Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (3 etapas), Data: 2017-11-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18  
 1   Grigorijus Orlovas ,   Algis Bagdonas   Dėl 1-4 vietų    
[12] 10:20    P.Gusev, R.Lengvenis    
 8   Pavel Gusev ,   Robertas Lengvenis    21:17  21:17 [18']    
  [33] 11:35    P.Gusev, R.Lengvenis  
 5   Giedrius Semaška ,   Ričardas Baranauskas      21:15  21:18 [18']  
[13] 10:20    G.Semaška, R.Baranauskas    
 4   Gediminas Jauniškis ,   Tautvydas Jakutis    21:10  21:13 [14']    1-a vieta
    [54] 12:25    T.Kaubrys, P.Vaišneideris
 3   Raimondas Venslovas ,   Vytautas Šeibutas        21:14  21:8 [14']
[14] 10:20    D.Mazėtis, M.Puchovičius    
 6   Dainius Mazėtis ,   Martynas Puchovičius    21:15  21:18 [16']    
  [34] 11:35    T.Kaubrys, P.Vaišneideris  
 7   Tomas Kaubrys ,   Paulius Vaišneideris      16:21  21:16  21:16 [29']  
[15] 10:20    T.Kaubrys, P.Vaišneideris    
 2   Gediminas Buitvydas ,   Artūras Surgutanovas    21:12  21:16 [14']    
     
     G.Semaška, R.Baranauskas  3-a vieta
  [55] 12:25    D.Mazėtis, M.Puchovičius
   D.Mazėtis, M.Puchovičius   21:17  21:15 [16']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   G.Orlovas, A.Bagdonas    
  [35] 11:35    G.Orlovas, A.Bagdonas  
   G.Jauniškis, T.Jakutis   21:14  21:10 [15']  5-a vieta
    [56] 12:25    G.Orlovas, A.Bagdonas
   R.Venslovas, V.Šeibutas     21:16  21:16 [18']
  [36] 11:35    G.Buitvydas, A.Surgutanovas  
   G.Buitvydas, A.Surgutanovas   21:12  21:10 [13']  
       
       
     G.Jauniškis, T.Jakutis  7-a vieta
    [57] 12:50    R.Venslovas, V.Šeibutas
     R.Venslovas, V.Šeibutas   21:10  21:13 [14']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.