Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr. 1, Data: 2018-01-06, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Laura Januškevičienė ,   Živilė Šeškevičienė   Dėl 1-4 vietų    
[128] 18:30   L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė    
 8   Asta Bačkaitienė ,   Eglė Ramanauskaitė    21:14  21:12 [19']    
  [143] 19:20   L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė  
 5   Judita Vadeikienė ,   Sonata Zinkevičienė      21:17  21:12 [21']  
[129] 18:30   N.Beketova, U.Padaigaitė    
 4   Natalija Beketova ,   Urtė Padaigaitė    21:13  21:15 [21']    1-a vieta
    [157] 20:45   L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė
 3   Jelena Puchova ,   Justė Žibūdienė        21:12  21:16 [22']
[130] 18:30   J.Puchova, J.Žibūdienė    
 6   Regina Narijauskaitė ,   Jolanta Treinytė    17:21  21:18  21:19 [37']    
  [144] 19:20   N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė  
 7   Sandra Čečkauskienė ,   Ramunė Petrošienė      21:16  21:19 [20']  
[131] 18:30   N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė    
 2   Neringa Krasnauskaitė ,   Toma Rakauskaitė    20:22  21:14  23:21 [29']    
     
     N.Beketova, U.Padaigaitė  3-a vieta
  [158] 20:45   J.Puchova, J.Žibūdienė
   J.Puchova, J.Žibūdienė   21:12  21:17 [27']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Bačkaitienė, E.Ramanauskaitė    
  [145] 19:45   A.Bačkaitienė, E.Ramanauskaitė  
   J.Vadeikienė, S.Zinkevičienė   14:21  21:13  21:11 [30']  5-a vieta
    [159] 20:45   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė
   R.Narijauskaitė, J.Treinytė     21:19  21:15 [26']
  [146] 19:45   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė  
   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė   21:15  16:21  21:19 [44']  
       
       
     J.Vadeikienė, S.Zinkevičienė  7-a vieta
   
     R.Narijauskaitė, J.Treinytė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Hummel Badmintono Lyga
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Kanes arena, Šiauliai
Vienetų Turnyras
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.