Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2017-11-19, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Regina Narijauskaitė 
 Ramunė Petrošienė 
19
21
18
21
 27'
21
14
17
21
21
7
 29'
21
11
21
12
 4'
138/107
31
2
2
2 Urtė Gečaitė 
 Vaida Gečienė 
21
19
21
18
 27'
14
21
21
12
21
16
 30'
21
11
21
13
 21'
140/110
30
3
1
3 Irena Peleckienė 
 Diana Vizgirdienė 
14
21
21
17
7
21
 29'
21
14
12
21
16
21
 30'
22
20
21
17
 24'
134/152
-18
1
3
4 Sandra Čečkauskienė 
 Jolanta Sereckienė 
11
21
12
21
 4'
11
21
13
21
 21'
20
22
17
21
 24'
84/127
-43
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Svetlana Čalkina 
 Lorena Valantiejienė 
19
21
21
23
 25'
21
13
21
12
 23'
82/69
13
1
1
2 Asta Bačkaitienė 
 Milda Geršvaltaitytė 
21
19
23
21
 25'
16
21
19
21
 23'
79/82
-3
1
2
3 Žydrė Dočkienė 
 Aldona Pikčilingienė 
13
21
12
21
 23'
21
16
21
19
 23'
67/77
-10
1
3



2017-11-19  
   1-a vieta
 2    Svetlana Čalkina,  Lorena Valantiejienė  
[75] 15:30   U.Gečaitė, V.Gečienė
 3    Urtė Gečaitė,  Vaida Gečienė   21:12  21:9 [20']
   



2017-11-19  
   3-a vieta
 1    Regina Narijauskaitė,  Ramunė Petrošienė  
[76] 15:55   R.Narijauskaitė, R.Petrošienė
 4    Asta Bačkaitienė,  Milda Geršvaltaitytė   21:17  21:7 [20']
   



2017-11-19  
   5-a vieta
 5    Irena Peleckienė,  Diana Vizgirdienė  
[77] 15:55   I.Peleckienė, D.Vizgirdienė
 6    Žydrė Dočkienė,  Aldona Pikčilingienė   21:18  19:21  21:13 [37']
   



 
   7-a vieta
 7    Sandra Čečkauskienė,  Jolanta Sereckienė  
 S.Čečkauskienė, J.Sereckienė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.