Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lithuanian Youth International, Data: 2017-10-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Snežana Poklikajeva  
21
19
21
18
 20'
21
7
21
16
 15'
21
14
21
14
 18'
21
8
21
9
 12'
168/105
63
4
1
2 Signė Borisenko  
19
21
18
21
 20'
21
13
21
16
 17'
21
16
18
21
15
21
 30'
21
8
21
8
 12'
175/145
30
2
3
3 Jogailė Kelečiūtė  
7
21
16
21
 15'
13
21
16
21
 17'
21
14
15
21
11
21
 26'
21
9
21
10
 15'
141/159
-18
1
4
4 Kerttu Voore  
14
21
14
21
 18'
16
21
21
18
21
15
 30'
14
21
21
15
21
11
 26'
21
10
21
9
 15'
184/162
22
3
2
5 Vytenė Puišytė  
8
21
9
21
 12'
8
21
8
21
 12'
9
21
10
21
 15'
10
21
9
21
 15'
71/168
-97
0
5

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Viltė Paulauskaitė  
21
13
21
18
 20'
21
5
21
4
 11'
21
11
21
11
 14'
126/62
64
3
1
2 Monika Sukackaitė  
13
21
18
21
 20'
21
14
21
16
 13'
21
3
21
11
 12'
115/86
29
2
2
3 Martyna Marija Marcinkevičiūtė  
5
21
4
21
 11'
14
21
16
21
 13'
15
21
21
18
11
21
 27'
86/144
-58
0
4
4 Minija Barauskaitė  
11
21
11
21
 14'
3
21
11
21
 12'
21
15
18
21
21
11
 27'
96/131
-35
1
3



2017-10-06  
   1-a vieta
 1    Snežana Poklikajeva  
[76] 20:40   V.Paulauskaitė
 2    Viltė Paulauskaitė   21:12  21:18 [17']
   



2017-10-06  
   3-a vieta
 4    Monika Sukackaitė  
[77] 20:40   M.Sukackaitė
 7    Kerttu Voore   21:19  23:25  21:18 [35']
   



2017-10-06  
   5-a vieta
 3    Signė Borisenko  
[78] 20:40   S.Borisenko
 8    Minija Barauskaitė   21:12  21:11 [15']
   



2017-10-06  
   7-a vieta
 5    Jogailė Kelečiūtė  
[79] 20:40   M.Marcinkevičiūtė
 6    Martyna Marija Marcinkevičiūtė   19:21  21:17  21:13 [27']
   



 
   9-a vieta
 9    Vytenė Puišytė  
 V.Puišytė
 10     ->
   



 
   11-a vieta
 11    
 12     ->
   



 
   13-a vieta
 13    
 14     ->
   



 
   15-a vieta
 15    
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 09:30 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai C 
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Kauno miesto jaunių ir jaunučių atviras čempionatas (Sekmadienio turnyras)
2018-04-15 09:00 2018-04-15 16:00
Kauno švara, Kaunas
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.