Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2017-09-09, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
TaškųPergaliųUžimta
vieta
1 Saulius Eibukas 
 Marius Augustaitis 
21
15
21
19
 23'
19
21
21
3
21
11
 29'
21
11
21
11
 17'
24
22
21
8
 23'
190/121
69
4
1
2 Rytis Vizgirda 
 Kęstutis Adomaitis 
15
21
19
21
 23'
21
6
21
11
21
16
21
9
 22'
21
16
21
14
 15'
160/114
46
3
2
3 Ramūnas Dovydėnas 
 Žanas Ramonas 
21
19
3
21
11
21
 29'
6
21
11
21
18
21
19
21
 18'
21
19
14
21
19
21
 19'
143/206
-63
0
5
4 Kristijonas Jucys 
 Raimundas Masevičius 
11
21
11
21
 17'
16
21
9
21
 22'
21
18
21
19
 18'
21
18
9
21
10
21
 31'
129/181
-52
1
4
5 Vaidas Turolevičius 
 Vitalij Krasovskij 
22
24
8
21
 23'
16
21
14
21
 15'
19
21
21
14
21
19
 19'
18
21
21
9
21
10
 31'
181/181
0
2
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
TaškųPergaliųUžimta
vieta
1 Egidijus Peleckis 
 Audrius Lesinskas 
19
21
18
21
 22'
21
8
12
21
13
21
 30'
21
14
21
10
 20'
21
18
19
21
22
20
 42'
187/175
12
2
3
2 Pranciškus Gečas 
 Mantas Papuška 
21
19
21
18
 22'
21
18
15
21
21
14
 33'
18
21
21
13
21
17
 30'
21
23
21
18
21
17
 32'
222/199
23
4
1
3 Arūnas Masteika 
 Albertas Rimkus 
8
21
21
12
21
13
 30'
18
21
21
15
14
21
 33'
17
21
21
15
21
11
 36'
12
21
21
17
16
21
 36'
211/209
2
2
4
4 Edmundas Petrošius 
 Tadas Jarutis 
14
21
10
21
 20'
21
18
13
21
17
21
 30'
21
17
15
21
11
21
 36'
13
21
14
21
 20'
149/203
-54
0
5
5 Ignas Lukoševičius 
 Darius Kairys 
18
21
21
19
20
22
 42'
23
21
18
21
17
21
 32'
21
12
17
21
21
16
 36'
21
13
21
14
 20'
218/201
17
2
2



2017-09-09  
   1-a vieta
 1    Saulius Eibukas,  Marius Augustaitis  
[56] 15:05   S.Eibukas, M.Augustaitis
 4    Pranciškus Gečas,  Mantas Papuška   21:16  21:14 [23']
   



2017-09-09  
   3-a vieta
 3    Rytis Vizgirda,  Kęstutis Adomaitis  
[57] 15:05   R.Vizgirda, K.Adomaitis
 10  Ignas Lukoševičius,  Darius Kairys   21:17  21:19 [24']
   



2017-09-09  
   5-a vieta
 2    Egidijus Peleckis,  Audrius Lesinskas  
[58] 15:05   V.Turolevičius, V.Krasovskij
 9    Vaidas Turolevičius,  Vitalij Krasovskij   21:9  21:14 [24']
   



2017-09-09  
   7-a vieta
 6    Arūnas Masteika,  Albertas Rimkus  
[59] 15:05   A.Masteika, A.Rimkus
 7    Kristijonas Jucys,  Raimundas Masevičius   21:17  21:17 [24']
   



2017-09-09  
   9-a vieta
 5    Ramūnas Dovydėnas,  Žanas Ramonas  
[60] 15:05   R.Dovydėnas, Ž.Ramonas
 8    Edmundas Petrošius,  Tadas Jarutis   15:21  21:15  21:13 [32']
   



 
   11-a vieta
 11    
 12     ->
   



 
   13-a vieta
 13    
 14     ->
   



 
   15-a vieta
 15    
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 76 77 
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės
2017-09-30 10:00 2017-10-01 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės
2017-09-30 10:00 2017-09-30 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C 
     Suaug D    VV    VD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Modulis, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
JSO RUDUO
2017-09-16 10:00 2017-09-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
CBC junior
2017-09-16 10:00 2017-09-16 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2017-09-16 10:00 2017-09-16 18:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.