Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2017-09-16, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
21
11
21
15
 23'
21
17
21
17
 22'
84/60
24
2
1
2 Artūras Jachontovas 
 Sigitas Galentas 
11
21
15
21
 23'
13
21
21
16
22
20
 38'
82/99
-17
1
2
3 Steponas Januška 
 Vaidas Mackevičius 
17
21
17
21
 22'
21
13
16
21
20
22
 38'
91/98
-7
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rolandas Juknevičius 
 Arnoldas Slušnys 
21
9
21
19
 21'
21
10
21
19
 26'
84/57
27
2
1
2 Simas Skurdauskas 
 Šarūnas Stumbra 
9
21
19
21
 21'
21
10
21
19
 20'
70/71
-1
1
2
3 Gintautas Šiaučiūnas 
 Mantas Zinkevičius 
10
21
19
21
 26'
10
21
19
21
 20'
58/84
-26
0
3



2017-09-16  
   1-a vieta
 1    Mamertas Noreika,  Tomas Petrošius  
[22] 12:10   R.Juknevičius, A.Slušnys
 2    Rolandas Juknevičius,  Arnoldas Slušnys   21:16  19:21  25:23 [41']
   



2017-09-16  
   3-a vieta
 3    Artūras Jachontovas,  Sigitas Galentas  
[23] 12:10   S.Skurdauskas, Š.Stumbra
 4    Simas Skurdauskas,  Šarūnas Stumbra   18:21  21:11  21:10 [30']
   



2017-09-16  
   5-a vieta
 5    Steponas Januška,  Vaidas Mackevičius  
[24] 12:10   S.Januška, V.Mackevičius
 6    Gintautas Šiaučiūnas,  Mantas Zinkevičius   21:19  21:13
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 18:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    D  
     Suaug D    VV  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.