Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr. 1, Data: 2018-01-06, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Ignas Reznikas 
 Edgaras Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Reznikas, E.Slušnys      
 16       ->      
  [17] 10:20   I.Reznikas, E.Slušnys    
 9   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
    21:15  21:5 [17']    
[1] 09:30   M.Palubinskas, P.Palubinskas      
 8   Marijus Stankevičius 
 Andrius Kordušas 
  21:13  21:17 [27']      
    [37] 11:35   I.Reznikas, E.Slušnys  
 5   Tautvydas Raila 
 Tomas Vaškevičius 
      21:15  22:20 [22']  
[2] 09:30   T.Raila, T.Vaškevičius      
 12   Mantas Maulė 
 Anant Thapliyal 
  21:15  21:10 [21']      
  [18] 10:20   T.Raila, T.Vaškevičius    
 13         21:14  29:27 [27']    
 D.Beržanskis, L.Borusas      
 4   Danielius Beržanskis 
 Laurynas Borusas 
  ->       1-a vieta
      [53] 12:50   I.Reznikas, E.Slušnys
 3   Linas Supronas 
 Benas Vaškevičius 
        21:15  21:11 [26']
 L.Supronas, B.Vaškevičius      
 14       ->      
  [19] 10:20   E.Bradūnas, N.Kijauskas    
 11   Audrius Brazauskas 
 Tadas Supronas 
    22:20  21:13 [27']    
[3] 09:30   E.Bradūnas, N.Kijauskas      
 6   Evaldas Bradūnas 
 Nidas Kijauskas 
  21:11  21:15 [24']      
    [38] 11:35   J.Petkus, M.Šames  
 7   Tomas Tiškus 
 Ardas Valantiejus 
      21:7  21:9 [19']  
[4] 09:30   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas      
 10   Audrius Kepežinskas 
 Aivaras Kvedarauskas 
  21:18  14:21  21:17 [38']      
  [20] 10:45   J.Petkus, M.Šames    
 15         13:21  21:14  21:17 [41']    
 J.Petkus, M.Šames      
 2   Jonas Petkus 
 Mark Šames 
  ->    T.Raila, T.Vaškevičius   3-a vieta
      [54] 12:50   E.Bradūnas, N.Kijauskas
       E.Bradūnas, N.Kijauskas   21:15  21:17 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Palubinskas, P.Palubinskas    
    [39] 12:00   D.Beržanskis, L.Borusas  
     D.Beržanskis, L.Borusas   21:8  22:20 [24']   5-a vieta
      [55] 12:50   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas
     L.Supronas, B.Vaškevičius     21:15  21:15 [27']
    [40] 12:00   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas  
     A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas   14:21  21:11  21:11 [34']  
         
         
       M.Palubinskas, P.Palubinskas   7-a vieta
     
       L.Supronas, B.Vaškevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Stankevičius, A.Kordušas    
   M.Stankevičius, A.Kordušas   ->    
    [21] 10:45   M.Maulė, A.Thapliyal  
   M.Maulė, A.Thapliyal     23:25  21:12  25:23 [39']  
   M.Maulė, A.Thapliyal    
    ->     9-a vieta
      [41] 12:00   M.Maulė, A.Thapliyal
        19:21  21:14  21:6 [31']
   A.Brazauskas, T.Supronas    
   A.Brazauskas, T.Supronas   ->    
    [22] 10:45   A.Brazauskas, T.Supronas  
   T.Tiškus, A.Valantiejus     21:15  14:21  21:18 [33']  
   T.Tiškus, A.Valantiejus    
    ->    
         
       M.Stankevičius, A.Kordušas   11-a vieta
     
       T.Tiškus, A.Valantiejus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.