Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (3), Data: 2017-11-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-11-25 2017-11-25 2017-11-25 2017-11-25  
 1   Jogailė Kelečiūtė 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė      
 16       ->      
  [85] 13:20    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė    
 9   Deimantė Tracevičiūtė 
 Rugilė Jauniškytė 
    21:2  21:2 [10']    
[79] 13:00    D.Tracevičiūtė, R.Jauniškytė      
 8   Adelė Krutkytė 
 Emilija Kudirkaitė 
  21:8  21:11 [16']      
    [93] 13:40    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė  
 5   Ūla Lasinskaitė 
 Amanda Vaišvilaitė 
      21:4  21:3 [13']  
 Ū.Lasinskaitė, A.Vaišvilaitė      
 12       ->      
  [86] 13:20    Ū.Lasinskaitė, A.Vaišvilaitė    
 13         21:7  21:17 [17']    
 E.Kazlauskaitė, J.Kavaliauskaitė      
 4   Emilė Kazlauskaitė 
 Jorė Kavaliauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [102] 14:00    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė
 3   Greta Vedrickaitė 
 Jorūnė Šalnaitė 
        21:15  21:14 [17']
 G.Vedrickaitė, J.Šalnaitė      
 14       ->      
  [87] 13:20    G.Vedrickaitė, J.Šalnaitė    
 11         21:16  21:16 [16']    
 N.Puchovičiūtė, A.Petkevičiūtė      
 6   Nikolė Puchovičiūtė 
 Akvilė Petkevičiūtė 
  ->      
    [94] 13:40    M.Barauskaitė, V.Puišytė  
 7   Gintarė Tomkevičiūtė 
 Ugnė Stankevičiūtė 
      21:15  21:6 [16']  
[80] 13:00    L.Marčiulaitytė, G.Savickaitė      
 10   Lukrecija Marčiulaitytė 
 Gabija Savickaitė 
  21:17  21:19 [21']      
  [88] 13:20    M.Barauskaitė, V.Puišytė    
 15         21:11  21:9 [14']    
 M.Barauskaitė, V.Puišytė      
 2   Minija Barauskaitė 
 Vytenė Puišytė 
  ->    Ū.Lasinskaitė, A.Vaišvilaitė   3-a vieta
      [103] 14:00    G.Vedrickaitė, J.Šalnaitė
       G.Vedrickaitė, J.Šalnaitė   21:18  21:16 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Tracevičiūtė, R.Jauniškytė    
    [95] 13:40    E.Kazlauskaitė, J.Kavaliauskaitė  
     E.Kazlauskaitė, J.Kavaliauskaitė   21:15  21:11 [20']   5-a vieta
      [104] 14:00    N.Puchovičiūtė, A.Petkevičiūtė
     N.Puchovičiūtė, A.Petkevičiūtė     21:6  21:9 [12']
    [96] 13:40    N.Puchovičiūtė, A.Petkevičiūtė  
     L.Marčiulaitytė, G.Savickaitė   21:4  21:10 [14']  
         
         
       D.Tracevičiūtė, R.Jauniškytė   7-a vieta
      [105] 14:00    L.Marčiulaitytė, G.Savickaitė
       L.Marčiulaitytė, G.Savickaitė   21:8  21:13 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Krutkytė, E.Kudirkaitė    
   A.Krutkytė, E.Kudirkaitė   ->    
     A.Krutkytė, E.Kudirkaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [106] 14:00    G.Tomkevičiūtė, U.Stankevičiūtė
        21:2  21:8 [11']
   .    
    ->    
     G.Tomkevičiūtė, U.Stankevičiūtė  
   G.Tomkevičiūtė, U.Stankevičiūtė     ->  
   G.Tomkevičiūtė, U.Stankevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
2020 European Men's & Women's Team Championships
2020-02-11 10:00 2020-02-16 14:00
Nenustatyta, . ,
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.