Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (3 etapas), Data: 2017-11-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18  
 1   Birutė Rasiulytė 
 Urtė Gečaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 B.Rasiulytė, U.Gečaitė      
 16       ->      
  [28] 11:10    B.Rasiulytė, U.Gečaitė    
 9   Kotryna Martinaitienė 
 Yevheniia Sumtsova 
    16:21  21:8  21:16 [24']    
[9] 10:20    K.Martinaitienė, Y.Sumtsova      
 8   Jurgita Bazytė 
 Aušra Montvydaitė 
  21:13  21:10 [15']      
    [49] 12:25    B.Rasiulytė, U.Gečaitė  
 5   Viktorija Suško 
 Justė Žibūdienė 
      21:15  21:16 [20']  
 V.Suško, J.Žibūdienė      
 12       ->      
  [29] 11:10    R.Gečaitė, S.Buitkutė    
 13         21:14  21:14 [17']    
 R.Gečaitė, S.Buitkutė      
 4   Rugilė Gečaitė 
 Sabina Buitkutė 
  ->       1-a vieta
      [70] 13:15    B.Rasiulytė, U.Gečaitė
 3   Justė Kažanauskaitė 
 Gintė Pačkauskaitė 
        21:7  21:10 [13']
 J.Kažanauskaitė, G.Pačkauskaitė      
 14       ->      
  [30] 11:10    K.Urbonavičiūtė, D.Sitavičiūtė    
 11   Rūta Bubulienė 
 Eglė Bagdonienė 
    21:18  21:19 [18']    
[10] 10:20    K.Urbonavičiūtė, D.Sitavičiūtė      
 6   Kornelija Urbonavičiūtė 
 Dominyka Sitavičiūtė 
  21:12  21:11 [14']      
    [50] 12:25    K.Urbonavičiūtė, D.Sitavičiūtė  
 7   Aurelija Martinkutė 
 Eglė Mačiulytė 
      21:14  21:10 [14']  
[11] 10:20    A.Martinkutė, E.Mačiulytė      
 10   Jurgita Venckuvienė 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  21:7  22:20 [16']      
  [31] 11:10    N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė    
 15         21:18  21:11 [16']    
 N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė      
 2   Neringa Krasnauskaitė 
 Toma Rakauskaitė 
  ->    R.Gečaitė, S.Buitkutė   3-a vieta
      [71] 13:15    R.Gečaitė, S.Buitkutė
       N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė   21:18  21:14 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Martinaitienė, Y.Sumtsova    
    [51] 12:25    K.Martinaitienė, Y.Sumtsova  
     V.Suško, J.Žibūdienė   21:17  21:13 [16']   5-a vieta
      [72] 13:15    K.Martinaitienė, Y.Sumtsova
     J.Kažanauskaitė, G.Pačkauskaitė     21:11  21:11 [15']
    [52] 12:25    A.Martinkutė, E.Mačiulytė  
     A.Martinkutė, E.Mačiulytė   21:18  18:21  21:16 [27']  
         
         
       V.Suško, J.Žibūdienė   7-a vieta
      [73] 13:40    J.Kažanauskaitė, G.Pačkauskaitė
       J.Kažanauskaitė, G.Pačkauskaitė   21:16  16:21  21:12 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Bazytė, A.Montvydaitė    
   J.Bazytė, A.Montvydaitė   ->    
     J.Bazytė, A.Montvydaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [53] 12:25    J.Venckuvienė, K.Ragalevičiūtė
        21:18  12:21  21:17 [32']
   R.Bubulienė, E.Bagdonienė    
   R.Bubulienė, E.Bagdonienė   ->    
    [32] 11:10    J.Venckuvienė, K.Ragalevičiūtė  
   J.Venckuvienė, K.Ragalevičiūtė     21:8  21:14 [17']  
   J.Venckuvienė, K.Ragalevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Bubulienė, E.Bagdonienė
       R.Bubulienė, E.Bagdonienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.