Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

BullPower.lt Tournament 2017, Data: 2017-08-12, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-08-12 2017-08-12 2017-08-12 2017-08-12  
 1   Edgaras Slušnys 
 Vaida Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Slušnys, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [31] 12:45   E.Slušnys, V.Slušnienė    
 9   Matiss Paeglitis 
 Tereze Balode 
    22:20  21:8 [18']    
[23] 11:55   M.Paeglitis, T.Balode      
 8   Arnas Januška 
 Lorena Valantiejienė 
  21:17  21:7 [22']      
    [42] 14:00   E.Slušnys, V.Slušnienė  
 5   Edijs Livins 
 Grieta Jermacane 
      21:11  21:17 [23']  
 E.Livins, G.Jermacane      
 12       ->      
  [32] 12:45   E.Livins, G.Jermacane    
 13         21:15  21:13 [24']    
 A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė      
 4   Audrius Brazauskas 
 Neringa Krasnauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [49] 14:50   E.Slušnys, V.Slušnienė
 3   Andrey Degtyarev 
 Svetlana Drude 
        21:15  23:21 [23']
 A.Degtyarev, S.Drude      
 14       ->      
  [33] 13:10   A.Degtyarev, S.Drude    
 11         21:19  21:15 [22']    
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 6   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  ->      
    [43] 14:00   M.Dagilis, I.Sendžikaitė  
 7   Toms Preinbergs 
 Inese Preinberga 
      14:21  21:16  21:18 [37']  
[24] 11:55   T.Preinbergs, I.Preinberga      
 10   Artūras Jachontovas 
 Eglė Galentaitė 
  22:20  21:19 [23']      
  [34] 13:10   M.Dagilis, I.Sendžikaitė    
 15         21:14  14:21  21:15 [32']    
 M.Dagilis, I.Sendžikaitė      
 2   Mindaugas Dagilis 
 Ieva Sendžikaitė 
  ->    E.Livins, G.Jermacane   3-a vieta
      [50] 14:50   E.Livins, G.Jermacane
       A.Degtyarev, S.Drude   21:15  22:20 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Paeglitis, T.Balode    
    [44] 14:00   M.Paeglitis, T.Balode  
     A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė   21:7  18:21  21:16 [30']   5-a vieta
     
     A.Slušnys, R.Petrošienė     ->
    [45] 14:25   T.Preinbergs, I.Preinberga  
     T.Preinbergs, I.Preinberga   21:18  21:11 [23']  
         
         
       A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė   7-a vieta
     
       A.Slušnys, R.Petrošienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Januška, L.Valantiejienė    
   A.Januška, L.Valantiejienė   ->    
     A.Januška, L.Valantiejienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [35] 13:10   A.Jachontovas, E.Galentaitė
        21:10  21:12 [22']
   .    
    ->    
     A.Jachontovas, E.Galentaitė  
   A.Jachontovas, E.Galentaitė     ->  
   A.Jachontovas, E.Galentaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 78 79 
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)
2017-12-23 10:00 2017-12-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
CBC KALEDINIS TURNYRAS
2017-12-22 17:00 2017-12-22 22:00
Delfi, Vilnius
CBC KALEDINIS TURNYRAS (U15, U13, U11)
2017-12-22 14:00 2017-12-22 17:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian Junior and U17 International 2017
2017-12-08 00:00 2017-12-10 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2017-12-09 09:00 2017-12-09 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas)
2017-12-09 10:00 2017-12-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 23:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 23:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.