Razbadauskas 
 Agnė Krušataitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 V.Razbadauskas, A.Krušataitė        
 32       ->        
   P.Umantas, D.Šimavičiūtė      
 17   Audrius Ambrasas 
 Luiza Ivanauskaitė 
    21:19  21:7      
 P.Umantas, D.Šimavičiūtė        
 16   Paulius Umantas 
 Dalia Šimavičiūtė 
  21:17  21:9        
     P.Umantas, D.Šimavičiūtė    
 9   Agnius Tamošaitis 
 Rūta Žigienė 
      21:5  23:21    
 A.Tamošaitis, R.Žigienė        
 24       ->        
   A.Tamošaitis, R.Žigienė      
 25         21:14  21:15      
 A.Jonuškis, M.Janutaitė        
 8   Artūras Jonuškis 
 Monika Janutaitė 
  ->        
       T.Meškutavičius, S.Poklikajeva  
 5   Jurgis Pauliukas 
 Rita Bielinytė 
        21:16  21:19  
 J.Pauliukas, R.Bielinytė        
 28       ->        
   J.Masaitis, D.Bogatko      
 21         26:24  21:23  21:16      
 J.Masaitis, D.Bogatko        
 12   Julius Masaitis 
 Dalia Bogatko 
  ->        
     T.Meškutavičius, S.Poklikajeva    
 13   Tomas Meškutavičius 
 Snežana Poklikajeva 
      21:16  21:19    
 T.Meškutavičius, S.Poklikajeva        
 20       ->        
   T.Meškutavičius, S.Poklikajeva      
 29         21:13  21:10      
 T.Kaubrys, K.Ragalevičiutė        
 4   Tomas Kaubrys 
 Kotryna Ragalevičiutė 
  ->         1-a vieta
         A.Andreliūnas, G.Plečkaitytė
 3   Aurelijus Andreliūnas 
 Gintarė Plečkaitytė 
          21:16  21:18
 A.Andreliūnas, G.Plečkaitytė        
 30       ->        
   A.Andreliūnas, G.Plečkaitytė      
 19         21:14  21:15      
 G.Semaška, R.Ambrasienė        
 14   Giedrius Semaška 
 Rasa Ambrasienė 
  ->        
     A.Andreliūnas, G.Plečkaitytė    
 11   Skirmantas Jurkevičius 
 Kotryna Janutaitė 
      16:21  21:16  21:10    
 S.Jurkevičius, K.Janutaitė        
 22       ->        
   S.Jurkevičius, K.Janutaitė      
 27         21:23  21:17  21:14      
 T.Lukoševičius, I.Vaitekūnienė        
 6   Tomas Lukoševičius 
 Ieva Vaitekūnienė 
  ->        
       A.Andreliūnas, G.Plečkaitytė  
 7   Artūras Surgutanovas 
 Nadežda Lipa 
        21:16  21:16  
 A.Surgutanovas, N.Lipa        
 26       ->        
   D.Lukoševičius, E.Mačiulytė      
 23         21:11  21:19      
 D.Lukoševičius, E.Mačiulytė        
 10   Darius Lukoševičius 
 Eglė Mačiulytė 
  ->        
     A.Ramanauskas, G.Butkienė    
 15   Aldas Maziliauskas 
 Evelina Misiūnaitė 
      21:12  21:18    
 A.Daugaravičius, L.Slavenskienė        
 18   Arūnas Daugaravičius 
 Laura Slavenskienė 
  21:12  21:19      P.Umantas, D.Šimavičiūtė   3-a vieta
   A.Ramanauskas, G.Butkienė    P.Umantas, D.Šimavičiūtė
 31         21:5  21:17    A.Ramanauskas, G.Butkienė   21:9  21:6
 A.Ramanauskas, G.Butkienė        
 2   Andrius Ramanauskas 
 Giedrė Butkienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Tamošaitis, R.Žigienė    
       A.Tamošaitis, R.Žigienė  
       J.Masaitis, D.Bogatko   21:16  21:11   5-a vieta
         S.Jurkevičius, K.Janutaitė
       S.Jurkevičius, K.Janutaitė     21:18  22:20
       S.Jurkevičius, K.Janutaitė  
       D.Lukoševičius, E.Mačiulytė   11:21  21:13  21:6  
           
           
         J.Masaitis, D.Bogatko   7-a vieta
         D.Lukoševičius, E.Mačiulytė
         D.Lukoševičius, E.Mačiulytė   21:0
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Razbadauskas, A.Krušataitė      
     A.Jonuškis, M.Janutaitė    
     A.Jonuškis, M.Janutaitė   21:19  17:21  21:14    
       J.Pauliukas, R.Bielinytė  
     J.Pauliukas, R.Bielinytė     17:21  21:12  21:18  
     J.Pauliukas, R.Bielinytė    
     T.Kaubrys, K.Ragalevičiutė   21:11  22:20     9-a vieta
         J.Pauliukas, R.Bielinytė
     G.Semaška, R.Ambrasienė       25:23  21:17
     T.Lukoševičius, I.Vaitekūnienė    
     T.Lukoševičius, I.Vaitekūnienė   17:21  21:16  21:15    
       A.Surgutanovas, N.Lipa  
     A.Surgutanovas, N.Lipa     21:15  21:15  
     A.Surgutanovas, N.Lipa    
     A.Daugaravičius, L.Slavenskienė   21:12  21:17    
           
         A.Jonuškis, M.Janutaitė   11-a vieta
         A.Jonuškis, M.Janutaitė
         T.Lukoševičius, I.Vaitekūnienė   21:9  21:16
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Razbadauskas, A.Krušataitė    
       T.Kaubrys, K.Ragalevičiutė  
       T.Kaubrys, K.Ragalevičiutė   21:18  21:14   13-a vieta
         A.Daugaravičius, L.Slavenskienė
       G.Semaška, R.Ambrasienė     21:13  21:14
       A.Daugaravičius, L.Slavenskienė  
       A.Daugaravičius, L.Slavenskienė   21:13  10:21  21:16  
           
           
         V.Razbadauskas, A.Krušataitė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      G.Semaška, R.Ambrasienė   ->
         
   A.Ambrasas, L.Ivanauskaitė      
   A.Ambrasas, L.Ivanauskaitė   ->      
     A.Ambrasas, L.Ivanauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Ambrasas, L.Ivanauskaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         A.Ambrasas, L.Ivanauskaitė
          21:13  17:17
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Maziliauskas, E.Misiūnaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     A.Maziliauskas, E.Misiūnaitė    
   A.Maziliauskas, E.Misiūnaitė     ->    
   A.Maziliauskas, E.Misiūnaitė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 79 80 
Entuziastų turnyras
2018-02-03 10:00 2018-02-03 21:00
Pilėnų VM, Kaunas
IBK gimtadienis
2018-01-27 10:00 2018-01-27 21:00
Č.Kudabos mokykla, Ignalina
     Suaug 
     Suaug B 
     U-12 
Men’s Singles Tournament
2018-01-27 10:00 2018-01-27 14:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
Panevėžio badmintono klubo turnyras
2018-01-27 10:00 2018-01-27 14:00
Nevėžio pagrindinė mokykla, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    VV    VD  
DELFI Sporto centro 1-nerių metų gimtadienio badmintono turnyras!
2018-01-20 09:30 2018-01-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD  
Žemaitijos taurė - 2018 (1 turas)
2018-01-20 09:30 2018-01-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
PBL (5 etapas)
2018-01-13 10:00 2018-01-13 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
JSO Nr. 1
2018-01-06 09:30 2018-01-06 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (4)
2018-01-06 10:00 2018-01-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Men’s Singles Tournament
2018-01-05 18:15 2018-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������