Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2017-09-09, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-09 2017-09-09 2017-09-09 2017-09-09 2017-09-09  
 1   Ramūnas Bilius 
 Ramunė Petrošienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Bilius, R.Petrošienė        
 32       ->        
  [71] 16:20   R.Bilius, R.Petrošienė      
 17   Tadas Jarutis 
 Violeta Slušnienė 
    21:6  21:14 [20']      
[61] 15:30   T.Jarutis, V.Slušnienė        
 16   Raimundas Masevičius 
 Marina Murovova 
  17:21  21:13  21:19 [35']        
    [85] 17:10   R.Bilius, R.Petrošienė    
 9   Valentinas Bagdanavičius 
 Gintarė Plečkaitytė 
      21:14  21:15 [18']    
 V.Bagdanavičius, G.Plečkaitytė        
 24       ->        
  [72] 16:20   V.Bagdanavičius, G.Plečkaitytė      
 25         21:9  21:12 [22']      
 M.Zinkevičius, M.Petreikytė        
 8   Mantas Zinkevičius 
 Monika Petreikytė 
  ->        
      [98] 18:25   R.Bilius, R.Petrošienė  
 5   Aidas Poderys 
 Asta Bačkaitienė 
        21:19  21:17 [19']  
 A.Poderys, A.Bačkaitienė        
 28       ->        
  [73] 16:20   A.Poderys, A.Bačkaitienė      
 21   Šarūnas Poderys 
 Lina Gorienė 
    22:20  19:21  21:13 [35']      
[62] 15:30   V.Krasovskij, S.Zinkevičienė        
 12   Vitalij Krasovskij 
 Sonata Zinkevičienė 
  13:21  21:18  21:19 [34']        
    [86] 17:35   A.Poderys, A.Bačkaitienė    
 13   Edmundas Petrošius 
 Aldona Pikčilingienė 
      21:11  21:11 [19']    
[63] 15:30   E.Petrošius, A.Pikčilingienė        
 20   Arūnas Masteika 
 Inga Bankauskienė 
  21:16  14:21  23:21 [35']        
  [74] 16:20   E.Peleckis, J.Vadeikienė      
 29         21:12  21:10 [18']      
 E.Peleckis, J.Vadeikienė        
 4   Egidijus Peleckis 
 Judita Vadeikienė 
  ->         1-a vieta
        [105] 19:15   R.Bilius, R.Petrošienė
 3   Jovitas Gatelis 
 Lorena Valantiejienė 
          21:14  21:14 [21']
 J.Gatelis, L.Valantiejienė        
 30       ->        
  [75] 16:20   J.Malinauskas, I.Vidzenienė      
 19   Jonas Malinauskas 
 Ieva Vidzenienė 
    21:19  22:20 [25']      
[64] 15:30   J.Malinauskas, I.Vidzenienė        
 14   Marius Augustaitis 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  21:17  30:28 [26']        
    [87] 17:35   J.Malinauskas, I.Vidzenienė    
 11   Mantas Papuška 
 Diana Vizgirdienė 
      21:15  21:15 [21']    
[65] 15:30   V.Korolkovas, R.Grincevičienė        
 22   Vaidas Korolkovas 
 Rasita Grincevičienė 
  21:15  15:21  21:15 [37']        
  [76] 16:45   A.Vizgirda, S.Čalkina      
 27         21:19  21:19 [26']      
 A.Vizgirda, S.Čalkina        
 6   Arūnas Vizgirda 
 Svetlana Čalkina 
  ->        
      [99] 18:50   J.Malinauskas, I.Vidzenienė  
 7   Kęstutis Adomaitis 
 Jolanta Treinytė 
        21:17  21:5 [17']  
 K.Adomaitis, J.Treinytė        
 26       ->        
  [77] 16:45   P.Gečas, A.Kasparavičienė      
 23         19:21  21:17  21:12 [31']      
 P.Gečas, A.Kasparavičienė        
 10   Pranciškus Gečas 
 Aldona Kasparavičienė 
  ->        
    [88] 17:35   P.Gečas, A.Kasparavičienė    
 15   Rytis Vizgirda 
 Irena Peleckienė 
      16:21  21:9  21:12 [31']    
[66] 15:55   R.Vizgirda, I.Peleckienė        
 18   Audrius Lesinskas 
 Milda Geršvaltaitytė 
  21:17  21:13 [24']      A.Poderys, A.Bačkaitienė   3-a vieta
  [78] 16:45   R.Vizgirda, I.Peleckienė   [106] 19:40   A.Poderys, A.Bačkaitienė
 31         14:21  21:14  24:22 [36']    P.Gečas, A.Kasparavičienė   14:21  21:14  22:20 [27']
 V.Martinkus, J.Kalpokaitė        
 2   Vidas Martinkus 
 Jurgita Kalpokaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Bagdanavičius, G.Plečkaitytė    
      [100] 18:50   V.Bagdanavičius, G.Plečkaitytė  
       E.Peleckis, J.Vadeikienė   21:11  21:14 [21']   5-a vieta
        [107] 19:40   V.Bagdanavičius, G.Plečkaitytė
       A.Vizgirda, S.Čalkina     21:15  21:18 [19']
      [101] 18:50   R.Vizgirda, I.Peleckienė  
       R.Vizgirda, I.Peleckienė   21:19  19:21  21:5 [20']  
           
           
         E.Peleckis, J.Vadeikienė   7-a vieta
       
         A.Vizgirda, S.Čalkina   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Jarutis, V.Slušnienė      
    [89] 17:35   M.Zinkevičius, M.Petreikytė    
     M.Zinkevičius, M.Petreikytė   21:15  21:16 [23']    
      [102] 18:50   M.Zinkevičius, M.Petreikytė  
     V.Krasovskij, S.Zinkevičienė     21:19  21:10  
    [90] 17:35   V.Krasovskij, S.Zinkevičienė    
     E.Petrošius, A.Pikčilingienė   21:14  21:12 [24']     9-a vieta
       
     J.Gatelis, L.Valantiejienė       ->
    [91] 18:00   J.Gatelis, L.Valantiejienė    
     V.Korolkovas, R.Grincevičienė   22:20  21:17 [25']    
      [103] 18:50   J.Gatelis, L.Valantiejienė  
     K.Adomaitis, J.Treinytė     22:20  22:20 [26']  
    [92] 18:00   K.Adomaitis, J.Treinytė    
     V.Martinkus, J.Kalpokaitė   21:16  21:16 [27']    
           
         V.Krasovskij, S.Zinkevičienė   11-a vieta
       
         K.Adomaitis, J.Treinytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       T.Jarutis, V.Slušnienė    
       
       E.Petrošius, A.Pikčilingienė   ->   13-a vieta
       
       V.Korolkovas, R.Grincevičienė     ->
       
       V.Martinkus, J.Kalpokaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   R.Masevičius, M.Murovova      
   R.Masevičius, M.Murovova   ->      
     R.Masevičius, M.Murovova    
      ->    
   .      
    ->      
      [93] 18:00   Š.Poderys, L.Gorienė  
        21:16  21:12 [19']  
   Š.Poderys, L.Gorienė      
   Š.Poderys, L.Gorienė   ->      
    [79] 16:45   Š.Poderys, L.Gorienė    
   A.Masteika, I.Bankauskienė     21:9  21:15 [21']    
   A.Masteika, I.Bankauskienė      
    ->       17-a vieta
        [104] 19:15   Š.Poderys, L.Gorienė
          21:14  21:10 [18']
   M.Augustaitis, E.Grigeliūnienė      
   M.Augustaitis, E.Grigeliūnienė   ->      
    [80] 16:45   M.Augustaitis, E.Grigeliūnienė    
   M.Papuška, D.Vizgirdienė     18:21  21:13  21:6 [28']    
   M.Papuška, D.Vizgirdienė      
    ->      
      [94] 18:00   A.Lesinskas, M.Geršvaltaitytė  
        16:21  21:16  21:18 [33']  
   .      
    ->      
     A.Lesinskas, M.Geršvaltaitytė    
   A.Lesinskas, M.Geršvaltaitytė     ->    
   A.Lesinskas, M.Geršvaltaitytė      
    ->    R.Masevičius, M.Murovova   19-a vieta
       
         M.Augustaitis, E.Grigeliūnienė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       A.Masteika, I.Bankauskienė  
       A.Masteika, I.Bankauskienė   ->   21-a vieta
       
       M.Papuška, D.Vizgirdienė     ->
       M.Papuška, D.Vizgirdienė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 18:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    D  
     Suaug D    VV  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.