Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2017-11-19, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų vienetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-19 2017-11-19 2017-11-19 2017-11-19 2017-11-19  
 1   Ramūnas Bilius    Dėl 1-16 vietos        
 R.Bilius        
 32       ->        
  [120] 18:45   R.Bilius      
 17   Gobinath Siva      21:8  21:11 [16']      
[97] 17:05   J.Adomaitis        
 16   Juozas Adomaitis    21:11  20:22  21:15 [30']        
    [137] 20:25   R.Bilius    
 9   Mantas Zinkevičius        21:18 [21']    
[98] 17:05   M.Zinkevičius        
 24   Vaidas Turolevičius    21:16  21:15 [24']        
  [121] 19:10   M.Zinkevičius      
 25   Evaldas Gedminas      21:16  17:21  21:19 [40']      
[99] 17:05   A.Rimkus        
 8   Albertas Rimkus    21:7  21:6 [15']        
      [153] 21:40   R.Bilius  
 5   Jonas Bartkus          21:23  21:8  21:16 [29']  
 J.Bartkus        
 28       ->        
  [122] 19:10   J.Bartkus      
 21   Henrikas Smilgevičius      21:12  13:21  21:17 [32']      
[100] 17:05   M.Brazauskas        
 12   Marius Brazauskas    21:15  21:17 [24']        
    [138] 20:25   P.Palubinskas    
 13   Žanas Ramonas        21:16  21:15 [18']    
[101] 17:30   I.Lukoševičius        
 20   Ignas Lukoševičius    21:18  21:7 [20']        
  [123] 19:10   P.Palubinskas      
 29         21:17  21:14 [15']      
 P.Palubinskas        
 4   Povilas Palubinskas    ->         1-a vieta
        [158] 22:05   R.Bilius
 3   Mantas Palubinskas            21:7  21:16 [17']
 M.Palubinskas        
 30       ->        
  [124] 19:10   M.Palubinskas      
 19   Adomas Kovarskas      21:10  21:12 [18']      
[102] 17:30   S.Eibukas        
 14   Saulius Eibukas    21:10  21:11 [16']        
    [139] 20:25   M.Palubinskas    
 11   Audrius Vilčinskas        21:9  21:13 [14']    
[103] 17:30   A.Vilčinskas        
 22   Raimundas Masevičius    21:9  21:12 [14']        
  [125] 19:10   R.Venckus      
 27         21:19  23:25  21:6 [36']      
 R.Venckus        
 6   Robertas Venckus    ->        
      [154] 21:40   M.Palubinskas  
 7   Vaidas Korolkovas          21:10  21:18 [22']  
 V.Korolkovas        
 26       ->        
  [126] 19:35   V.Korolkovas      
 23   Tomas Tenikaitis      15:21  21:14  21:1 [25']      
[104] 17:30   S.Januška        
 10   Steponas Januška    21:4  21:8 [18']        
    [140] 20:25   A.Slušnys    
 15   Arnoldas Slušnys        21:14  21:17 [17']    
[105] 17:30   A.Slušnys        
 18   Darius Kairys    21:12  21:14 [19']      P.Palubinskas   3-a vieta
  [127] 19:35   A.Slušnys   [159] 22:05   P.Palubinskas
 31         19:21  21:17  22:20 [34']    A.Slušnys   21:6  21:12 [16']
 J.Balsys        
 2   Justas Balsys    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Zinkevičius    
      [155] 21:40   M.Zinkevičius  
       J.Bartkus   21:8  14:21  21:15 [41']   5-a vieta
       
       R.Venckus     ->
      [156] 22:05   V.Korolkovas  
       V.Korolkovas   18:21  21:15  21:16 [36']  
           
           
         J.Bartkus   7-a vieta
       
         R.Venckus   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Adomaitis      
    [141] 20:50   J.Adomaitis    
     A.Rimkus   21:17  15:21  21:16 [30']    
      [157] 22:05   J.Adomaitis  
     M.Brazauskas     20:22  21:9  21:10 [31']  
    [142] 20:50   M.Brazauskas    
     I.Lukoševičius   21:6  21:17 [17']     9-a vieta
       
     S.Eibukas       ->
    [143] 20:50   S.Eibukas    
     A.Vilčinskas   21:17  21:13 [20']    
       
     S.Januška     ->  
    [144] 20:50   J.Balsys    
     J.Balsys   21:16  21:19 [21']    
           
         M.Brazauskas   11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Rimkus    
       
       I.Lukoševičius   ->   13-a vieta
       
       A.Vilčinskas     ->
       
       S.Januška   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   G.Siva      
   G.Siva   ->      
    [145] 20:50   G.Siva    
   V.Turolevičius     21:13  21:15 [21']    
  [128] 19:35   V.Turolevičius      
   E.Gedminas   21:6  21:2 [13']      
       
        ->  
   H.Smilgevičius      
   H.Smilgevičius   ->      
    [146] 21:15   Ž.Ramonas    
   Ž.Ramonas     21:15  21:11 [25']    
   Ž.Ramonas      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   A.Kovarskas      
   A.Kovarskas   ->      
    [147] 21:15   A.Kovarskas    
   R.Masevičius     17:21  21:19  21:8 [45']    
   R.Masevičius      
    ->      
       
        ->  
   T.Tenikaitis      
   T.Tenikaitis   ->      
    [148] 21:15   D.Kairys    
   D.Kairys     21:10  21:10 [19']    
   D.Kairys      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       V.Turolevičius    
       
       H.Smilgevičius   ->   21-a vieta
       
       R.Masevičius     ->
       
       T.Tenikaitis   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     E.Gedminas    
     E.Gedminas   ->    
       E.Gedminas  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         E.Gedminas
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 10:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.