Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

BullPower.lt Tournament 2017, Data: 2017-08-12, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-08-12 2017-08-12 2017-08-12 2017-08-12  
 1   Steponas Januška 
 Jurgis Pauliukas 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Januška, J.Pauliukas      
 16       ->      
  [62] 16:10   S.Januška, J.Pauliukas    
 9   Vitalij Krasovskij 
 Gabrielius Vaičiulis 
    21:13  21:14 [22']    
[51] 14:50   V.Krasovskij, G.Vaičiulis      
 8   Edmundas Petrošius 
 Dalius Katelė 
  23:21  21:11 [27']      
    [73] 17:25   V.Čulka, A.Zanders  
 5   Gintautas Šiaučiūnas 
 Mindaugas Juodvalkis 
      21:10  23:21 [24']  
[52] 14:50   V.Čulka, A.Zanders      
 12   Vadims Čulka 
 Ainārs Zanders 
  21:13  21:16 [24']      
  [63] 16:10   V.Čulka, A.Zanders    
 13   Tomas Grigas 
 Tadas Jarutis 
    21:18  21:19 [21']    
[53] 15:15   S.Eibukas, R.Paškevičius      
 4   Saulius Eibukas 
 Ramūnas Paškevičius 
  21:12  21:19 [25']       1-a vieta
      [82] 18:15   V.Čulka, A.Zanders
 3   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
        21:10  21:15 [24']
 A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 14       ->      
  [64] 16:10   G.Lukošius, M.Papuška    
 11   Saulius Pocevičius 
 Aleksėj Borisenko 
    21:18  21:18 [25']    
[54] 15:15   G.Lukošius, M.Papuška      
 6   Giedrius Lukošius 
 Mantas Papuška 
  21:11  21:16 [21']      
    [74] 17:25   E.Peleckis, A.Vizgirda  
 7   Olafs Kruzmetra 
 Vladimirs Shlikovs 
      15:21  21:18  21:14 [34']  
[55] 15:15   O.Kruzmetra, V.Shlikovs      
 10   Raimondas Banelis 
 Raimondas Stakionis 
  21:15  21:13 [29']      
  [65] 16:35   E.Peleckis, A.Vizgirda    
 15         22:20  21:17 [28']    
 E.Peleckis, A.Vizgirda      
 2   Egidijus Peleckis 
 Arūnas Vizgirda 
  ->    S.Januška, J.Pauliukas   3-a vieta
      [83] 18:15   S.Januška, J.Pauliukas
       G.Lukošius, M.Papuška   22:20  16:21  21:18 [39']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Krasovskij, G.Vaičiulis    
    [75] 17:25   S.Eibukas, R.Paškevičius  
     S.Eibukas, R.Paškevičius   21:17  21:15 [18']   5-a vieta
      [84] 18:15   S.Eibukas, R.Paškevičius
     A.Rimkus, A.Vilčinskas     21:13  13:21  21:17 [31']
    [76] 17:25   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
     O.Kruzmetra, V.Shlikovs   21:17  21:16 [27']  
         
         
       V.Krasovskij, G.Vaičiulis   7-a vieta
     
       O.Kruzmetra, V.Shlikovs   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Petrošius, D.Katelė    
   E.Petrošius, D.Katelė   ->    
    [77] 17:50   G.Šiaučiūnas, M.Juodvalkis  
   G.Šiaučiūnas, M.Juodvalkis     21:16  21:13 [23']  
  [66] 16:35   G.Šiaučiūnas, M.Juodvalkis    
   T.Grigas, T.Jarutis   21:8  21:10 [21']     9-a vieta
      [85] 19:00   R.Banelis, R.Stakionis
        22:20  14:21  21:15 [34']
   S.Pocevičius, A.Borisenko    
   S.Pocevičius, A.Borisenko   ->    
    [78] 17:50   R.Banelis, R.Stakionis  
   R.Banelis, R.Stakionis     14:21  25:23  21:12 [33']  
   R.Banelis, R.Stakionis    
    ->    
         
       E.Petrošius, D.Katelė   11-a vieta
     
       S.Pocevičius, A.Borisenko   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     T.Grigas, T.Jarutis  
     T.Grigas, T.Jarutis   ->   13-a vieta
       T.Grigas, T.Jarutis
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 78 79 
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)
2017-12-23 10:00 2017-12-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
CBC KALEDINIS TURNYRAS
2017-12-22 17:00 2017-12-22 22:00
Delfi, Vilnius
CBC KALEDINIS TURNYRAS (U15, U13, U11)
2017-12-22 14:00 2017-12-22 17:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian Junior and U17 International 2017
2017-12-08 00:00 2017-12-10 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2017-12-09 09:00 2017-12-09 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas)
2017-12-09 10:00 2017-12-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 23:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 23:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.