Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos , Data: 2018-03-10, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 46, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10  
 1   Gabija Mockutė    Dėl 1-32 vietos          
 G.Mockutė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [15] 10:50    G.Mockutė        
 33   Karolina Omarolijeva      21:3  21:2 [10']        
[1] 10:30    A.Malinauskaitė          
 32   Augustė Malinauskaitė    21:5  21:7 [6']     Dėl 1-8 vietos      
    [31] 11:40    G.Mockutė      
 17   Sofija Orlovaitė        21:13  21:8 [18']      
 S.Orlovaitė          
 48       ->          
  [16] 10:50    G.Turauskaitė        
 49         21:9  21:12 [13']        
 G.Turauskaitė          
 16   Gineta Turauskaitė    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [47] 12:25    G.Mockutė    
 9   Greta Šukutytė          21:5  21:9 [15']    
 G.Šukutytė          
 56       ->          
  [17] 11:15    G.Šukutytė        
 41   Gabija Jančytė      21:5  21:8 [11']        
[2] 10:30    G.Savickaitė          
 24   Gabija Savickaitė    21:17  21:14 [15']          
    [32] 11:40    G.Šukutytė      
 25   Vaiva Balvočiūtė        21:7  21:4 [11']      
[3] 10:30    R.Niunevaitė          
 40   Rasa Janina Niunevaitė    21:14  22:20 [20']          
  [18] 11:15    T.Petraškaitė        
 57         21:13  21:2 [14']        
 T.Petraškaitė          
 8   Toma Petraškaitė    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [61] 13:10    G.Mockutė  
 5   Giang Nguyen Thi Thu            21:13  21:10 [17']  
 G.Nguyen Thi Thu          
 60       ->          
  [19] 11:15    G.Nguyen Thi Thu        
 37   Patrisija Baniulytė      21:10  21:12 [13']        
[4] 10:30    N.Geišaitė          
 28   Neringa Geišaitė    21:9  21:1 [12']          
    [33] 12:00    G.Nguyen Thi Thu      
 21   Modesta Bogužaitė        21:7  21:15 [14']      
[5] 10:30    M.Bogužaitė          
 44   Agnieška Komiago    21:1  21:2 [9']          
  [20] 11:15    M.Bogužaitė        
 53         21:9  21:10 [14']        
 A.Valantinaitė          
 12   Aistė Valantinaitė    ->          
      [48] 12:25    S.Surgutskytė    
 13   Aina Ralytė          21:17  21:10 [18']    
 A.Ralytė          
 52       ->          
  [21] 11:15    K.Remeikaitė        
 45   Gabrielė Gulbinaitė      21:13  21:10 [15']        
[6] 10:30    K.Remeikaitė          
 20   Kotryna Remeikaitė    21:4  21:2 [11']          
    [34] 12:00    S.Surgutskytė      
 29   Gintarė Geišaitė        21:11  21:3 [13']      
[7] 10:30    G.Geišaitė          
 36   Karolina Kondratavičiūtė    21:8  21:13 [13']          
  [22] 11:15    S.Surgutskytė        
 61         21:11  21:8 [14']        
 S.Surgutskytė          
 4   Sofija Surgutskytė    ->           1-a vieta
          [77] 13:55    S.Golubickaitė
 3   Rasa Radžiūnaitė              21:18  21:17 [23']
 R.Radžiūnaitė          
 62       ->          
  [23] 11:15    R.Radžiūnaitė        
 35   Erika Bistrickaitė      21:9  21:14 [15']        
[8] 10:30    E.Bistrickaitė          
 30   Vakarė Baltutytė    21:7  21:7 [11']          
    [35] 12:00    L.Drūteikaitė      
 19   Aušrinė Balazaitė        21:12  21:13 [13']      
[9] 10:50    A.Balazaitė          
 46   Urtė Valaitytė    21:8  21:8 [13']          
  [24] 11:15    L.Drūteikaitė        
 51         21:9  21:13 [13']        
 L.Drūteikaitė          
 14   Lina Drūteikaitė    ->          
      [49] 12:45    L.Drūteikaitė    
 11   Klaudija Pleškytė          21:9  21:12 [14']    
 K.Pleškytė          
 54       ->          
  [25] 11:40    K.Pleškytė        
 43   Gabija Mažylytė      21:2  21:3 [11']        
[10] 10:50    S.Mackevičiūtė          
 22   Saulė Mackevičiūtė    21:6  19:21  21:11 [24']          
    [36] 12:00    K.Pleškytė      
 27   Akvilė Staponkutė        21:14  19:21  21:16 [28']      
[11] 10:50    A.Staponkutė          
 38   Vasarė Žorniakaitė    21:6  21:12 [13']          
  [26] 11:40    N.Špet        
 59         21:13  21:17 [16']        
 N.Špet          
 6   Nikol Špet    ->          
        [62] 13:10    S.Golubickaitė  
 7   Evelina Karlikauskytė            21:10  21:11 [13']  
 E.Karlikauskytė          
 58       ->          
  [27] 11:40    E.Karlikauskytė        
 39   Anželika Šukevič       21:4  21:5 [11']        
[12] 10:50    A.Šukevič          
 26   Rugilė Ranonytė    12:21  21:13  21:16 [30']          
    [37] 12:00    E.Karlikauskytė      
 23   Roneta Krasauskaitė        21:18  21:16 [17']      
[13] 10:50    R.Krasauskaitė          
 42   Viktorija Kuldoš    21:18  22:20 [20']          
  [28] 11:40    D.Kuzmickaitė        
 55         21:3  21:3 [12']        
 D.Kuzmickaitė          
 10   Dovilė Kuzmickaitė    ->          
      [50] 12:45    S.Golubickaitė    
 15   Agnė Ralovecaitė          21:5  21:3 [9']    
 A.Ralovecaitė          
 50       ->        S.Surgutskytė   3-a vieta
  [29] 11:40    I.Kinaitė     [78] 13:55    S.Surgutskytė
 47         21:6  21:3 [10']      L.Drūteikaitė   20:22  21:17  21:12 [35']
 I.Kinaitė          
 18   Ieva Kinaitė    ->          
    [38] 12:00    S.Golubickaitė      
 31   Justina Gustaitytė        21:7  21:11 [15']      
[14] 10:50    J.Gustaitytė          
 34   Ūla Kravčenko    21:19  21:10 [14']          
  [30] 11:40    S.Golubickaitė        
 63         21:3  21:0 [10']        
 S.Golubickaitė          
 2   Samanta Golubickaitė    ->       Dėl 5-8 vietos    
         G.Šukutytė    
        [63] 13:10    G.Nguyen Thi Thu  
         G.Nguyen Thi Thu   21:14  22:20 [21']   5-a vieta
          [79] 13:55    G.Nguyen Thi Thu
         K.Pleškytė     21:16  19:21  21:17 [31']
        [64] 13:30    K.Pleškytė  
         E.Karlikauskytė   21:14  21:8 [16']  
             
             
           G.Šukutytė   7-a vieta
          [80] 14:15    E.Karlikauskytė
           E.Karlikauskytė   21:15  21:16 [18']
        Dėl 9-16 vietos      
       G.Turauskaitė      
      [51] 12:45    G.Turauskaitė    
       T.Petraškaitė   21:6  21:2 [11']    
        [65] 13:30    G.Turauskaitė  
       M.Bogužaitė     21:11  21:10 [13']  
      [52] 12:45    K.Remeikaitė    
       K.Remeikaitė   21:19  21:17 [18']     9-a vieta
          [81] 14:15    G.Turauskaitė
       R.Radžiūnaitė       21:13  21:16 [17']
      [53] 12:45    N.Špet    
       N.Špet   25:23  13:21  21:18 [30']    
        [66] 13:30    I.Kinaitė  
       D.Kuzmickaitė     21:23  21:9  21:15 [28']  
      [54] 12:45    I.Kinaitė    
       I.Kinaitė   21:13  21:11 [14']    
             
           K.Remeikaitė   11-a vieta
         
           N.Špet   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         T.Petraškaitė    
         
         M.Bogužaitė   ->   13-a vieta
         
         R.Radžiūnaitė     ->
         
         D.Kuzmickaitė   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     A.Malinauskaitė        
    [39] 12:00    S.Orlovaitė      
     S.Orlovaitė   21:8  21:7 [11']      
      [55] 12:45    S.Orlovaitė    
     G.Savickaitė     21:8  21:3 [11']    
    [40] 12:00    R.Niunevaitė      
     R.Niunevaitė   21:12  21:14 [16']      
        [67] 13:30    S.Orlovaitė  
     N.Geišaitė       21:9  21:11 [12']  
    [41] 12:25    A.Valantinaitė      
     A.Valantinaitė   21:16  21:15 [16']      
      [56] 12:45    A.Ralytė    
     A.Ralytė     21:18  18:21  21:18 [33']    
    [42] 12:25    A.Ralytė      
     G.Geišaitė   21:10  21:13 [14']       17-a vieta
          [82] 14:15    S.Orlovaitė
     E.Bistrickaitė         21:17  21:7 [14']
    [43] 12:25    E.Bistrickaitė      
     A.Balazaitė   21:13  25:23 [20']      
      [57] 13:10    E.Bistrickaitė    
     S.Mackevičiūtė     21:11  21:6 [15']    
    [44] 12:25    A.Staponkutė      
     A.Staponkutė   21:7  21:12 [16']      
        [68] 13:30    E.Bistrickaitė  
     A.Šukevič       17:21  21:9  21:13 [31']  
    [45] 12:25    A.Šukevič      
     R.Krasauskaitė   21:14  21:9 [17']      
      [58] 13:10    A.Ralovecaitė    
     A.Ralovecaitė     21:11  21:9 [14']    
    [46] 12:25    A.Ralovecaitė      
     J.Gustaitytė   21:1  21:3 [10']    A.Ralytė   19-a vieta
         
           A.Ralovecaitė   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         R.Niunevaitė    
         
         A.Valantinaitė   ->   21-a vieta
         
         A.Staponkutė     ->
         
         A.Šukevič   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       A.Malinauskaitė      
         
       G.Savickaitė   ->    
         
       N.Geišaitė     ->  
         
       G.Geišaitė   ->     25-a vieta
         
       A.Balazaitė       ->
         
       S.Mackevičiūtė   ->    
         
       R.Krasauskaitė     ->  
         
       J.Gustaitytė   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   K.Omarolijeva        
   K.Omarolijeva   ->        
         
      ->      
   .        
    ->        
         
        ->    
   G.Jančytė        
   G.Jančytė   ->        
         
   V.Balvočiūtė     ->      
   V.Balvočiūtė        
    ->        
         
          ->  
   P.Baniulytė        
   P.Baniulytė   ->        
         
   A.Komiago     ->      
   A.Komiago        
    ->        
         
        ->    
   G.Gulbinaitė        
   G.Gulbinaitė   ->        
         
   K.Kondratavičiūtė     ->      
   K.Kondratavičiūtė        
    ->         33-a vieta
         
            ->
   V.Baltutytė        
   V.Baltutytė   ->        
         
   U.Valaitytė     ->      
   U.Valaitytė        
    ->        
         
        ->    
   G.Mažylytė        
   G.Mažylytė   ->        
         
   V.Žorniakaitė     ->      
   V.Žorniakaitė        
    ->        
         
          ->  
   R.Ranonytė        
   R.Ranonytė   ->        
         
   V.Kuldoš     ->      
   V.Kuldoš        
    ->        
         
        ->    
   .        
    ->       35-a vieta
     
   Ū.Kravčenko     ->     ->
   Ū.Kravčenko        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Singles, Doubles and MIX
2018-06-30 10:00 2018-06-30 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 10:00 2018-06-30 21:00
Palangos SC, Palanga
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.