Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC Junior (3), Data: 2017-11-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-25 2017-11-25 2017-11-25 2017-11-25  
 1   Mykolas Grytė 
 Vilius Zaicas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Grytė, V.Zaicas      
 16       ->      
  [81] 13:00    M.Grytė, V.Zaicas    
 9   Adomas Mažeika 
 Juozas Mažeika 
    21:15  21:7 [16']    
[76] 13:00    A.Mažeika, J.Mažeika      
 8   Dovydas Ivanovas 
 Daniel Leonovič 
  21:16  21:14 [20']      
    [89] 13:20    M.Grytė, V.Zaicas  
 5   Nojus Budrikas 
 Titas Žibūda 
      22:20  21:23  21:19 [35']  
 N.Budrikas, T.Žibūda      
 12       ->      
  [82] 13:00    N.Budrikas, T.Žibūda    
 13         21:18  21:8 [19']    
 A.Klimavičius, D.Tankevič      
 4   Aistis Klimavičius 
 Dominik Tankevič 
  ->       1-a vieta
      [97] 13:40    M.Grytė, V.Zaicas
 3   Matas Drukteinis 
 Nojus Tenikaitis 
        16:21  21:13  21:14 [34']
 M.Drukteinis, N.Tenikaitis      
 14       ->      
  [83] 13:00    M.Drukteinis, N.Tenikaitis    
 11   Emilis Jonkus 
 Adas Kaminskas 
    21:10  21:10 [15']    
[77] 13:00    R.Ivanauskas, T.Puišys      
 6   Rojus Ivanauskas 
 Tautvydas Puišys 
  21:19  21:18 [21']      
    [90] 13:20    J.Žukauskas, D.Daugėla  
 7   Rokas Dargis 
 Evaldas Steponkus 
      21:9  21:18 [19']  
[78] 13:00    R.Dargis, E.Steponkus      
 10   Simonas Duoba 
 Eimantas Puidokas 
  21:13  21:8 [20']      
  [84] 13:20    J.Žukauskas, D.Daugėla    
 15         21:11  21:12 [17']    
 J.Žukauskas, D.Daugėla      
 2   Justas Žukauskas 
 Domas Daugėla 
  ->    N.Budrikas, T.Žibūda   3-a vieta
      [98] 13:40    N.Budrikas, T.Žibūda
       M.Drukteinis, N.Tenikaitis   18:21  21:17  21:15 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mažeika, J.Mažeika    
    [91] 13:20    A.Klimavičius, D.Tankevič  
     A.Klimavičius, D.Tankevič   21:14  21:17 [19']   5-a vieta
      [99] 14:00    R.Dargis, E.Steponkus
     R.Ivanauskas, T.Puišys     21:19  21:18 [25']
    [92] 13:40   R.Dargis, E.Steponkus  
     R.Dargis, E.Steponkus   21:0  
         
         
       A.Mažeika, J.Mažeika   7-a vieta
      [100] 14:00   A.Mažeika, J.Mažeika
       R.Ivanauskas, T.Puišys   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Ivanovas, D.Leonovič    
   D.Ivanovas, D.Leonovič   ->    
    [200]  D.Ivanovas, D.Leonovič  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [101] 14:00    D.Ivanovas, D.Leonovič
        21:13  21:8 [21']
   E.Jonkus, A.Kaminskas    
   E.Jonkus, A.Kaminskas   ->    
    [201] 13:40    S.Duoba, E.Puidokas  
   S.Duoba, E.Puidokas     18:21  21:15  21:12 [36']  
   S.Duoba, E.Puidokas    
    ->    
         
        11-a vieta
       E.Jonkus, A.Kaminskas
       E.Jonkus, A.Kaminskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    [202]  .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
    [203]  .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 10:00 2018-06-10 14:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.