Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (3 etapas), Data: 2017-11-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18  
 1   Dalia Bogatko ,   Nadežda Lipa   Dėl 1-4 vietų    
[16] 10:20    D.Bogatko, N.Lipa    
 8   Luiza Ivanauskaitė ,   Anta Marija Antanavičiūtė    21:15  18:21  21:13 [28']    
  [37] 11:35    V.Kulienė, G.Gumbytė  
 5   Aušra Lingytė ,   Asta Kvasytė      21:7  21:8 [14']  
[17] 10:45    V.Kulienė, G.Gumbytė    
 4   Vilija Kulienė ,   Gintarė Gumbytė    21:14  21:17 [18']    1-a vieta
    [58] 12:50    V.Kulienė, G.Gumbytė
 3   Danyu Zhong ,   Rima Cikockaitė        16:21  21:19  21:15 [30']
[18] 10:45    D.Zhong, R.Cikockaitė    
 6   Kotryna Janutaitė ,   Monika Janutaitė    21:14  21:12 [17']    
  [38] 11:35    J.Girdiušaitė, I.Jakutienė  
 7   Jurgita Girdiušaitė ,   Inga Jakutienė      14:21  21:10  21:14 [27']  
[19] 10:45    J.Girdiušaitė, I.Jakutienė    
 2   Gintarė Ratkevičiūtė ,   Ernesta Grigeliūnienė    21:19  18:21  21:19 [26']    
     
     D.Bogatko, N.Lipa  3-a vieta
  [59] 12:50    D.Zhong, R.Cikockaitė
   D.Zhong, R.Cikockaitė   21:15  21:11 [18']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Ivanauskaitė, A.Antanavičiūtė    
  [39] 11:35    A.Lingytė, A.Kvasytė  
   A.Lingytė, A.Kvasytė   21:12  21:9 [15']  5-a vieta
    [60] 12:50    A.Lingytė, A.Kvasytė
   K.Janutaitė, M.Janutaitė     16:21  21:15  21:15 [26']
  [40] 11:35    K.Janutaitė, M.Janutaitė  
   G.Ratkevičiūtė, E.Grigeliūnienė   21:17  21:7 [17']  
       
       
     L.Ivanauskaitė, A.Antanavičiūtė  7-a vieta
    [61] 12:50    G.Ratkevičiūtė, E.Grigeliūnienė
     G.Ratkevičiūtė, E.Grigeliūnienė   21:7  21:11 [14']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 10:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.