Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2017-09-09, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
6
TaškųPergaliųUžimta
vieta
1 Valentinas Bagdanavičius 
 Ramūnas Bilius 
21
12
21
15
 18'
23
21
21
17
21
13
21
16
 21'
21
7
21
12
 24'
21
8
21
18
212/139
73
5
1
2 Vidas Martinkus 
 Justas Balsys 
12
21
15
21
 18'
19
21
21
15
16
21
 34'
23
21
21
15
 25'
21
15
21
13
 19'
21
17
22
20
 25'
212/200
12
3
3
3 Rimas Lavrukaitis 
 Jonas Malinauskas 
21
23
17
21
21
19
15
21
21
16
 34'
21
18
15
21
21
16
 29'
21
13
21
17
 25'
22
20
21
14
 21'
237/219
18
4
2
4 Jovitas Gatelis 
 Aidas Poderys 
13
21
16
21
 21'
21
23
15
21
 25'
18
21
21
15
16
21
 29'
21
16
21
17
 23'
21
19
21
18
 22'
204/213
-9
2
4
5 Vaidas Korolkovas 
 Arūnas Vizgirda 
7
21
12
21
 24'
15
21
13
21
 19'
13
21
17
21
 25'
16
21
17
21
 23'
24
22
10
21
19
21
 39'
163/232
-69
0
6
6 Šarūnas Poderys 
 Mantas Zinkevičius 
8
21
18
21
17
21
20
22
 25'
20
22
14
21
 21'
19
21
18
21
 22'
22
24
21
10
21
19
 39'
198/223
-25
1
5

  Turnyrai 
   1 2 ... 76 77 
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 10:00 2017-10-07 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės
2017-09-30 10:00 2017-10-01 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės
2017-09-30 10:00 2017-09-30 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C 
     Suaug D    VV    VD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Modulis, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
JSO RUDUO
2017-09-16 10:00 2017-09-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
CBC junior
2017-09-16 10:00 2017-09-16 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.