Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (3 etapas), Data: 2017-11-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18  
 1   Karolis Šemeta 
 Birutė Rasiulytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 K.Šemeta, B.Rasiulytė        
 32       ->        
  [96] 14:30    K.Šemeta, B.Rasiulytė      
 17   Aurelijus Umantas 
 Nadežda Lipa 
    21:14  21:12 [16']      
[80] 13:40    A.Umantas, N.Lipa        
 16   Jonas Seniūnas 
 Rūta Bubulienė 
  21:13  21:15 [19']        
    [116] 15:45    K.Šemeta, B.Rasiulytė    
 9   Justas Gudonis 
 Justė Kažanauskaitė 
      21:15  21:8 [15']    
 J.Gudonis, J.Kažanauskaitė        
 24       ->        
  [97] 14:55    L.Solanki, T.Urbonienė      
 25         19:21  21:14  21:16 [29']      
 L.Solanki, T.Urbonienė        
 8   Lokendra Solanki 
 Tanita Urbonienė 
  ->        
      [137] 17:00    K.Šemeta, B.Rasiulytė  
 5   Gintautas Jaugielavičius 
 Neringa Brazauskienė 
        21:9  13:21  21:18 [26']  
 G.Jaugielavičius, N.Brazauskienė        
 28       ->        
  [98] 14:55    G.Jaugielavičius, N.Brazauskienė      
 21   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
    21:16  21:15 [18']      
[81] 14:05    M.Povilaitis, E.Mačiulytė        
 12   Martynas Povilaitis 
 Eglė Mačiulytė 
  21:14  21:4 [13']        
    [117] 15:45    M.Dyburis, U.Gečaitė    
 13   Paulius Umantas 
 Kotryna Martinaitienė 
      23:25  21:19  21:17 [31']    
[82] 14:05    P.Umantas, K.Martinaitienė        
 20   Evaldas Čižinauskas 
 Kristina Poškutė 
  21:9  21:18 [15']        
  [99] 14:55    M.Dyburis, U.Gečaitė      
 29         21:19  21:14 [19']      
 M.Dyburis, U.Gečaitė        
 4   Mantas Dyburis 
 Urtė Gečaitė 
  ->         1-a vieta
        [156] 17:50    K.Šemeta, B.Rasiulytė
 3   Artūras Nareika 
 Toma Rakauskaitė 
          23:21  15:21  21:18 [34']
 A.Nareika, T.Rakauskaitė        
 30       ->        
  [100] 14:55    A.Nareika, T.Rakauskaitė      
 19   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
    21:13  21:18 [15']      
[83] 14:05    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė        
 14   Tomas Lukoševičius 
 Kristina Tamošaitienė 
  21:11  21:18 [17']        
    [118] 15:45    A.Olšauskas, R.Gečaitė    
 11   Žilvinas Tamošiūnas 
 Viktorija Suško 
      21:10  21:16 [17']    
[84] 14:05    M.Akucevičius, Y.Sumtsova        
 22   Marius Akucevičius 
 Yevheniia Sumtsova 
  21:9  21:8 [13']        
  [101] 14:55    A.Olšauskas, R.Gečaitė      
 27         21:11  21:11 [14']      
 A.Olšauskas, R.Gečaitė        
 6   Artūras Olšauskas 
 Rugilė Gečaitė 
  ->        
      [138] 17:00    L.Vaškevičius, J.Žibūdienė  
 7   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
        21:14  21:14 [17']  
 D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 26       ->        
  [102] 14:55    A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 23         19:21  22:20  23:21 [31']      
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė        
 10   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->        
    [119] 15:45    L.Vaškevičius, J.Žibūdienė    
 15   Jurgis Pauliukas 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
      21:16  21:6 [14']    
[85] 14:05    J.Pauliukas, K.Urbonavičiūtė        
 18   Mindaugas Kelpšas 
 Agnė Krušataitė 
  21:19  21:14 [16']      M.Dyburis, U.Gečaitė   3-a vieta
  [103] 14:55    L.Vaškevičius, J.Žibūdienė   [157] 17:50    A.Olšauskas, R.Gečaitė
 31         21:18  21:10 [16']    A.Olšauskas, R.Gečaitė   21:15  15:21  21:18 [31']
 L.Vaškevičius, J.Žibūdienė        
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Justė Žibūdienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Solanki, T.Urbonienė    
      [139] 17:00    G.Jaugielavičius, N.Brazauskienė  
       G.Jaugielavičius, N.Brazauskienė   21:18  13:21  21:11 [27']   5-a vieta
        [158] 17:50    G.Jaugielavičius, N.Brazauskienė
       A.Nareika, T.Rakauskaitė     22:20  21:18 [19']
      [140] 17:00    A.Nareika, T.Rakauskaitė  
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:16  21:9 [15']  
           
           
         L.Solanki, T.Urbonienė   7-a vieta
        [159] 17:50    L.Solanki, T.Urbonienė
         A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:17  21:12 [17']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Umantas, N.Lipa      
    [120] 15:45    J.Gudonis, J.Kažanauskaitė    
     J.Gudonis, J.Kažanauskaitė   22:20  24:26  21:17 [32']    
      [141] 17:00    P.Umantas, K.Martinaitienė  
     M.Povilaitis, E.Mačiulytė     18:21  21:16  24:22 [30']  
    [121] 16:10    P.Umantas, K.Martinaitienė    
     P.Umantas, K.Martinaitienė   21:15  20:22  21:18 [28']     9-a vieta
        [160] 17:50    M.Akucevičius, Y.Sumtsova
     T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė       21:15  21:18 [16']
    [122] 16:10    M.Akucevičius, Y.Sumtsova    
     M.Akucevičius, Y.Sumtsova   21:18  21:15 [16']    
      [142] 17:00    M.Akucevičius, Y.Sumtsova  
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė     21:12  21:15 [15']  
    [123] 16:10    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
     J.Pauliukas, K.Urbonavičiūtė   9:21  21:6  21:16 [21']    
           
         J.Gudonis, J.Kažanauskaitė   11-a vieta
        [161] 18:15    J.Gudonis, J.Kažanauskaitė
         D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   21:14  22:20 [19']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Umantas, N.Lipa    
      [143] 17:00    A.Umantas, N.Lipa  
       M.Povilaitis, E.Mačiulytė   21:11  21:18 [17']   13-a vieta
        [162] 18:15    J.Pauliukas, K.Urbonavičiūtė
       T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė     24:26  23:21  21:14 [33']
      [144] 17:00    J.Pauliukas, K.Urbonavičiūtė  
       J.Pauliukas, K.Urbonavičiūtė   21:9  21:17 [15']  
           
           
         M.Povilaitis, E.Mačiulytė   15-a vieta
        [163] 18:15    M.Povilaitis, E.Mačiulytė
    Dėl 17-32 vietos      T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė   22:24  21:17  25:23 [30']
         
   J.Seniūnas, R.Bubulienė      
   J.Seniūnas, R.Bubulienė   ->      
     J.Seniūnas, R.Bubulienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [124] 16:10    E.Čižinauskas, K.Poškutė  
        15:21  21:19  21:18 [31']  
   A.Viruišis, I.Ivoškienė      
   A.Viruišis, I.Ivoškienė   ->      
    [104] 14:55    E.Čižinauskas, K.Poškutė    
   E.Čižinauskas, K.Poškutė     21:18  21:10 [16']    
   E.Čižinauskas, K.Poškutė      
    ->       17-a vieta
        [145] 17:25    E.Čižinauskas, K.Poškutė
          21:14  13:21  21:18 [24']
   U.Lazdinš, I.Aldina      
   U.Lazdinš, I.Aldina   ->      
    [105] 15:20    Ž.Tamošiūnas, V.Suško    
   Ž.Tamošiūnas, V.Suško     21:19  22:24  21:10 [30']    
   Ž.Tamošiūnas, V.Suško      
    ->      
      [125] 16:10    Ž.Tamošiūnas, V.Suško  
        21:10  21:6 [12']  
   .      
    ->      
     M.Kelpšas, A.Krušataitė    
   M.Kelpšas, A.Krušataitė     ->    
   M.Kelpšas, A.Krušataitė      
    ->    J.Seniūnas, R.Bubulienė   19-a vieta
        [146] 17:25    J.Seniūnas, R.Bubulienė
         M.Kelpšas, A.Krušataitė   21:15  11:21  21:16 [28']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       A.Viruišis, I.Ivoškienė  
       A.Viruišis, I.Ivoškienė   ->   21-a vieta
        [147] 17:25    U.Lazdinš, I.Aldina
       U.Lazdinš, I.Aldina     21:16  21:18 [18']
       U.Lazdinš, I.Aldina  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.