Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO Nr. 1, Data: 2018-01-06, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 16       ->      
  [84] 15:00   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 9   Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
    21:15  21:14 [23']    
[67] 13:45   M.Zinkevičius, S.Čalkina      
 8   Mantas Zinkevičius 
 Svetlana Čalkina 
  15:21  21:16  21:19 [31']      
    [100] 16:20   A.Valantiejus, L.Valantiejienė  
 5   Salvijus Stravinskas 
 Jelena Puchova 
      13:21  21:13  21:16 [28']  
[68] 13:45   S.Stravinskas, J.Puchova      
 12   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
  19:21  21:14  21:11 [25']      
  [85] 15:00   A.Valantiejus, L.Valantiejienė    
 13   Česlovas Ramanauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
    21:15  21:17 [28']    
[69] 14:10   A.Valantiejus, L.Valantiejienė      
 4   Ardas Valantiejus 
 Lorena Valantiejienė 
  21:8  21:16 [24']       1-a vieta
      [115] 17:35   A.Valantiejus, L.Valantiejienė
 3   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
        21:11  21:17 [22']
[70] 14:10   V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 14   Evaldas Čižinauskas 
 Sandra Čečkauskienė 
  17:21  21:18  21:19 [33']      
  [86] 15:25   V.Martinkus, J.Vadeikienė    
 11   Saulius Eibukas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
    18:21  21:5  21:12 [33']    
[71] 14:10   S.Eibukas, J.Živatkauskaitė      
 6   Paulius Jūras 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:15  21:15 [24']      
    [101] 16:20   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė  
 7   Tadas Supronas 
 Justė Žibūdienė 
      21:12  21:11 [23']  
[72] 14:10   T.Supronas, J.Žibūdienė      
 10   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  21:14  21:9 [19']      
  [87] 15:25   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė    
 15         21:8  21:12 [21']    
 T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė      
 2   Tomas Tiškus 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->    A.Slušnys, R.Petrošienė   3-a vieta
      [116] 17:35   A.Slušnys, R.Petrošienė
       V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:10  26:24 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Zinkevičius, S.Čalkina    
    [102] 16:20   S.Stravinskas, J.Puchova  
     S.Stravinskas, J.Puchova   21:15  18:21  21:18 [35']   5-a vieta
      [117] 17:35   S.Stravinskas, J.Puchova
     S.Eibukas, J.Živatkauskaitė     22:20  13:21  21:14 [39']
    [103] 16:45   T.Supronas, J.Žibūdienė  
     T.Supronas, J.Žibūdienė   21:14  21:7 [21']  
         
         
       M.Zinkevičius, S.Čalkina   7-a vieta
     
       S.Eibukas, J.Živatkauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Rumšys, J.Treinytė    
   D.Rumšys, J.Treinytė   ->    
    [104] 16:45   D.Rumšys, J.Treinytė  
   K.Jucys, B.Baranauskaitė     18:21  21:9  21:13 [31']  
  [88] 15:25   K.Jucys, B.Baranauskaitė    
   Č.Ramanauskas, E.Ramanauskaitė   21:19  16:21  21:11 [32']     9-a vieta
      [118] 17:35   D.Rumšys, J.Treinytė
   E.Čižinauskas, S.Čečkauskienė       21:17  21:11 [24']
  [89] 15:25   E.Čižinauskas, S.Čečkauskienė    
   P.Jūras, J.Kažanauskaitė   23:21  21:9 [22']    
    [105] 16:45   E.Čižinauskas, S.Čečkauskienė  
   E.Peleckis, I.Peleckienė     21:16  21:10 [22']  
   E.Peleckis, I.Peleckienė    
    ->    
         
       K.Jucys, B.Baranauskaitė   11-a vieta
     
       E.Peleckis, I.Peleckienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Č.Ramanauskas, E.Ramanauskaitė  
     Č.Ramanauskas, E.Ramanauskaitė   ->   13-a vieta
     
     P.Jūras, J.Kažanauskaitė     ->
     P.Jūras, J.Kažanauskaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai 
     Mėgėjai C 
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Kauno miesto jaunių ir jaunučių atviras čempionatas (Sekmadienio turnyras)
2018-04-15 09:00 2018-04-15 16:00
Kauno švara, Kaunas
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.