Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO Nr. 1, Data: 2018-01-06, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-06 2018-01-06 2018-01-06  
 1   Birutė Baranauskaitė ,   Justė Kažanauskaitė   Dėl 1-4 vietų    
[132] 18:30   B.Baranauskaitė, J.Kažanauskaitė    
 8   Pornpimol Muantai ,   Milda Gumbrevičiūtė    21:10  21:11 [11']    
  [147] 19:45   B.Baranauskaitė, J.Kažanauskaitė  
 5   Irena Peleckienė ,   Monika Žiūkaitė      21:19  21:12 [24']  
[133] 18:55   D.Butvydaitė, J.Girdiušaitė    
 4   Dovilė Butvydaitė ,   Jurgita Girdiušaitė    21:15  20:22  21:16 [35']    1-a vieta
    [160] 20:45   B.Baranauskaitė, J.Kažanauskaitė
 3   Svetlana Čalkina ,   Ieva Vidzenienė        21:19  17:21  21:19 [39']
[134] 18:55   S.Čalkina, I.Vidzenienė    
 6   Violeta Slušnienė ,   Loreta Šiaučiūnienė    22:20  21:18 [27']    
  [148] 19:45   E.Mačiulytė, I.Semaškienė  
 7   Kristina Poškutė ,   Diana Radzevičienė      22:20  21:17 [26']  
[135] 18:55   E.Mačiulytė, I.Semaškienė    
 2   Eglė Mačiulytė ,   Indrė Semaškienė    21:12  21:18 [23']    
     
     D.Butvydaitė, J.Girdiušaitė  3-a vieta
  [161] 20:45   S.Čalkina, I.Vidzenienė
   S.Čalkina, I.Vidzenienė   21:7  21:16 [17']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   P.Muantai, M.Gumbrevičiūtė    
  [149] 19:45   I.Peleckienė, M.Žiūkaitė  
   I.Peleckienė, M.Žiūkaitė   21:12  21:16 [23']  5-a vieta
    [162] 21:15   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė     18:21  21:15  21:16 [32']
  [150] 19:45   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
   K.Poškutė, D.Radzevičienė   12:21  22:20  21:16 [31']  
       
       
     P.Muantai, M.Gumbrevičiūtė  7-a vieta
    [163] 21:15   K.Poškutė, D.Radzevičienė
     K.Poškutė, D.Radzevičienė   21:5  17:21  21:13 [25']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai 
     Mėgėjai C 
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Šunų mylėtojų badmintono turnyras
2018-04-21 09:30 2018-04-21 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.