Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian Youth International, Data: 2017-10-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-06 2017-10-06 2017-10-06  
 1   Mykolas Grytė   Dėl 1-4 vietų    
[9] 17:20    M.Grytė    
 8   Dovydas Ivanovas    21:8  21:4 [15']    
  [25] 18:10    M.Grytė  
 5   Daniel Leonovič      21:2  21:13 [14']  
[10] 17:20    K.Sakalauskas    
 4   Kipras Sakalauskas    21:5  21:8 [13']    1-a vieta
    [41] 19:00    M.Grytė
 3   Tautvydas Puišys        21:19  21:9 [19']
[11] 17:20    D.Tankevič    
 6   Dominik Tankevič    21:13  21:15 [20']    
  [26] 18:10    T.Žibūda  
 7   Rokas Lesinskas      21:17  21:19 [22']  
[12] 17:20    T.Žibūda    
 2   Titas Žibūda    21:7  21:13 [13']    
     
     K.Sakalauskas  3-a vieta
  [42] 19:00    D.Tankevič
   D.Tankevič   21:11  17:21  21:11 [29']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Ivanovas    
  [27] 18:10    D.Ivanovas  
   D.Leonovič   21:19  21:19 [22']  5-a vieta
    [43] 19:00    T.Puišys
   T.Puišys     21:8  21:9 [17']
  [28] 18:10    T.Puišys  
   R.Lesinskas   21:4  21:6 [13']  
       
       
     D.Leonovič  7-a vieta
    [44] 19:00    D.Leonovič
     R.Lesinskas   21:17  21:18 [17']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 17:00 2019-04-07 13:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos atviros jaunimo pirmenybės
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19    MV  
     U-15    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.