Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2017-09-16, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
21
14
21
13
 25'
21
19
21
15
 26'
84/61
23
2
1
2 Mantas Papuška 
 Ernesta Grigeliūnienė 
14
21
13
21
 25'
6
21
21
16
21
17
 32'
75/96
-21
1
2
3 Saulius Pocevičius 
 Renata Platakytė 
19
21
15
21
 26'
21
6
16
21
17
21
 32'
88/90
-2
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Karolis Borusas 
 Jolanta Sereckienė 
21
19
16
21
10
21
 31'
21
23
21
17
21
13
 34'
110/114
-4
1
2
2 Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
19
21
21
16
21
10
 31'
21
7
21
15
 20'
103/69
34
2
1
3 Edmundas Daukintis 
 Inga Šileikienė 
23
21
17
21
13
21
 34'
7
21
15
21
 20'
75/105
-30
0
3



2017-09-16  
   1-a vieta
 1    Gintautas Šiaučiūnas,  Loreta Šiaučiūnienė  
[37] 13:55   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė
 4    Edmundas Petrošius,  Violeta Slušnienė   22:20  21:18 [19']
   



2017-09-16  
   3-a vieta
 2    Karolis Borusas,  Jolanta Sereckienė  
[38] 13:55   M.Papuška, E.Grigeliūnienė
 3    Mantas Papuška,  Ernesta Grigeliūnienė   21:18  21:16 [20']
   



2017-09-16  
   5-a vieta
 5    Saulius Pocevičius,  Renata Platakytė  
[39] 13:55   S.Pocevičius, R.Platakytė
 6    Edmundas Daukintis,  Inga Šileikienė   21:11  21:13
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Singles, Doubles and MIX
2018-06-30 10:00 2018-06-30 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 10:00 2018-06-30 21:00
Palangos SC, Palanga
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.