Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (3), Data: 2017-11-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-25 2017-11-25 2017-11-25 2017-11-25  
 1   Jogailė Kelečiūtė    Dėl 1-8 vietos      
 J.Kelečiūtė      
 16       ->      
  [11] 10:20    J.Kelečiūtė    
 9   Ūla Lasinskaitė      21:7  21:7 [14']    
[1] 10:00    Ū.Lasinskaitė      
 8   Ugnė Stankevičiūtė    25:23  21:14 [19']      
    [22] 10:40    M.Barauskaitė  
 5   Vytenė Puišytė        21:17  21:17 [19']  
[2] 10:00    V.Puišytė      
 12   Emilė Kazlauskaitė    21:8  21:11 [13']      
  [12] 10:20    M.Barauskaitė    
 13   Deimantė Tracevičiūtė      21:14  21:7 [14']    
[3] 10:00    M.Barauskaitė      
 4   Minija Barauskaitė    21:2  21:4 [9']       1-a vieta
      [34] 11:00    M.Marcinkevičiūtė
 3   Martyna Marija Marcinkevičiūtė          14:21  21:17  21:19 [27']
[4] 10:00    M.Marcinkevičiūtė      
 14   Lukrecija Marčiulaitytė    21:2  21:5 [11']      
  [13] 10:20    M.Marcinkevičiūtė    
 11   Gintarė Tomkevičiūtė      21:8  21:2 [12']    
[5] 10:00    N.Puchovičiūtė      
 6   Nikolė Puchovičiūtė    21:7  21:8 [13']      
    [23] 10:40    M.Marcinkevičiūtė  
 7   Akvilė Petkevičiūtė        21:19  21:15 [26']  
[6] 10:00    A.Petkevičiūtė      
 10   Gustė Vitkauskaitė    21:18  21:9 [14']      
  [14] 10:20    V.Trakšelytė    
 15   Gabija Savickaitė      21:4  21:11 [13']    
[7] 10:00    V.Trakšelytė      
 2   Vakarė Trakšelytė    21:4  21:6 [13']    J.Kelečiūtė   3-a vieta
      [34] 11:00    J.Kelečiūtė
       V.Trakšelytė   21:18  21:17 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ū.Lasinskaitė    
    [24] 10:40    V.Puišytė  
     V.Puišytė   21:8  21:13 [15']   5-a vieta
      [35] 11:00    V.Puišytė
     N.Puchovičiūtė     21:18  18:21  21:15 [30']
    [25] 10:40    N.Puchovičiūtė  
     A.Petkevičiūtė   23:21  18:21  21:12 [26']  
         
         
       Ū.Lasinskaitė   7-a vieta
      [36] 11:00    A.Petkevičiūtė
       A.Petkevičiūtė   21:19  21:14 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   U.Stankevičiūtė    
   U.Stankevičiūtė   ->    
    [26] 10:40    U.Stankevičiūtė  
   E.Kazlauskaitė     21:7  19:21  21:4 [26']  
  [15] 10:20    E.Kazlauskaitė    
   D.Tracevičiūtė   21:4  21:13 [12']     9-a vieta
      [37] 11:00    U.Stankevičiūtė
   L.Marčiulaitytė       21:13  21:12 [17']
  [16] 10:20    G.Tomkevičiūtė    
   G.Tomkevičiūtė   21:12  21:15 [16']    
    [27] 10:40    G.Savickaitė  
   G.Vitkauskaitė     21:17  21:15 [19']  
  [17] 10:20    G.Savickaitė    
   G.Savickaitė   23:21  21:10 [18']    
         
       E.Kazlauskaitė   11-a vieta
      [38] 11:20    G.Tomkevičiūtė
       G.Tomkevičiūtė   21:15  21:16 [15']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    [199]  D.Tracevičiūtė  
     D.Tracevičiūtė   ->   13-a vieta
      [39] 11:20    G.Vitkauskaitė
     L.Marčiulaitytė     21:10  21:2 [11']
    [28] 10:40    G.Vitkauskaitė  
     G.Vitkauskaitė   21:10  21:19 [16']  
         
         
        15-a vieta
       L.Marčiulaitytė
       L.Marčiulaitytė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.