Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2017-09-16, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
TaškųPergaliųUžimta
vieta
1 Gintaras Grigeliūnas 
 Mantas Papuška 
16
21
21
16
20
22
 41'
10
21
23
21
13
21
 33'
103/122
-19
0
3
2 Vitalij Krasovskij 
 Gabrielius Vaičiulis 
21
16
16
21
22
20
 41'
21
19
13
21
8
21
 33'
101/118
-17
1
2
3 Nikolajus Gnedojus 
 Alvydas Šaltmeris 
21
10
21
23
21
13
 33'
19
21
21
13
21
8
 33'
124/88
36
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
TaškųPergaliųUžimta
vieta
1 Saulius Rukša 
 Raimondas Ubis 
22
20
21
19
 23'
21
14
21
16
 30'
85/69
16
2
1
2 Edmundas Petrošius 
 Tomas Šnepeta 
20
22
19
21
 23'
21
16
21
12
 18'
81/71
10
1
2
3 Karolis Borusas 
 Saulius Pocevičius 
14
21
16
21
 30'
16
21
12
21
 18'
58/84
-26
0
3



2017-09-16  
   1-a vieta
 2    Saulius Rukša,  Raimondas Ubis  
[19] 11:45   S.Rukša, R.Ubis
 5    Nikolajus Gnedojus,  Alvydas Šaltmeris   21:12  16:21  21:14 [26']
   



2017-09-16  
   3-a vieta
 3    Vitalij Krasovskij,  Gabrielius Vaičiulis  
[20] 11:45   V.Krasovskij, G.Vaičiulis
 4    Edmundas Petrošius,  Tomas Šnepeta   15:21  21:16  21:10 [35']
   



2017-09-16  
   5-a vieta
 1    Gintaras Grigeliūnas,  Mantas Papuška  
[21] 12:10   G.Grigeliūnas, M.Papuška
 6    Karolis Borusas,  Saulius Pocevičius   21:3  21:8
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 76 77 
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 10:00 2017-10-07 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės
2017-09-30 10:00 2017-10-01 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės
2017-09-30 10:00 2017-09-30 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C 
     Suaug D    VV    VD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Modulis, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
JSO RUDUO
2017-09-16 10:00 2017-09-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
CBC junior
2017-09-16 10:00 2017-09-16 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.