Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos , Data: 2018-03-10, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 46, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10  
 1   Mark Šames    Dėl 1-32 vietos          
 M.Šames          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [140] 17:05    M.Šames        
 33   Deividas Markauskas       21:4  21:6 [12']        
[120] 16:15    D.Jankevičius          
 32   Domantas Jankevičius    21:10  21:11 [11']     Dėl 1-8 vietos      
    [161] 18:15    M.Šames      
 17   Matas Liorančas        21:5  21:4 [11']      
 M.Liorančas          
 48       ->          
  [141] 17:05    A.Valatka        
 49         21:18  22:20 [24']        
 A.Valatka          
 16   Augustas Valatka    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [177] 19:05    M.Šames    
 9   Gytis Vizgirda          21:11  21:7 [16']    
 G.Vizgirda          
 56       ->          
  [142] 17:30    G.Vizgirda        
 41   Nedas Zakšauskas      21:15  21:9 [15']        
[121] 16:15    T.Juodgudis          
 24   Tadas Juodgudis    21:2  21:4 [10']          
    [162] 18:15    M.Noreika      
 25   Alanas Silkinas        11:21  21:6  21:13 [25']      
[122] 16:15    A.Silkinas          
 40   Vitas Vainauskas    21:3  21:12 [11']          
  [143] 17:30    M.Noreika        
 57         21:11  21:12 [13']        
 M.Noreika          
 8   Mamertas Noreika    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [189] 19:30    M.Šames  
 5   Ailantas Sutkus            21:8  21:18 [19']  
 A.Sutkus          
 60       ->          
  [144] 17:30    A.Sutkus        
 37   Mindaugas Gylys      21:3  21:6 [11']        
[123] 16:15    R.Kazakevičius          
 28   Rapolas Kazakevičius    21:18  19:21  21:14 [30']          
    [163] 18:15    A.Sutkus      
 21   Justinas Tomkevičius        21:16  21:9 [15']      
[124] 16:15    J.Tomkevičius          
 44   Rokas Jakštas    21:9  21:12 [14']          
  [145] 17:30    L.Miliauskis        
 53         21:7  21:6 [11']        
 L.Miliauskis          
 12   Lukas Miliauskis    ->          
      [178] 19:05    A.Valantiejus    
 13   Deinoras Gudavičius          21:14  21:12 [14']    
 D.Gudavičius          
 52       ->          
  [146] 17:30    D.Gudavičius        
 45   Armandas Justinavičius      17:21  21:10  21:11 [28']        
[125] 16:15    J.Zybartas          
 20   Justas Zybartas    21:11  21:12 [13']          
    [164] 18:15    A.Valantiejus      
 29   Tomas Dunčikas        21:8  21:11 [12']      
[126] 16:15    T.Dunčikas          
 36   Vilgirdas Pelanis    21:13  21:13 [12']          
  [147] 17:30    A.Valantiejus        
 61         21:10  21:5 [12']        
 A.Valantiejus          
 4   Ardas Valantiejus    ->           1-a vieta
          [197] 19:55    M.Šames
 3   Šarūnas Stumbra              21:17  21:5 [22']
 Š.Stumbra          
 62       ->          
  [148] 17:30    Š.Stumbra        
 35   Ignas Dauknys      21:6  21:3 [11']        
[127] 16:40    E.Tuminski          
 30   Edvinas Tuminski    21:10  21:10 [11']          
    [165] 18:15    Š.Stumbra      
 19   Gytis Valaitis        21:2  21:5 [12']      
[128] 16:40    G.Valaitis          
 46   Laurynas Kulbis    21:13  21:16 [14']          
  [149] 17:30    G.Valaitis        
 51         21:19  20:22  21:13 [31']        
 M.Miliauskis          
 14   Matas Miliauskis    ->          
      [179] 19:05    Š.Stumbra    
 11   Rokas Jokubaitis          21:9  21:9 [14']    
 R.Jokubaitis          
 54       ->          
  [150] 17:55    R.Jokubaitis        
 43   Reimond Anichovski      21:9  21:6 [11']        
[129] 16:40    N.Šimkus          
 22   Nedas Šimkus    21:11  21:18 [15']          
    [166] 18:40    R.Jokubaitis      
 27   Gabrielius Eidintas        21:16  21:15 [16']      
[130] 16:40    G.Eidintas          
 38   Gvidonas Deveikis    21:5  21:11 [11']          
  [151] 17:55    P.Nevedomskis        
 59         21:12  21:14 [13']        
 P.Nevedomskis          
 6   Paulius Nevedomskis    ->          
        [190] 19:55    D.Beržanskis  
 7   Tomas Petrošius            21:11  21:11 [21']  
 T.Petrošius          
 58       ->          
  [152] 17:55    T.Petrošius        
 39   Rokas Miltenis      21:8  21:0 [11']        
[131] 16:40    I.Smaliukas          
 26   Ignas Smaliukas    21:19  21:15 [16']          
    [167] 18:40    N.Gudiškis      
 23   Ramūnas Perminas        15:21  21:19  23:21 [32']      
[132] 16:40    R.Perminas          
 42   Edvin Andros    21:10  21:7 [12']          
  [153] 17:55    N.Gudiškis        
 55         21:11  21:6 [12']        
 N.Gudiškis          
 10   Naglis Gudiškis    ->          
      [180] 19:05    D.Beržanskis    
 15   Lukas Puišys          21:7  21:2 [11']    
 L.Puišys          
 50       ->        A.Valantiejus   3-a vieta
  [154] 17:55    L.Puišys     [198] 20:15    A.Valantiejus
 47         24:26  21:16  21:13 [28']      Š.Stumbra   21:15  21:16 [24']
 D.Žilinskas          
 18   Deivydas Žilinskas    ->          
    [168] 18:40    D.Beržanskis      
 31   Klaidas Plytnikas        21:8  21:7 [14']      
[133] 16:40    K.Plytnikas          
 34   Jokūbas Deltuva    21:7  21:15 [14']          
  [155] 17:55    D.Beržanskis        
 63         21:5  21:3 [10']        
 D.Beržanskis          
 2   Danielius Beržanskis    ->       Dėl 5-8 vietos    
         M.Noreika    
        [191] 19:55    M.Noreika  
         A.Sutkus   21:18  21:19 [27']   5-a vieta
          [199] 20:15    M.Noreika
         R.Jokubaitis     21:7  21:6 [13']
        [192] 19:55    N.Gudiškis  
         N.Gudiškis   21:14  21:12 [16']  
             
             
           A.Sutkus   7-a vieta
          [200] 20:15    A.Sutkus
           R.Jokubaitis   21:7  21:10 [14']
        Dėl 9-16 vietos      
       A.Valatka      
      [181] 19:05    G.Vizgirda    
       G.Vizgirda   21:15  21:12 [15']    
        [193] 19:55    G.Vizgirda  
       L.Miliauskis     21:12  21:15 [17']  
      [182] 19:30    L.Miliauskis    
       D.Gudavičius   21:13  21:16 [19']     9-a vieta
          [201] 20:15    T.Petrošius
       G.Valaitis       21:17  22:20 [22']
      [183] 19:30    G.Valaitis    
       P.Nevedomskis   30:29  21:14 [18']    
        [194] 19:55    T.Petrošius  
       T.Petrošius     21:7  21:16 [15']  
      [184] 19:30    T.Petrošius    
       L.Puišys   21:12  21:18 [15']    
             
           L.Miliauskis   11-a vieta
         
           G.Valaitis   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         A.Valatka    
         
         D.Gudavičius   ->   13-a vieta
         
         P.Nevedomskis     ->
         
         L.Puišys   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     D.Jankevičius        
    [169] 18:40    M.Liorančas      
     M.Liorančas   21:9  21:14 [15']      
      [185] 19:30    A.Silkinas    
     T.Juodgudis     21:15  22:20 [25']    
    [170] 18:40    A.Silkinas      
     A.Silkinas   21:9  21:10 [14']      
        [195] 19:55    A.Silkinas  
     R.Kazakevičius       21:15  21:9 [15']  
    [171] 18:40    J.Tomkevičius      
     J.Tomkevičius   21:6  21:13 [14']      
      [186] 19:30    J.Zybartas    
     J.Zybartas     21:8  21:15 [15']    
    [172] 18:40    J.Zybartas      
     T.Dunčikas   21:16  21:16 [15']       17-a vieta
          [202] 20:15    A.Silkinas
     E.Tuminski         21:17  21:16 [22']
    [173] 18:40    M.Miliauskis      
     M.Miliauskis   21:12  21:11 [14']      
      [187] 19:30    M.Miliauskis    
     N.Šimkus     21:12  21:11 [17']    
    [174] 19:05    N.Šimkus      
     G.Eidintas   21:17  21:15 [16']      
        [196] 19:55    M.Miliauskis  
     I.Smaliukas       21:16  21:9 [16']  
    [175] 19:05    R.Perminas      
     R.Perminas   21:7  21:18 [14']      
      [188] 19:30    D.Žilinskas    
     D.Žilinskas     21:16  21:11 [15']    
    [176] 19:05    D.Žilinskas      
     K.Plytnikas   21:11  21:9 [13']    J.Zybartas   19-a vieta
         
           D.Žilinskas   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         M.Liorančas    
         
         J.Tomkevičius   ->   21-a vieta
         
         N.Šimkus     ->
         
         R.Perminas   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       D.Jankevičius      
         
       T.Juodgudis   ->    
         
       R.Kazakevičius     ->  
         
       T.Dunčikas   ->     25-a vieta
         
       E.Tuminski       ->
         
       G.Eidintas   ->    
         
       I.Smaliukas     ->  
         
       K.Plytnikas   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   D.Markauskas        
   D.Markauskas   ->        
         
      ->      
   .        
    ->        
         
        ->    
   N.Zakšauskas        
   N.Zakšauskas   ->        
         
   V.Vainauskas     ->      
   V.Vainauskas        
    ->        
         
          ->  
   M.Gylys        
   M.Gylys   ->        
         
   R.Jakštas     ->      
   R.Jakštas        
    ->        
         
        ->    
   A.Justinavičius        
   A.Justinavičius   ->        
         
   V.Pelanis     ->      
   V.Pelanis        
    ->         33-a vieta
         
            ->
   I.Dauknys        
   I.Dauknys   ->        
         
   L.Kulbis     ->      
   L.Kulbis        
    ->        
         
        ->    
   R.Anichovski        
   R.Anichovski   ->        
         
   G.Deveikis     ->      
   G.Deveikis        
    ->        
         
          ->  
   R.Miltenis        
   R.Miltenis   ->        
         
   E.Andros     ->      
   E.Andros        
    ->        
         
        ->    
         
    ->       35-a vieta
     
   J.Deltuva     ->     ->
   J.Deltuva        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 10:00 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.