Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2017-09-16, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
TaškųPergaliųUžimta
vieta
1 Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
21
14
21
13
 25'
21
19
21
15
 26'
84/61
23
2
1
2 Mantas Papuška 
 Ernesta Grigeliūnienė 
14
21
13
21
 25'
6
21
21
16
21
17
 32'
75/96
-21
1
2
3 Saulius Pocevičius 
 Renata Platakytė 
19
21
15
21
 26'
21
6
16
21
17
21
 32'
88/90
-2
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
TaškųPergaliųUžimta
vieta
1 Karolis Borusas 
 Jolanta Sereckienė 
21
19
16
21
10
21
 31'
21
23
21
17
21
13
 34'
110/114
-4
1
2
2 Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
19
21
21
16
21
10
 31'
21
7
21
15
 20'
103/69
34
2
1
3 Edmundas Daukintis 
 Inga Šileikienė 
23
21
17
21
13
21
 34'
7
21
15
21
 20'
75/105
-30
0
3



2017-09-16  
   1-a vieta
 1    Gintautas Šiaučiūnas,  Loreta Šiaučiūnienė  
[37] 13:55   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė
 4    Edmundas Petrošius,  Violeta Slušnienė   22:20  21:18 [19']
   



2017-09-16  
   3-a vieta
 2    Karolis Borusas,  Jolanta Sereckienė  
[38] 13:55   M.Papuška, E.Grigeliūnienė
 3    Mantas Papuška,  Ernesta Grigeliūnienė   21:18  21:16 [20']
   



2017-09-16  
   5-a vieta
 5    Saulius Pocevičius,  Renata Platakytė  
[39] 13:55   S.Pocevičius, R.Platakytė
 6    Edmundas Daukintis,  Inga Šileikienė   21:11  21:13
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 76 77 
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 10:00 2017-10-07 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės
2017-09-30 10:00 2017-10-01 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės
2017-09-30 10:00 2017-09-30 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C 
     Suaug D    VV    VD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Modulis, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
JSO RUDUO
2017-09-16 10:00 2017-09-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
CBC junior
2017-09-16 10:00 2017-09-16 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.