Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr. 1, Data: 2018-01-06, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Ignas Reznikas 
 Edgaras Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Reznikas, E.Slušnys      
 16       ->      
  [17] 10:20   I.Reznikas, E.Slušnys    
 9   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
    21:15  21:5 [17']    
[1] 09:30   M.Palubinskas, P.Palubinskas      
 8   Marijus Stankevičius 
 Andrius Kordušas 
  21:13  21:17 [27']      
    [37] 11:35   I.Reznikas, E.Slušnys  
 5   Tautvydas Raila 
 Tomas Vaškevičius 
      21:15  22:20 [22']  
[2] 09:30   T.Raila, T.Vaškevičius      
 12   Mantas Maulė 
 Anant Thapliyal 
  21:15  21:10 [21']      
  [18] 10:20   T.Raila, T.Vaškevičius    
 13         21:14  29:27 [27']    
 D.Beržanskis, L.Borusas      
 4   Danielius Beržanskis 
 Laurynas Borusas 
  ->       1-a vieta
      [53] 12:50   I.Reznikas, E.Slušnys
 3   Linas Supronas 
 Benas Vaškevičius 
        21:15  21:11 [26']
 L.Supronas, B.Vaškevičius      
 14       ->      
  [19] 10:20   E.Bradūnas, N.Kijauskas    
 11   Audrius Brazauskas 
 Tadas Supronas 
    22:20  21:13 [27']    
[3] 09:30   E.Bradūnas, N.Kijauskas      
 6   Evaldas Bradūnas 
 Nidas Kijauskas 
  21:11  21:15 [24']      
    [38] 11:35   J.Petkus, M.Šames  
 7   Tomas Tiškus 
 Ardas Valantiejus 
      21:7  21:9 [19']  
[4] 09:30   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas      
 10   Audrius Kepežinskas 
 Aivaras Kvedarauskas 
  21:18  14:21  21:17 [38']      
  [20] 10:45   J.Petkus, M.Šames    
 15         13:21  21:14  21:17 [41']    
 J.Petkus, M.Šames      
 2   Jonas Petkus 
 Mark Šames 
  ->    T.Raila, T.Vaškevičius   3-a vieta
      [54] 12:50   E.Bradūnas, N.Kijauskas
       E.Bradūnas, N.Kijauskas   21:15  21:17 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Palubinskas, P.Palubinskas    
    [39] 12:00   D.Beržanskis, L.Borusas  
     D.Beržanskis, L.Borusas   21:8  22:20 [24']   5-a vieta
      [55] 12:50   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas
     L.Supronas, B.Vaškevičius     21:15  21:15 [27']
    [40] 12:00   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas  
     A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas   14:21  21:11  21:11 [34']  
         
         
       M.Palubinskas, P.Palubinskas   7-a vieta
     
       L.Supronas, B.Vaškevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Stankevičius, A.Kordušas    
   M.Stankevičius, A.Kordušas   ->    
    [21] 10:45   M.Maulė, A.Thapliyal  
   M.Maulė, A.Thapliyal     23:25  21:12  25:23 [39']  
   M.Maulė, A.Thapliyal    
    ->     9-a vieta
      [41] 12:00   M.Maulė, A.Thapliyal
        19:21  21:14  21:6 [31']
   A.Brazauskas, T.Supronas    
   A.Brazauskas, T.Supronas   ->    
    [22] 10:45   A.Brazauskas, T.Supronas  
   T.Tiškus, A.Valantiejus     21:15  14:21  21:18 [33']  
   T.Tiškus, A.Valantiejus    
    ->    
         
       M.Stankevičius, A.Kordušas   11-a vieta
     
       T.Tiškus, A.Valantiejus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.