Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (3 etapas), Data: 2017-11-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18 2017-11-18  
 1   Tomas Meškutavičius 
 Aurelija Martinkutė 
  Dėl 1-16 vietos        
 T.Meškutavičius, A.Martinkutė        
 32       ->        
  [86] 14:05    T.Meškutavičius, A.Martinkutė      
 17   Ričardas Baranauskas 
 Ivija Baranauskaitė 
    21:16  21:16 [18']      
[74] 13:40    R.Baranauskas, I.Baranauskaitė        
 16   Robertas Lengvenis 
 Luiza Ivanauskaitė 
  21:12  21:8 [14']        
    [106] 15:20    T.Meškutavičius, A.Martinkutė    
 9   Aurelijus Andreliūnas 
 Gintarė Ratkevičiūtė 
      21:12  21:15 [16']    
 A.Andreliūnas, G.Ratkevičiūtė        
 24       ->        
  [87] 14:05    A.Andreliūnas, G.Ratkevičiūtė      
 25         21:13  21:14 [18']      
 G.Semaška, D.Bogatko        
 8   Giedrius Semaška 
 Dalia Bogatko 
  ->        
      [126] 16:10    T.Meškutavičius, A.Martinkutė  
 5   Valdas Jankauskas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
        21:12  24:22 [17']  
 V.Jankauskas, E.Grigeliūnienė        
 28       ->        
  [88] 14:05    A.Tamošaitis, I.Jakutienė      
 21   Gediminas Buitvydas 
 Aldona Šimanskaitė 
    21:11  21:13 [15']      
[75] 13:40    A.Tamošaitis, I.Jakutienė        
 12   Agnius Tamošaitis 
 Inga Jakutienė 
  21:8  21:6 [13']        
    [107] 15:20    A.Tamošaitis, I.Jakutienė    
 13   Tomas Kaubrys 
 Jurgita Girdiušaitė 
      21:11  21:18 [15']    
[76] 13:40    T.Kaubrys, J.Girdiušaitė        
 20   Raimondas Venslovas 
 Diana Daugerd 
  21:11  21:5 [11']        
  [89] 14:30    G.Jauniškis, K.Ragalevičiūtė      
 29         21:17  16:21  21:17 [25']      
 G.Jauniškis, K.Ragalevičiūtė        
 4   Gediminas Jauniškis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  ->         1-a vieta
        [148] 17:25    E.Giedraitis, E.Bagdonienė
 3   Aldas Maziliauskas 
 Aušra Montvydaitė 
          14:21  23:21  21:11 [27']
 A.Maziliauskas, A.Montvydaitė        
 30       ->        
  [90] 14:30    A.Maziliauskas, A.Montvydaitė      
 19   Skirmantas Tomkevičius 
 Kristina Ežerskytė 
    12:21  21:14  21:17 [28']      
[77] 13:40    B.Šemeta, V.Žitlinskaitė        
 14   Benas Šemeta 
 Vaida Žitlinskaitė 
  21:9  21:8 [14']        
    [108] 15:20    M.Grigaliūnas, I.Stravinskienė    
 11   Rytis Pratusevičius 
 Asta Kvasytė 
      23:21  21:11 [17']    
[78] 13:40    R.Pratusevičius, A.Kvasytė        
 22   Pavel Gusev 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
  21:16  21:18 [15']        
  [91] 14:30    M.Grigaliūnas, I.Stravinskienė      
 27         21:15  17:21  21:15 [25']      
 M.Grigaliūnas, I.Stravinskienė        
 6   Martynas Grigaliūnas 
 Inga Stravinskienė 
  ->        
      [127] 16:10    E.Giedraitis, E.Bagdonienė  
 7   Vytautas Šeibutas 
 Danyu Zhong 
        21:12  21:14 [16']  
 V.Šeibutas, D.Zhong        
 26       ->        
  [92] 14:30    V.Bakanas, K.Janutaitė      
 23         21:10  22:20 [16']      
 V.Bakanas, K.Janutaitė        
 10   Vidas Bakanas 
 Kotryna Janutaitė 
  ->        
    [109] 15:20    E.Giedraitis, E.Bagdonienė    
 15   Marius Tamošiūnas 
 Monika Janutaitė 
      21:10  21:5 [12']    
[79] 13:40    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė        
 18   Paulius Rudokas 
 Gintarė Ramanauskaitė 
  21:10  21:6 [13']      A.Tamošaitis, I.Jakutienė   3-a vieta
  [93] 14:30    E.Giedraitis, E.Bagdonienė   [149] 17:25    A.Tamošaitis, I.Jakutienė
 31         21:10  14:21  21:17 [21']    M.Grigaliūnas, I.Stravinskienė   21:10  17:21  22:20 [26']
 E.Giedraitis, E.Bagdonienė        
 2   Evaldas Giedraitis 
 Eglė Bagdonienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Andreliūnas, G.Ratkevičiūtė    
      [128] 16:10    G.Jauniškis, K.Ragalevičiūtė  
       G.Jauniškis, K.Ragalevičiūtė   21:19  21:16 [19']   5-a vieta
        [150] 17:25    G.Jauniškis, K.Ragalevičiūtė
       A.Maziliauskas, A.Montvydaitė     22:20  21:15 [16']
      [129] 16:35    V.Bakanas, K.Janutaitė  
       V.Bakanas, K.Janutaitė   21:14  21:17 [15']  
           
           
         A.Andreliūnas, G.Ratkevičiūtė   7-a vieta
        [151] 17:25    A.Maziliauskas, A.Montvydaitė
         A.Maziliauskas, A.Montvydaitė   21:11  21:15 [15']
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Baranauskas, I.Baranauskaitė      
    [110] 15:20    R.Baranauskas, I.Baranauskaitė    
     G.Semaška, D.Bogatko   21:11  21:7 [15']    
      [130] 16:35    R.Baranauskas, I.Baranauskaitė  
     V.Jankauskas, E.Grigeliūnienė     21:12  21:9 [13']  
    [111] 15:20    T.Kaubrys, J.Girdiušaitė    
     T.Kaubrys, J.Girdiušaitė   21:12  11:21  21:18 [21']     9-a vieta
        [152] 17:25    R.Baranauskas, I.Baranauskaitė
     B.Šemeta, V.Žitlinskaitė       21:16  17:21  21:19 [27']
    [112] 15:20    R.Pratusevičius, A.Kvasytė    
     R.Pratusevičius, A.Kvasytė   21:16  21:16 [18']    
      [131] 16:35    R.Pratusevičius, A.Kvasytė  
     V.Šeibutas, D.Zhong     7:21  21:13  21:18 [23']  
    [113] 15:45    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė    
     M.Tamošiūnas, M.Janutaitė   19:21  21:15  21:12 [25']    
           
         T.Kaubrys, J.Girdiušaitė   11-a vieta
        [153] 17:50    M.Tamošiūnas, M.Janutaitė
         M.Tamošiūnas, M.Janutaitė   16:21  21:12  21:16 [22']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Semaška, D.Bogatko    
      [132] 16:35    V.Jankauskas, E.Grigeliūnienė  
       V.Jankauskas, E.Grigeliūnienė   21:7  21:9 [13']   13-a vieta
        [154] 17:50    V.Jankauskas, E.Grigeliūnienė
       B.Šemeta, V.Žitlinskaitė     18:21  21:9  21:14 [29']
      [133] 16:35    V.Šeibutas, D.Zhong  
       V.Šeibutas, D.Zhong   11:21  21:16  21:17 [29']  
           
           
         G.Semaška, D.Bogatko   15-a vieta
        [155] 17:50    B.Šemeta, V.Žitlinskaitė
    Dėl 17-32 vietos      B.Šemeta, V.Žitlinskaitė   21:10  21:14 [17']
         
   R.Lengvenis, L.Ivanauskaitė      
   R.Lengvenis, L.Ivanauskaitė   ->      
     R.Lengvenis, L.Ivanauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [114] 15:45    R.Lengvenis, L.Ivanauskaitė  
        16:21  21:17  21:19 [28']  
   G.Buitvydas, A.Šimanskaitė      
   G.Buitvydas, A.Šimanskaitė   ->      
    [94] 14:30    G.Buitvydas, A.Šimanskaitė    
   R.Venslovas, D.Daugerd     21:9  21:18 [15']    
   R.Venslovas, D.Daugerd      
    ->       17-a vieta
        [134] 16:35    P.Gusev, A.Antanavičiūtė
          22:20  21:11 [18']
   S.Tomkevičius, K.Ežerskytė      
   S.Tomkevičius, K.Ežerskytė   ->      
    [95] 14:30    P.Gusev, A.Antanavičiūtė    
   P.Gusev, A.Antanavičiūtė     22:20  21:13 [16']    
   P.Gusev, A.Antanavičiūtė      
    ->      
      [115] 15:45    P.Gusev, A.Antanavičiūtė  
        21:9  21:10 [13']  
   .      
    ->      
     P.Rudokas, G.Ramanauskaitė    
   P.Rudokas, G.Ramanauskaitė     ->    
   P.Rudokas, G.Ramanauskaitė      
    ->    G.Buitvydas, A.Šimanskaitė   19-a vieta
        [135] 16:35    G.Buitvydas, A.Šimanskaitė
         P.Rudokas, G.Ramanauskaitė   21:18  21:9 [16']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       R.Venslovas, D.Daugerd  
       R.Venslovas, D.Daugerd   ->   21-a vieta
        [136] 16:35    R.Venslovas, D.Daugerd
       S.Tomkevičius, K.Ežerskytė     21:18  22:20 [17']
       S.Tomkevičius, K.Ežerskytė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.