Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

BullPower.lt Tournament 2017, Data: 2017-08-12, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-08-12 2017-08-12 2017-08-12 2017-08-12  
 1   Andrius Stankevičius 
 Rūta Ulozaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Stankevičius, R.Ulozaitė      
 16       ->      
  [25] 12:20   A.Stankevičius, R.Ulozaitė    
 9   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
    21:18  21:13 [22']    
[17] 11:30   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 8   Ramūnas Paškevičius 
 Jolanta Sereckienė 
  21:12  21:15 [29']      
    [36] 13:10   A.Stankevičius, R.Ulozaitė  
 5   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
      21:11  21:11 [18']  
[19] 11:30   E.Peleckis, I.Peleckienė      
 12   Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  19:21  22:20  21:19 [36']      
  [26] 12:20   T.Šnepeta, J.Kažanauskaitė    
 13   Steponas Januška 
 Rima Januškienė 
    8:21  21:17  22:20 [30']    
[18] 11:30   T.Šnepeta, J.Kažanauskaitė      
 4   Tomas Šnepeta 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:18  21:15 [27']       1-a vieta
      [46] 14:25   A.Stankevičius, R.Ulozaitė
 3   Gabrielius Vaičiulis 
 Neringa Šventeckienė 
        21:16  21:17 [20']
[21] 11:55   M.Papuška, E.Dvalishvili      
 14   Mantas Papuška 
 Ekaterina Dvalishvili 
  21:14  21:14 [25']      
  [27] 12:20   M.Papuška, E.Dvalishvili    
 11   Tadas Jarutis 
 Monika Petreikytė 
    18:21  21:12  21:9 [35']    
[22] 11:55   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 6   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  21:0  21:10 [20']      
    [37] 13:35   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
 7   Jurgis Pauliukas 
 Liudmila Perepechenaia 
      21:12  21:23  21:19 [41']  
[20] 11:30   J.Pauliukas, L.Perepechenaia      
 10   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  21:12  21:11 [21']      
  [28] 12:20   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
 15         21:13  21:19 [24']    
 A.Vizgirda, D.Vizgirdienė      
 2   Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
  ->    T.Šnepeta, J.Kažanauskaitė   3-a vieta
      [47] 14:25   M.Papuška, E.Dvalishvili
       M.Papuška, E.Dvalishvili   21:6  21:10 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
    [38] 13:35   E.Peleckis, I.Peleckienė  
     E.Peleckis, I.Peleckienė   21:17  21:12 [22']   5-a vieta
     
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė     ->
    [39] 13:35   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  
     J.Pauliukas, L.Perepechenaia   21:12  21:17 [22']  
         
         
       G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   7-a vieta
     
       J.Pauliukas, L.Perepechenaia   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Paškevičius, J.Sereckienė    
   R.Paškevičius, J.Sereckienė   ->    
    [40] 13:35   R.Paškevičius, J.Sereckienė  
   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė     21:18  21:15 [22']  
  [29] 12:45   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė    
   S.Januška, R.Januškienė   22:20  21:17 [26']     9-a vieta
      [48] 14:25   G.Vaičiulis, N.Šventeckienė
   G.Vaičiulis, N.Šventeckienė       21:17  21:13 [21']
  [30] 12:45   G.Vaičiulis, N.Šventeckienė    
   T.Jarutis, M.Petreikytė   21:8  21:10 [18']    
    [41] 14:00   G.Vaičiulis, N.Šventeckienė  
   E.Petrošius, V.Slušnienė     21:9  21:13 [18']  
   E.Petrošius, V.Slušnienė    
    ->    
         
       G.Lukošius, E.Grigeliūnienė   11-a vieta
     
       E.Petrošius, V.Slušnienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Januška, R.Januškienė  
     S.Januška, R.Januškienė   ->   13-a vieta
     
     T.Jarutis, M.Petreikytė     ->
     T.Jarutis, M.Petreikytė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 78 79 
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)
2017-12-23 10:00 2017-12-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
CBC KALEDINIS TURNYRAS
2017-12-22 17:00 2017-12-22 22:00
Delfi, Vilnius
CBC KALEDINIS TURNYRAS (U15)
2017-12-22 14:00 2017-12-22 17:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Sabonio KC, Kaunas
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Estonian Junior and U17 International 2017
2017-12-08 00:00 2017-12-10 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2017-12-09 09:00 2017-12-09 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas)
2017-12-09 10:00 2017-12-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 23:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 23:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.