Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian Youth International, Data: 2017-10-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetas
 U-15 
 13           3.6 
   3     1       0 
   6     2       2 
   2           0.5 
 U-13 
   8           1.8 
   9     2       2 
   4     1       0.7 
   3     1       0.5 
 U-11 
   8           1 
 10     2       1 
   3     1       0.18 
   4     1       0.5 
 Diena  06  07  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 85   07 d.  10:00  U-15   VD    D.Pakšys  V.Bagdanavičius   21:17  16:21  12:21    O.Männik  R.Zirk   27  
 86   07 d.  10:00  U-15   VD    J.Ožalas  R.Grigaliūnas   21:17  21:15    S.Skurdauskas  R.Jokubaitis   19  
 87   07 d.  10:00  U-15   VD    D.Genys  D.Gudavičius   21:19  21:17    S.Kanapeckas  S.Novikas   22  
 88   07 d.  10:00  U-15   MD    K.Anciūtė  U.Rakštytė   21:19  21:12    M.Barauskaitė  L.Loginova   15  
 89   07 d.  10:25  U-13   MD    S.Borisenko  M.Sukackaitė   21:3  21:4    M.Marcinkevičiūtė  J.Kelečiūtė   14  
 90   07 d.  10:25  U-11   MD    L.Leonavičiūtė  N.Zhukouskaya   21:4  21:4    M.Byčkova  A.Smirnova   12  
 91   07 d.  10:25  U-11   MD    S.Yanovskaya  E.Zhidovich   21:15  21:19    J.Kavaliauskaitė  J.Šalnaitė   21  
 92   07 d.  10:25  U-15   VV    R.Kim   0:1    D.Genys    
 93   07 d.  10:50  U-15   VV    O.Männik   21:6  21:8    S.Kanapeckas   11  
 94   07 d.  10:50  U-15   VV    D.Guja   10:21  5:21    R.Grigaliūnas   11  
 95   07 d.  10:50  U-15   VV    S.Novikas   11:21  22:20  12:21    R.Jokubaitis   28  
 96   07 d.  10:50  U-15   VV    V.Bagdanavičius   21:8  21:7    D.Gudavičius   15  
 97   07 d.  11:15  U-15   MV    K.Anciūtė   21:10  21:14    L.Loginova   15  
 98   07 d.  11:15  U-13   MD    S.Poklikajeva  V.Paulauskaitė   21:8  21:6    M.Marcinkevičiūtė  J.Kelečiūtė   14  
 99   07 d.  11:15  U-11   MD    L.Leonavičiūtė  N.Zhukouskaya   21:16  21:17    J.Kavaliauskaitė  J.Šalnaitė   21  
 100   07 d.  11:15  U-11   MD    S.Yanovskaya  E.Zhidovich   21:9  21:8    M.Byčkova  A.Smirnova   17  
 101   07 d.  11:40  U-15   VV    J.Ožalas   21:15  21:14    D.Genys   16  
 102   07 d.  11:40  U-15   VV    O.Männik   21:9  21:15    R.Grigaliūnas   17  
 103   07 d.  11:40  U-15   VV    R.Zirk   21:13  21:16    R.Jokubaitis   17  
 104   07 d.  11:40  U-15   VV    V.Bagdanavičius   21:5  21:8    S.Skurdauskas   13  
 105   07 d.  12:05  U-15   VV    S.Kanapeckas   21:4  21:11    D.Guja   12  
 106   07 d.  12:05  U-15   MV    U.Rakštytė   21:10  21:5    L.Loginova   13  
 107   07 d.  12:05  U-13   MD    S.Poklikajeva  V.Paulauskaitė   21:19  15:21  21:14    S.Borisenko  M.Sukackaitė   32  
 108   07 d.  12:05  U-11   MD    L.Leonavičiūtė  N.Zhukouskaya   21:16  17:21  15:21    S.Yanovskaya  E.Zhidovich   35  
 109   07 d.  12:30  U-11   MD    J.Kavaliauskaitė  J.Šalnaitė   21:11  21:12    M.Byčkova  A.Smirnova   16  
 110   07 d.  12:30  U-15   VV    J.Ožalas   18:21  13:21    O.Männik   20  
 111   07 d.  12:40  U-15   VV    R.Zirk   15:21  21:15  17:21    V.Bagdanavičius   32  
 112   07 d.  12:40  U-15   VV    D.Genys   20:22  20:22    R.Grigaliūnas   26  
 113   07 d.  13:05  U-15   VV    R.Jokubaitis   19:21  14:21    S.Skurdauskas   18  
 114   07 d.  13:05  U-15   VV    R.Kim   0:1    S.Kanapeckas    
 115   07 d.  13:30  U-15   VV    S.Novikas   22:20  20:22  22:20    D.Gudavičius   30  
 116   07 d.  13:30  U-15   MV    U.Rakštytė   22:20  19:21  21:12    K.Anciūtė   26  
 117   07 d.  13:55  U-15   VV    O.Männik   21:16  16:21  21:14    V.Bagdanavičius   29  
 118   07 d.  13:55  U-15   VV    J.Ožalas   16:21  21:18  21:13    R.Zirk   31  
 119   07 d.  14:20  U-15   VV    R.Grigaliūnas   13:21  13:21    S.Skurdauskas   16  
 120   07 d.  14:20  U-15   VV    D.Genys   8:21  14:21    R.Jokubaitis   15  
 121   07 d.  14:45  U-15   VV    S.Kanapeckas   21:16  11:21  16:21    S.Novikas   31  
 122   07 d.  14:45  U-15   VV    R.Kim   0:1    D.Gudavičius    
38 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.