Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
BullPower.lt Tournament 2017, Data: 2017-08-12, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-08-12 2017-08-12 2017-08-12 2017-08-12  
 1   Andrius Stankevičius 
 Rūta Ulozaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Stankevičius, R.Ulozaitė      
 16       ->      
  [25] 12:20   A.Stankevičius, R.Ulozaitė    
 9   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
    21:18  21:13 [22']    
[17] 11:30   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 8   Ramūnas Paškevičius 
 Jolanta Sereckienė 
  21:12  21:15 [29']      
    [36] 13:10   A.Stankevičius, R.Ulozaitė  
 5   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
      21:11  21:11 [18']  
[19] 11:30   E.Peleckis, I.Peleckienė      
 12   Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  19:21  22:20  21:19 [36']      
  [26] 12:20   T.Šnepeta, J.Kažanauskaitė    
 13   Steponas Januška 
 Rima Januškienė 
    8:21  21:17  22:20 [30']    
[18] 11:30   T.Šnepeta, J.Kažanauskaitė      
 4   Tomas Šnepeta 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:18  21:15 [27']       1-a vieta
      [46] 14:25   A.Stankevičius, R.Ulozaitė
 3   Gabrielius Vaičiulis 
 Neringa Martinavičiūtė 
        21:16  21:17 [20']
[21] 11:55   M.Papuška, E.Dvalishvili      
 14   Mantas Papuška 
 Ekaterina Dvalishvili 
  21:14  21:14 [25']      
  [27] 12:20   M.Papuška, E.Dvalishvili    
 11   Tadas Jarutis 
 Monika Petreikytė 
    18:21  21:12  21:9 [35']    
[22] 11:55   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 6   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  21:0  21:10 [20']      
    [37] 13:35   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
 7   Jurgis Pauliukas 
 Liudmila Perepechenaia 
      21:12  21:23  21:19 [41']  
[20] 11:30   J.Pauliukas, L.Perepechenaia      
 10   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  21:12  21:11 [21']      
  [28] 12:20   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
 15         21:13  21:19 [24']    
 A.Vizgirda, D.Vizgirdienė      
 2   Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
  ->    T.Šnepeta, J.Kažanauskaitė   3-a vieta
      [47] 14:25   M.Papuška, E.Dvalishvili
       M.Papuška, E.Dvalishvili   21:6  21:10 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
    [38] 13:35   E.Peleckis, I.Peleckienė  
     E.Peleckis, I.Peleckienė   21:17  21:12 [22']   5-a vieta
     
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė     ->
    [39] 13:35   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  
     J.Pauliukas, L.Perepechenaia   21:12  21:17 [22']  
         
         
       G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   7-a vieta
     
       J.Pauliukas, L.Perepechenaia   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Paškevičius, J.Sereckienė    
   R.Paškevičius, J.Sereckienė   ->    
    [40] 13:35   R.Paškevičius, J.Sereckienė  
   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė     21:18  21:15 [22']  
  [29] 12:45   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė    
   S.Januška, R.Januškienė   22:20  21:17 [26']     9-a vieta
      [48] 14:25   G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė
   G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė       21:17  21:13 [21']
  [30] 12:45   G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė    
   T.Jarutis, M.Petreikytė   21:8  21:10 [18']    
    [41] 14:00   G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė  
   E.Petrošius, V.Slušnienė     21:9  21:13 [18']  
   E.Petrošius, V.Slušnienė    
    ->    
         
       G.Lukošius, E.Grigeliūnienė   11-a vieta
     
       E.Petrošius, V.Slušnienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Januška, R.Januškienė  
     S.Januška, R.Januškienė   ->   13-a vieta
     
     T.Jarutis, M.Petreikytė     ->
     T.Jarutis, M.Petreikytė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
15th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2018-12-29 10:00 2018-12-30 20:00
Nenustatyta, . ,
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.