Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2017-09-16, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
21
11
21
15
 23'
21
17
21
17
 22'
84/60
24
2
1
2 Artūras Jachontovas 
 Sigitas Galentas 
11
21
15
21
 23'
13
21
21
16
22
20
 38'
82/99
-17
1
2
3 Steponas Januška 
 Vaidas Mackevičius 
17
21
17
21
 22'
21
13
16
21
20
22
 38'
91/98
-7
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rolandas Juknevičius 
 Arnoldas Slušnys 
21
9
21
19
 21'
21
10
21
19
 26'
84/57
27
2
1
2 Simas Skurdauskas 
 Šarūnas Stumbra 
9
21
19
21
 21'
21
10
21
19
 20'
70/71
-1
1
2
3 Gintautas Šiaučiūnas 
 Mantas Zinkevičius 
10
21
19
21
 26'
10
21
19
21
 20'
58/84
-26
0
3



2017-09-16  
   1-a vieta
 1    Mamertas Noreika,  Tomas Petrošius  
[22] 12:10   R.Juknevičius, A.Slušnys
 2    Rolandas Juknevičius,  Arnoldas Slušnys   21:16  19:21  25:23 [41']
   



2017-09-16  
   3-a vieta
 3    Artūras Jachontovas,  Sigitas Galentas  
[23] 12:10   S.Skurdauskas, Š.Stumbra
 4    Simas Skurdauskas,  Šarūnas Stumbra   18:21  21:11  21:10 [30']
   



2017-09-16  
   5-a vieta
 5    Steponas Januška,  Vaidas Mackevičius  
[24] 12:10   S.Januška, V.Mackevičius
 6    Gintautas Šiaučiūnas,  Mantas Zinkevičius   21:19  21:13
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
2020 European Men's & Women's Team Championships
2020-02-11 10:00 2020-02-16 14:00
Nenustatyta, . ,
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.