Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2017-09-16, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
TaškųPergaliųUžimta
vieta
1 Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
21
18
21
15
 20'
21
13
21
10
 18'
84/56
28
2
1
2 Vaidas Mackevičius 
 Toma Mackevičienė 
18
21
15
21
 20'
21
17
21
16
 25'
75/75
0
1
2
3 Tomas Šnepeta 
 Sandra Čečkauskienė 
13
21
10
21
 18'
17
21
16
21
 25'
56/84
-28
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
TaškųPergaliųUžimta
vieta
1 Rolandas Juknevičius 
 Judita Vadeikienė 
14
21
17
21
 20'
21
14
25
23
 15'
77/79
-2
1
2
2 Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
21
14
21
17
 20'
14
21
9
21
 29'
65/73
-8
1
3
3 Mamertas Noreika 
 Aldona Kasparavičienė 
14
21
23
25
 15'
21
14
21
9
 29'
79/69
10
1
1



2017-09-16  
   1-a vieta
 1    Arnoldas Slušnys,  Ramunė Petrošienė  
[40] 13:55   A.Slušnys, R.Petrošienė
 6    Mamertas Noreika,  Aldona Kasparavičienė   21:11  21:17 [20']
   



2017-09-16  
   3-a vieta
 2    Rolandas Juknevičius,  Judita Vadeikienė  
[41] 14:20   R.Juknevičius, J.Vadeikienė
 3    Vaidas Mackevičius,  Toma Mackevičienė   21:15  17:21  21:14 [40']
   



2017-09-16  
   5-a vieta
 4    Mantas Zinkevičius,  Sonata Zinkevičienė  
[42] 14:20   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė
 5    Tomas Šnepeta,  Sandra Čečkauskienė   21:12  21:17 [11']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 76 77 
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės
2017-09-30 10:00 2017-10-01 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės
2017-09-30 10:00 2017-09-30 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C 
     Suaug D    VV    VD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Modulis, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
JSO RUDUO
2017-09-16 10:00 2017-09-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
CBC junior
2017-09-16 10:00 2017-09-16 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2017-09-16 10:00 2017-09-16 18:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.