Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lithuanian Youth International, Data: 2017-10-06, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Moterų vienetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
TaškųPergaliųUžimta
vieta
1 Liepa Leonavičiūtė  
21
15
21
9
 17'
21
10
21
7
 18'
21
19
21
15
 26'
21
8
21
3
 15'
168/86
82
4
1
2 Greta Vedrickaitė  
15
21
9
21
 17'
19
21
16
21
 20'
21
19
23
21
 28'
21
17
21
12
 16'
145/153
-8
2
3
3 Nadezhda Zhukouskaya  
10
21
7
21
 18'
21
19
21
16
 20'
12
21
14
21
 22'
21
10
21
10
 15'
127/139
-12
2
4
4 Ekaterina Zhidovich  
19
21
15
21
 26'
19
21
21
23
 28'
21
12
21
14
 22'
21
5
21
4
 13'
158/121
37
2
2
5 Anastasija Smirnova  
8
21
3
21
 15'
17
21
12
21
 16'
10
21
10
21
 15'
5
21
4
21
 13'
69/168
-99
0
5

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
TaškųPergaliųUžimta
vieta
1 Sofija Yanovskaya  
21
14
21
11
 18'
21
6
21
4
 11'
21
17
17
21
21
8
 28'
21
6
21
4
 11'
185/91
94
4
1
2 Dangė Lygnugarytė  
14
21
11
21
 18'
21
8
21
6
 15'
18
21
21
19
21
15
 40'
21
5
21
5
 14'
169/121
48
3
2
3 Jorė Kavaliauskaitė  
6
21
4
21
 11'
8
21
6
21
 15'
14
21
12
21
 20'
21
18
21
11
 15'
92/155
-63
1
4
4 Jorūnė Šalnaitė  
17
21
21
17
8
21
 28'
21
18
19
21
15
21
 40'
21
14
21
12
 20'
21
8
21
9
 14'
185/162
23
2
3
5 Marija Bičkova  
6
21
4
21
 11'
5
21
5
21
 14'
18
21
11
21
 15'
8
21
9
21
 14'
66/168
-102
0
5



2017-10-06  
   1-a vieta
 1    Liepa Leonavičiūtė  
[71] 20:15   S.Yanovskaya
 2    Sofija Yanovskaya   16:21  22:20  22:20 [34']
   



2017-10-06  
   3-a vieta
 4    Dangė Lygnugarytė  
[72] 20:15   D.Lygnugarytė
 7    Ekaterina Zhidovich   21:23  21:12  21:19 [37']
   



2017-10-06  
   5-a vieta
 3    Greta Vedrickaitė  
[73] 20:40   J.Šalnaitė
 8    Jorūnė Šalnaitė   21:14  21:18 [19']
   



2017-10-06  
   7-a vieta
 5    Nadezhda Zhukouskaya  
[74] 20:40   N.Zhukouskaya
 6    Jorė Kavaliauskaitė   21:18  18:21  21:18 [32']
   



2017-10-06  
   9-a vieta
 9    Anastasija Smirnova  
[75] 20:40   M.Bičkova
 10  Marija Bičkova   21:0
   



 
   11-a vieta
 11    
 12     ->
   



 
   13-a vieta
 13    
 14     ->
   



 
   15-a vieta
 15    
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
Čegmira taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
AQWA
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
PBL (2 etapas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    MX  
Žemaitijos taurė - 2017 (3 turas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 19:00
Bastilija, Tauragė . ,
HUMMEL taurė
2017-10-21 09:45 2017-10-21 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
CBC Junior
2017-10-21 10:00 2017-10-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC International
2017-10-14 10:00 2017-10-14 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 09:00 2017-10-08 17:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 09:00 2017-10-07 23:45
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.