Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (3 etapas), Data: 2017-11-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18  
 1   Karolis Šemeta 
 Dainius Čeplinskas 
  Dėl 1-8 vietos      
[1] 10:00    K.Šemeta, D.Čeplinskas      
 16   Mindaugas Kelpšas 
 Marius Tamošiūnas 
  21:15  21:17 [17']      
  [20] 10:45    K.Šemeta, D.Čeplinskas    
 9   Aurelijus Umantas 
 Paulius Umantas 
    21:8  21:14 [13']    
[2] 10:00    V.Ancuta, T.Ožalas      
 8   Valdas Ancuta 
 Tomas Ožalas 
  13:21  21:19  21:19 [31']      
    [41] 12:00    K.Šemeta, D.Čeplinskas  
 5   Artūras Nareika 
 Gintautas Jaugielavičius 
      21:16  21:19 [17']  
[3] 10:00    A.Nareika, G.Jaugielavičius      
 12   Andžej Mackevič (jr) 
 Evaldas Giedraitis 
  21:9  21:10 [13']      
  [21] 10:45    A.Nareika, G.Jaugielavičius    
 13   Ramūnas Makutėnas 
 Marius Paulauskas 
    21:13  21:10 [13']    
[4] 10:00    R.Makutėnas, M.Paulauskas      
 4   Artūras Olšauskas 
 Justas Gudonis 
  4:21  21:18  21:17 [23']       1-a vieta
      [62] 12:50    L.Vaškevičius, N.Valuckas
 3   Mantas Dyburis 
 Evaldas Čižinauskas 
        21:13  21:19 [22']
[5] 10:00    M.Dyburis, E.Čižinauskas      
 14   Vidas Bakanas 
 Martynas Grigaliūnas 
  21:8  21:10 [12']      
  [22] 10:45    M.Dyburis, E.Čižinauskas    
 11   Tomas Lukoševičius 
 Agnius Tamošaitis 
    21:17  21:13 [17']    
[6] 10:00    M.Petkevičius, V.Venckus      
 6   Mantas Petkevičius 
 Vidas Venckus 
  21:14  21:16 [16']      
    [42] 12:00    L.Vaškevičius, N.Valuckas  
 7   Lokendra Solanki 
 Jurgis Pauliukas 
      21:12  22:20 [20']  
[7] 10:00    L.Solanki, J.Pauliukas      
 10   Žilvinas Tamošiūnas 
 Marius Akucevičius 
  21:16  16:21  21:13 [30']      
  [23] 10:45    L.Vaškevičius, N.Valuckas    
 15   Uldis Lazdinš 
 Sergej Pavlov 
    21:17  21:14 [20']    
[8] 10:00    L.Vaškevičius, N.Valuckas      
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Nerijus Valuckas 
  21:14  21:12 [17']    A.Nareika, G.Jaugielavičius   3-a vieta
      [63] 12:50    A.Nareika, G.Jaugielavičius
       M.Dyburis, E.Čižinauskas   21:18  21:13 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Ancuta, T.Ožalas    
    [43] 12:00    V.Ancuta, T.Ožalas  
     R.Makutėnas, M.Paulauskas   17:21  21:16  21:16 [27']   5-a vieta
      [64] 12:50    V.Ancuta, T.Ožalas
     M.Petkevičius, V.Venckus     21:16  21:19 [19']
    [44] 12:00    L.Solanki, J.Pauliukas  
     L.Solanki, J.Pauliukas   21:18  15:21  22:20 [32']  
         
         
       R.Makutėnas, M.Paulauskas   7-a vieta
      [65] 13:15    R.Makutėnas, M.Paulauskas
       M.Petkevičius, V.Venckus   20:22  21:16  21:11 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Kelpšas, M.Tamošiūnas      
  [24] 10:45    A.Umantas, P.Umantas    
   A.Umantas, P.Umantas   21:3  21:14 [12']    
    [45] 12:00    A.Olšauskas, J.Gudonis  
   A.Mackevič (jr), E.Giedraitis     21:13  21:18 [19']  
  [25] 11:10    A.Olšauskas, J.Gudonis    
   A.Olšauskas, J.Gudonis   21:18  21:17 [18']     9-a vieta
      [66] 13:15    A.Olšauskas, J.Gudonis
   V.Bakanas, M.Grigaliūnas       21:7  21:15 [14']
  [26] 11:10    T.Lukoševičius, A.Tamošaitis    
   T.Lukoševičius, A.Tamošaitis   21:9  21:16 [14']    
    [46] 12:00    T.Lukoševičius, A.Tamošaitis  
   Ž.Tamošiūnas, M.Akucevičius     23:21  22:20 [21']  
  [27] 11:10    Ž.Tamošiūnas, M.Akucevičius    
   U.Lazdinš, S.Pavlov   21:12  21:12 [17']    
         
       A.Umantas, P.Umantas   11-a vieta
      [67] 13:15    A.Umantas, P.Umantas
       Ž.Tamošiūnas, M.Akucevičius   21:13  21:9 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     M.Kelpšas, M.Tamošiūnas    
    [47] 12:00    A.Mackevič (jr), E.Giedraitis  
     A.Mackevič (jr), E.Giedraitis   21:18  21:12 [15']   13-a vieta
      [68] 13:15    A.Mackevič (jr), E.Giedraitis
     V.Bakanas, M.Grigaliūnas     21:18  23:21 [23']
    [48] 12:00    U.Lazdinš, S.Pavlov  
     U.Lazdinš, S.Pavlov   21:8  21:9 [15']  
         
         
       M.Kelpšas, M.Tamošiūnas   15-a vieta
      [69] 13:15    M.Kelpšas, M.Tamošiūnas
       V.Bakanas, M.Grigaliūnas   21:13  21:23  21:12 [25']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 10:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.