Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

BullPower.lt Tournament 2017, Data: 2017-08-12, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-08-12 2017-08-12 2017-08-12  
 1   Edgaras Slušnys ,   Mindaugas Dagilis   Dėl 1-4 vietų    
[56] 15:15   E.Slušnys, M.Dagilis    
 8   Sigitas Galentas ,   Artūras Jachontovas    21:12  21:12 [20']    
  [67] 16:35   E.Slušnys, M.Dagilis  
 5   Rimas Lavrukaitis ,   Arnoldas Slušnys      21:18  21:9 [21']  
[57] 15:45   T.Preinbergs, A.Verbetckii    
 4   Toms Preinbergs ,   Aleksandr Verbetckii    21:18  21:11 [28']    1-a vieta
    [79] 17:50   E.Slušnys, M.Dagilis
 3   Edvinas Jakubauskas ,   Audrius Brazauskas        21:17  17:21  21:16 [34']
[58] 15:45   V.Martinkus, A.Stankevičius    
 6   Vidas Martinkus ,   Andrius Stankevičius    21:14  21:14 [26']    
  [68] 16:35   A.Degtyarev, K.Reimeris  
 7   Gunars Granovskis ,   Imants Vinkalns      21:12  21:14 [19']  
[59] 15:45   A.Degtyarev, K.Reimeris    
 2   Andrey Degtyarev ,   Karolis Reimeris    21:19  21:9 [21']    
     
     T.Preinbergs, A.Verbetckii  3-a vieta
  [80] 17:50   T.Preinbergs, A.Verbetckii
   V.Martinkus, A.Stankevičius   21:18  21:13 [12']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   S.Galentas, A.Jachontovas    
  [69] 17:00   R.Lavrukaitis, A.Slušnys  
   R.Lavrukaitis, A.Slušnys   21:15  21:13 [19']  5-a vieta
    [81] 18:15   R.Lavrukaitis, A.Slušnys
   E.Jakubauskas, A.Brazauskas     15:21  21:18  21:10 [39']
  [70] 17:00   G.Granovskis, I.Vinkalns  
   G.Granovskis, I.Vinkalns   16:21  23:21  21:19 [37']  
       
       
     S.Galentas, A.Jachontovas  7-a vieta
   
     E.Jakubauskas, A.Brazauskas   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 78 79 
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)
2017-12-23 10:00 2017-12-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
CBC KALEDINIS TURNYRAS
2017-12-22 17:00 2017-12-22 22:00
Delfi, Vilnius
CBC KALEDINIS TURNYRAS (U15, U13, U11)
2017-12-22 14:00 2017-12-22 17:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian Junior and U17 International 2017
2017-12-08 00:00 2017-12-10 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2017-12-09 09:00 2017-12-09 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas)
2017-12-09 10:00 2017-12-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 23:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 23:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.