Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos , Data: 2018-03-10, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10  
 1   Mark Šames 
 Nedas Šimkus 
  Dėl 1-16 vietos        
 M.Šames, N.Šimkus        
 32       ->        
  [69] 13:30    M.Šames, N.Šimkus      
 17   Edvin Andros 
 Reimond Anichovski 
    21:6  21:6 [12']      
[59] 13:10    E.Andros, R.Anichovski        
 16   Ignas Dauknys 
 Nedas Zakšauskas 
  21:17  21:9 [15']        
    [83] 14:15    L.Puišys, G.Valaitis    
 9   Lukas Puišys 
 Gytis Valaitis 
      21:19  21:19 [19']    
 L.Puišys, G.Valaitis        
 24       ->        
  [70] 13:30    L.Puišys, G.Valaitis      
 25         21:17  21:16 [16']      
 A.Valatka, D.Žilinskas        
 8   Augustas Valatka 
 Deivydas Žilinskas 
  ->        
      [93] 14:40    M.Noreika, T.Petrošius  
 5   Naglis Gudiškis 
 Gytis Vizgirda 
        21:9  21:6 [13']  
 N.Gudiškis, G.Vizgirda        
 28       ->        
  [71] 13:30    N.Gudiškis, G.Vizgirda      
 21         21:0  21:7 [11']      
 T.Dunčikas, K.Plytnikas        
 12   Tomas Dunčikas 
 Klaidas Plytnikas 
  ->        
    [84] 14:15    M.Noreika, T.Petrošius    
 13  Deividas Markauskas  
 Edvinas Tuminski 
      20:22  21:15  22:20 [35']    
 D.Markauskas , E.Tuminski        
 20       ->        
  [72] 13:55    M.Noreika, T.Petrošius      
 29         21:1  21:2 [9']      
 M.Noreika, T.Petrošius        
 4   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
  ->         1-a vieta
        [107] 15:30    A.Sutkus, A.Valantiejus
 3   Danielius Beržanskis 
 Lukas Miliauskis 
          21:15  21:18 [21']
 D.Beržanskis, L.Miliauskis        
 30       ->        
  [73] 13:55    D.Beržanskis, L.Miliauskis      
 19         21:6  21:7 [13']      
 G.Eidintas, D.Jankevičius        
 14   Gabrielius Eidintas 
 Domantas Jankevičius 
  ->        
    [85] 14:15    D.Beržanskis, L.Miliauskis    
 11   Tadas Juodgudis 
 Ramūnas Perminas 
      21:4  21:6 [10']    
 T.Juodgudis, R.Perminas        
 22       ->        
  [74] 13:55    L.Kulbis, P.Nevedomskis      
 27         22:20  19:21  21:11 [23']      
 L.Kulbis, P.Nevedomskis        
 6   Laurynas Kulbis 
 Paulius Nevedomskis 
  ->        
      [94] 14:40    A.Sutkus, A.Valantiejus  
 7   Deinoras Gudavičius 
 Matas Liorančas 
        21:9  21:13 [15']  
 D.Gudavičius, M.Liorančas        
 26       ->        
  [75] 13:55    D.Gudavičius, M.Liorančas      
 23         21:8  21:6 [13']      
 I.Smaliukas, J.Tomkevičius        
 10   Ignas Smaliukas 
 Justinas Tomkevičius 
  ->        
    [86] 14:15    A.Sutkus, A.Valantiejus    
 15   Gvidonas Deveikis 
 Rapolas Kazakevičius 
      21:2  21:11 [13']    
[60] 13:10    A.Justinavičius, V.Vainauskas        
 18   Armandas Justinavičius 
 Vitas Vainauskas 
  21:11  21:12 [15']      L.Puišys, G.Valaitis   3-a vieta
  [76] 13:55    A.Sutkus, A.Valantiejus   [108] 15:30    D.Beržanskis, L.Miliauskis
 31         21:7  21:6 [11']    D.Beržanskis, L.Miliauskis   21:10  21:5 [15']
 A.Sutkus, A.Valantiejus        
 2   Ailantas Sutkus 
 Ardas Valantiejus 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Šames, N.Šimkus    
      [95] 14:40    N.Gudiškis, G.Vizgirda  
       N.Gudiškis, G.Vizgirda   21:18  21:13 [16']   5-a vieta
        [109] 15:30    N.Gudiškis, G.Vizgirda
       L.Kulbis, P.Nevedomskis     21:15  21:5 [15']
      [96] 15:05    D.Gudavičius, M.Liorančas  
       D.Gudavičius, M.Liorančas   21:11  21:7 [13']  
           
           
         M.Šames, N.Šimkus   7-a vieta
        [110] 15:30    M.Šames, N.Šimkus
         L.Kulbis, P.Nevedomskis   21:11  21:13 [12']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Andros, R.Anichovski      
    [87] 14:15    A.Valatka, D.Žilinskas    
     A.Valatka, D.Žilinskas   21:3  21:11 [11']    
      [97] 15:05    A.Valatka, D.Žilinskas  
     T.Dunčikas, K.Plytnikas     21:7  21:3 [10']  
    [88] 14:40    T.Dunčikas, K.Plytnikas    
     D.Markauskas , E.Tuminski   21:13  22:20 [16']     9-a vieta
        [111] 15:30    A.Valatka, D.Žilinskas
     G.Eidintas, D.Jankevičius       21:10  21:17 [15']
    [89] 14:40    T.Juodgudis, R.Perminas    
     T.Juodgudis, R.Perminas   21:9  21:10 [12']    
      [98] 15:05    T.Juodgudis, R.Perminas  
     I.Smaliukas, J.Tomkevičius     21:10  21:10 [13']  
    [90] 14:40    I.Smaliukas, J.Tomkevičius    
     A.Justinavičius, V.Vainauskas   21:15  21:7 [14']    
           
         T.Dunčikas, K.Plytnikas   11-a vieta
       
         I.Smaliukas, J.Tomkevičius   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Andros, R.Anichovski    
       
       D.Markauskas , E.Tuminski   ->   13-a vieta
       
       G.Eidintas, D.Jankevičius     ->
       
       A.Justinavičius, V.Vainauskas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   I.Dauknys, N.Zakšauskas      
   I.Dauknys, N.Zakšauskas   ->      
     I.Dauknys, N.Zakšauskas    
      ->    
   .      
    ->      
       I.Dauknys, N.Zakšauskas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       G.Deveikis, R.Kazakevičius  
        ->  
   .      
    ->      
     G.Deveikis, R.Kazakevičius    
   G.Deveikis, R.Kazakevičius     ->    
   G.Deveikis, R.Kazakevičius      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
15th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2018-12-29 10:00 2018-12-30 20:00
Nenustatyta, . ,
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.