Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2017-11-19, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Regina Narijauskaitė 
 Ramunė Petrošienė 
19
21
18
21
 27'
21
14
17
21
21
7
 29'
21
11
21
12
 4'
138/107
31
2
2
2 Urtė Gečaitė 
 Vaida Gečienė 
21
19
21
18
 27'
14
21
21
12
21
16
 30'
21
11
21
13
 21'
140/110
30
3
1
3 Irena Peleckienė 
 Diana Vizgirdienė 
14
21
21
17
7
21
 29'
21
14
12
21
16
21
 30'
22
20
21
17
 24'
134/152
-18
1
3
4 Sandra Čečkauskienė 
 Jolanta Sereckienė 
11
21
12
21
 4'
11
21
13
21
 21'
20
22
17
21
 24'
84/127
-43
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Svetlana Čalkina 
 Lorena Valantiejienė 
19
21
21
23
 25'
21
13
21
12
 23'
82/69
13
1
1
2 Asta Bačkaitienė 
 Milda Geršvaltaitytė 
21
19
23
21
 25'
16
21
19
21
 23'
79/82
-3
1
2
3 Žydrė Dočkienė 
 Aldona Pikčilingienė 
13
21
12
21
 23'
21
16
21
19
 23'
67/77
-10
1
3



2017-11-19  
   1-a vieta
 2    Svetlana Čalkina,  Lorena Valantiejienė  
[75] 15:30   U.Gečaitė, V.Gečienė
 3    Urtė Gečaitė,  Vaida Gečienė   21:12  21:9 [20']
   



2017-11-19  
   3-a vieta
 1    Regina Narijauskaitė,  Ramunė Petrošienė  
[76] 15:55   R.Narijauskaitė, R.Petrošienė
 4    Asta Bačkaitienė,  Milda Geršvaltaitytė   21:17  21:7 [20']
   



2017-11-19  
   5-a vieta
 5    Irena Peleckienė,  Diana Vizgirdienė  
[77] 15:55   I.Peleckienė, D.Vizgirdienė
 6    Žydrė Dočkienė,  Aldona Pikčilingienė   21:18  19:21  21:13 [37']
   



 
   7-a vieta
 7    Sandra Čečkauskienė,  Jolanta Sereckienė  
 S.Čečkauskienė, J.Sereckienė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.