Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr. 1, Data: 2018-01-06, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Mark Šames 
 Vytautė Fomkinaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Šames, V.Fomkinaitė      
 16       ->      
  [78] 14:35   M.Šames, V.Fomkinaitė    
 9   Marijus Stankevičius 
 Asta Bačkaitienė 
    21:6  21:3 [17']    
[63] 13:45   M.Stankevičius, A.Bačkaitienė      
 8   Audrius Brazauskas 
 Neringa Krasnauskaitė 
  21:12  21:19 [25']      
    [95] 15:55   M.Šames, V.Fomkinaitė  
 5   Evaldas Bradūnas 
 Rasa Šulnienė 
      21:14  23:21 [25']  
[64] 13:45   E.Bradūnas, R.Šulnienė      
 12   Mantas Maulė 
 Danielė Švelnytė 
  21:17  21:11 [21']      
  [79] 14:35   T.Raila, I.Sendžikaitė    
 13         13:21  21:14  21:11 [31']    
 T.Raila, I.Sendžikaitė      
 4   Tautvydas Raila 
 Ieva Sendžikaitė 
  ->       1-a vieta
      [112] 17:10   M.Šames, V.Fomkinaitė
 3   Tomas Vaškevičius 
 Sandra Damaškaitė 
        21:12  21:12 [24']
 T.Vaškevičius, S.Damaškaitė      
 14       ->      
  [80] 15:00   T.Vaškevičius, S.Damaškaitė    
 11   Benas Vaškevičius 
 Giedrė Dapkuvienė 
    21:15  21:16 [22']    
[65] 13:45   B.Vaškevičius, G.Dapkuvienė      
 6   Andrius Kordušas 
 Laura Januškevičienė 
  14:21  21:8  21:9 [27']      
    [96] 15:55   E.Slušnys, V.Slušnienė  
 7   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
      21:12  9:21  21:18 [31']  
[66] 13:45   L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė      
 10   Laimonas Vaškevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  21:14  21:13 [20']      
  [81] 15:00   E.Slušnys, V.Slušnienė    
 15         21:16  21:13 [24']    
 E.Slušnys, V.Slušnienė      
 2   Edgaras Slušnys 
 Vaida Slušnienė 
  ->    T.Raila, I.Sendžikaitė   3-a vieta
      [113] 17:10   T.Raila, I.Sendžikaitė
       T.Vaškevičius, S.Damaškaitė   20:22  21:11  21:17 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Stankevičius, A.Bačkaitienė    
    [97] 16:20   E.Bradūnas, R.Šulnienė  
     E.Bradūnas, R.Šulnienė   21:13  21:15 [22']   5-a vieta
      [114] 17:10   E.Bradūnas, R.Šulnienė
     B.Vaškevičius, G.Dapkuvienė     21:16  21:15 [24']
    [98] 16:20   B.Vaškevičius, G.Dapkuvienė  
     L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė   21:15  21:18 [24']  
         
         
       M.Stankevičius, A.Bačkaitienė   7-a vieta
     
       L.Vaškevičius, S.Zinkevičienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė    
   A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė   ->    
    [82] 15:00   M.Maulė, D.Švelnytė  
   M.Maulė, D.Švelnytė     21:16  21:8 [22']  
   M.Maulė, D.Švelnytė    
    ->     9-a vieta
      [99] 16:20   M.Maulė, D.Švelnytė
        21:14  21:15 [21']
   A.Kordušas, L.Januškevičienė    
   A.Kordušas, L.Januškevičienė   ->    
    [83] 15:00   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
   A.Mackevič, J.Ramaneckienė     23:21  21:19 [23']  
   A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
    ->    
         
       A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė   11-a vieta
     
       A.Kordušas, L.Januškevičienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.