Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

BullPower.lt Tournament 2017, Data: 2017-08-12, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-08-12 2017-08-12 2017-08-12  
 1   Vaida Slušnienė ,   Svetlana Drude   Dėl 1-4 vietų    
 V.Slušnienė, S.Drude    
 8       ->    
  [9] 10:45   V.Slušnienė, S.Drude  
 5   Neringa Krasnauskaitė ,   Neringa Šventeckienė      21:15  21:17 [26']  
[3] 10:00   T.Balode, I.Preinberga    
 4   Tereze Balode ,   Inese Preinberga    21:15  21:14 [22']    1-a vieta
    [14] 11:10   V.Slušnienė, S.Drude
 3   Ieva Januškienė ,   Lorena Valantiejienė        21:12  15:21  21:17 [36']
[4] 10:00   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 6   Sandra Čečkauskienė ,   Ramunė Petrošienė    21:9  21:12 [15']    
  [10] 10:45   G.Jermacane, A.Švalbe  
 7   Eglė Galentaitė ,   Rūta Ulozaitė      21:11  21:8 [18']  
[5] 10:20   G.Jermacane, A.Švalbe    
 2   Grieta Jermacane ,   Anita Švalbe    21:12  21:9    
     
     T.Balode, I.Preinberga  3-a vieta
  [15] 11:10   T.Balode, I.Preinberga
   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė   21:11  21:15 [22']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   N.Krasnauskaitė, N.Šventeckienė  
   N.Krasnauskaitė, N.Šventeckienė   ->  5-a vieta
    [16] 11:10   N.Krasnauskaitė, N.Šventeckienė
   I.Januškienė, L.Valantiejienė     21:17  19:21  21:12 [32']
  [11] 10:45   E.Galentaitė, R.Ulozaitė  
   E.Galentaitė, R.Ulozaitė   21:17  21:12 [20']  
       
       
     7-a vieta
     I.Januškienė, L.Valantiejienė
     I.Januškienė, L.Valantiejienė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
Čegmira taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
AQWA
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
PBL (2 etapas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD  
     Mėgėjai C 
Žemaitijos taurė - 2017 (3 turas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 19:00
Bastilija, Tauragė . ,
HUMMEL taurė
2017-10-21 09:45 2017-10-21 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
CBC Junior
2017-10-21 10:00 2017-10-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC International
2017-10-14 10:00 2017-10-14 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 09:00 2017-10-08 17:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 09:00 2017-10-07 23:45
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International
2017-10-06 17:00 2017-10-07 18:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.