Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO Nr. 1, Data: 2018-01-06, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Vygantas Garmus 
 Paulius Svideravičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Garmus, P.Svideravičius      
 16       ->      
  [23] 10:45   V.Garmus, P.Svideravičius    
 9   Marius Augustaitis 
 Egidijus Peleckis 
    21:17  21:9 [24']    
[5] 09:30   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas      
 8   Borisas Lozinskis 
 Česlovas Ramanauskas 
  14:21  21:10  21:13 [37']      
    [42] 12:00   S.Stravinskas, N.Valuckas  
 5   Evaldas Čižinauskas 
 Andrius Švarplys 
      18:21  21:14  21:13 [41']  
[6] 09:30   E.Čižinauskas, A.Švarplys      
 12   Arūnas Liočas 
 Haroldas Nevidauskas 
  21:9  21:18 [24']      
  [24] 10:45   S.Stravinskas, N.Valuckas    
 13         14:21  21:17  21:15 [42']    
 S.Stravinskas, N.Valuckas      
 4   Salvijus Stravinskas 
 Nerijus Valuckas 
  ->       1-a vieta
      [56] 12:50   S.Stravinskas, N.Valuckas
 3   Vidas Martinkus 
 Arnoldas Slušnys 
        21:16  21:18 [31']
 V.Martinkus, A.Slušnys      
 14       ->      
  [25] 10:45   V.Martinkus, A.Slušnys    
 11   Ramūnas Makutėnas 
 Marius Paulauskas 
    21:11  21:10 [20']    
[7] 09:45   P.Jūras, M.Povilaitis      
 6   Paulius Jūras 
 Martynas Povilaitis 
  21:19  21:16 [25']      
    [43] 12:00   L.Vaškevičius, M.Zinkevičius  
 7   Mantas Dyburis 
 Donatas Rumšys 
      23:21  20:22  21:14 [41']  
[8] 09:55   M.Dyburis, D.Rumšys      
 10   Vidas Pilvinis 
 Gobinath Siva 
  21:15  19:21  24:22 [42']      
  [26] 10:45   L.Vaškevičius, M.Zinkevičius    
 15         21:11  21:15 [22']    
 L.Vaškevičius, M.Zinkevičius      
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Mantas Zinkevičius 
  ->    V.Garmus, P.Svideravičius   3-a vieta
      [57] 13:15   V.Garmus, P.Svideravičius
       V.Martinkus, A.Slušnys   21:18  21:14 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Lozinskis, Č.Ramanauskas    
    [44] 12:00   E.Čižinauskas, A.Švarplys  
     E.Čižinauskas, A.Švarplys   21:10  21:13 [24']   5-a vieta
      [58] 13:15   E.Čižinauskas, A.Švarplys
     P.Jūras, M.Povilaitis     21:10  21:7 [22']
    [45] 12:25   P.Jūras, M.Povilaitis  
     M.Dyburis, D.Rumšys   21:13  17:21  21:17 [34']  
         
         
       B.Lozinskis, Č.Ramanauskas   7-a vieta
     
       M.Dyburis, D.Rumšys   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Augustaitis, E.Peleckis    
   M.Augustaitis, E.Peleckis   ->    
    [27] 11:10   M.Augustaitis, E.Peleckis  
   A.Liočas, H.Nevidauskas     21:19  11:21  21:19 [30']  
   A.Liočas, H.Nevidauskas    
    ->     9-a vieta
      [46] 12:25   M.Augustaitis, E.Peleckis
        21:17  22:20 [23']
   R.Makutėnas, M.Paulauskas    
   R.Makutėnas, M.Paulauskas   ->    
    [28] 11:10   R.Makutėnas, M.Paulauskas  
   V.Pilvinis, G.Siva     13:21  23:21  21:17 [38']  
   V.Pilvinis, G.Siva    
    ->    
         
       A.Liočas, H.Nevidauskas   11-a vieta
     
       V.Pilvinis, G.Siva   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai 
     Mėgėjai C 
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Kauno miesto jaunių ir jaunučių atviras čempionatas (Sekmadienio turnyras)
2018-04-15 09:00 2018-04-15 16:00
Kauno švara, Kaunas
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.