Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos , Data: 2018-03-10, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10  
 1   Mark Šames 
 Nedas Šimkus 
  Dėl 1-16 vietos        
 M.Šames, N.Šimkus        
 32       ->        
  [69] 13:30    M.Šames, N.Šimkus      
 17   Edvin Andros 
 Reimond Anichovski 
    21:6  21:6 [12']      
[59] 13:10    E.Andros, R.Anichovski        
 16   Ignas Dauknys 
 Nedas Zakšauskas 
  21:17  21:9 [15']        
    [83] 14:15    L.Puišys, G.Valaitis    
 9   Lukas Puišys 
 Gytis Valaitis 
      21:19  21:19 [19']    
 L.Puišys, G.Valaitis        
 24       ->        
  [70] 13:30    L.Puišys, G.Valaitis      
 25         21:17  21:16 [16']      
 A.Valatka, D.Žilinskas        
 8   Augustas Valatka 
 Deivydas Žilinskas 
  ->        
      [93] 14:40    M.Noreika, T.Petrošius  
 5   Naglis Gudiškis 
 Gytis Vizgirda 
        21:9  21:6 [13']  
 N.Gudiškis, G.Vizgirda        
 28       ->        
  [71] 13:30    N.Gudiškis, G.Vizgirda      
 21         21:0  21:7 [11']      
 T.Dunčikas, K.Plytnikas        
 12   Tomas Dunčikas 
 Klaidas Plytnikas 
  ->        
    [84] 14:15    M.Noreika, T.Petrošius    
 13   Deividas Markauskas  
 Edvinas Tuminski 
      20:22  21:15  22:20 [35']    
 D.Markauskas , E.Tuminski        
 20       ->        
  [72] 13:55    M.Noreika, T.Petrošius      
 29         21:1  21:2 [9']      
 M.Noreika, T.Petrošius        
 4   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
  ->         1-a vieta
        [107] 15:30    A.Sutkus, A.Valantiejus
 3   Danielius Beržanskis 
 Lukas Miliauskis 
          21:15  21:18 [21']
 D.Beržanskis, L.Miliauskis        
 30       ->        
  [73] 13:55    D.Beržanskis, L.Miliauskis      
 19         21:6  21:7 [13']      
 G.Eidintas, D.Jankevičius        
 14   Gabrielius Eidintas 
 Domantas Jankevičius 
  ->        
    [85] 14:15    D.Beržanskis, L.Miliauskis    
 11   Tadas Juodgudis 
 Ramūnas Perminas 
      21:4  21:6 [10']    
 T.Juodgudis, R.Perminas        
 22       ->        
  [74] 13:55    L.Kulbis, P.Nevedomskis      
 27         22:20  19:21  21:11 [23']      
 L.Kulbis, P.Nevedomskis        
 6   Laurynas Kulbis 
 Paulius Nevedomskis 
  ->        
      [94] 14:40    A.Sutkus, A.Valantiejus  
 7   Deinoras Gudavičius 
 Matas Liorančas 
        21:9  21:13 [15']  
 D.Gudavičius, M.Liorančas        
 26       ->        
  [75] 13:55    D.Gudavičius, M.Liorančas      
 23         21:8  21:6 [13']      
 I.Smaliukas, J.Tomkevičius        
 10   Ignas Smaliukas 
 Justinas Tomkevičius 
  ->        
    [86] 14:15    A.Sutkus, A.Valantiejus    
 15   Gvidonas Deveikis 
 Rapolas Kazakevičius 
      21:2  21:11 [13']    
[60] 13:10    A.Justinavičius, V.Vainauskas        
 18   Armandas Justinavičius 
 Vitas Vainauskas 
  21:11  21:12 [15']      L.Puišys, G.Valaitis   3-a vieta
  [76] 13:55    A.Sutkus, A.Valantiejus   [108] 15:30    D.Beržanskis, L.Miliauskis
 31         21:7  21:6 [11']    D.Beržanskis, L.Miliauskis   21:10  21:5 [15']
 A.Sutkus, A.Valantiejus        
 2   Ailantas Sutkus 
 Ardas Valantiejus 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Šames, N.Šimkus    
      [95] 14:40    N.Gudiškis, G.Vizgirda  
       N.Gudiškis, G.Vizgirda   21:18  21:13 [16']   5-a vieta
        [109] 15:30    N.Gudiškis, G.Vizgirda
       L.Kulbis, P.Nevedomskis     21:15  21:5 [15']
      [96] 15:05    D.Gudavičius, M.Liorančas  
       D.Gudavičius, M.Liorančas   21:11  21:7 [13']  
           
           
         M.Šames, N.Šimkus   7-a vieta
        [110] 15:30    M.Šames, N.Šimkus
         L.Kulbis, P.Nevedomskis   21:11  21:13 [12']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Andros, R.Anichovski      
    [87] 14:15    A.Valatka, D.Žilinskas    
     A.Valatka, D.Žilinskas   21:3  21:11 [11']    
      [97] 15:05    A.Valatka, D.Žilinskas  
     T.Dunčikas, K.Plytnikas     21:7  21:3 [10']  
    [88] 14:40    T.Dunčikas, K.Plytnikas    
     D.Markauskas , E.Tuminski   21:13  22:20 [16']     9-a vieta
        [111] 15:30    A.Valatka, D.Žilinskas
     G.Eidintas, D.Jankevičius       21:10  21:17 [15']
    [89] 14:40    T.Juodgudis, R.Perminas    
     T.Juodgudis, R.Perminas   21:9  21:10 [12']    
      [98] 15:05    T.Juodgudis, R.Perminas  
     I.Smaliukas, J.Tomkevičius     21:10  21:10 [13']  
    [90] 14:40    I.Smaliukas, J.Tomkevičius    
     A.Justinavičius, V.Vainauskas   21:15  21:7 [14']    
           
         T.Dunčikas, K.Plytnikas   11-a vieta
       
         I.Smaliukas, J.Tomkevičius   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Andros, R.Anichovski    
       
       D.Markauskas , E.Tuminski   ->   13-a vieta
       
       G.Eidintas, D.Jankevičius     ->
       
       A.Justinavičius, V.Vainauskas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   I.Dauknys, N.Zakšauskas      
   I.Dauknys, N.Zakšauskas   ->      
     I.Dauknys, N.Zakšauskas    
      ->    
   .      
    ->      
       I.Dauknys, N.Zakšauskas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       G.Deveikis, R.Kazakevičius  
        ->  
   .      
    ->      
     G.Deveikis, R.Kazakevičius    
   G.Deveikis, R.Kazakevičius     ->    
   G.Deveikis, R.Kazakevičius      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Singles, Doubles and MIX
2018-06-30 10:00 2018-06-30 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 10:00 2018-06-30 21:00
Palangos SC, Palanga
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.