Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian Youth International, Data: 2017-10-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Domas Pakšys 
 Vilius Bagdanavičius 
21
9
21
15
 16'
21
5
21
11
 14'
84/40
44
2
1
2 Simas Skurdauskas 
 Rokas Jokubaitis 
9
21
15
21
 16'
21
9
21
14
 17'
66/65
1
1
2
3 Simas Kanapeckas 
 Simas Novikas 
5
21
11
21
 14'
9
21
14
21
 17'
39/84
-45
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jonas Ožalas 
 Rapolas Grigaliūnas 
21
12
21
10
 16'
19
21
20
22
 22'
81/65
16
1
2
2 Dovas Genys 
 Deinoras Gudavičius 
12
21
10
21
 16'
16
21
9
21
 15'
47/84
-37
0
3
3 Oskar Männik 
 Rannar Zirk 
21
19
22
20
 22'
21
16
21
9
 15'
85/64
21
2
1



2017-10-07  
   1-a vieta
 1    Domas Pakšys,  Vilius Bagdanavičius  
[85] 10:00   O.Männik, R.Zirk
 6    Oskar Männik,  Rannar Zirk   17:21  21:16  21:12 [27']
   



2017-10-07  
   3-a vieta
 2    Jonas Ožalas,  Rapolas Grigaliūnas  
[86] 10:00   J.Ožalas, R.Grigaliūnas
 3    Simas Skurdauskas,  Rokas Jokubaitis   21:17  21:15 [19']
   



2017-10-07  
   5-a vieta
 4    Dovas Genys,  Deinoras Gudavičius  
[87] 10:00   D.Genys, D.Gudavičius
 5    Simas Kanapeckas,  Simas Novikas   21:19  21:17 [22']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.