Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos , Data: 2018-03-10, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10  
 1   Giang Nguyen Thi Thu 
 Sofija Surgutskytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė        
 32       ->        
  [99] 15:05    G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė      
 17  Agnieška Komiago 
 Anželika Šukevič  
    21:4  21:5 [13']      
[91] 14:40    G.Jančytė, G.Mažylytė        
 16   Gabija Jančytė 
 Gabija Mažylytė 
  21:8  21:18 [15']        
    [112] 15:55    G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė    
 9   Karolina Kondratavičiūtė 
 Sofija Orlovaitė 
      21:7  21:6 [12']    
 K.Kondratavičiūtė, S.Orlovaitė        
 24       ->        
  [100] 15:05    K.Kondratavičiūtė, S.Orlovaitė      
 25         21:15  21:19 [18']      
 A.Ralytė, A.Ralovecaitė        
 8   Aina Ralytė 
 Agnė Ralovecaitė 
  ->        
      [134] 17:05    I.Kinaitė, G.Turauskaitė  
 5   Evelina Karlikauskytė 
 Greta Šukutytė 
        21:17  11:21  21:14 [31']  
 E.Karlikauskytė, G.Šukutytė        
 28       ->        
  [101] 15:05    I.Kinaitė, G.Turauskaitė      
 21         21:7  21:15 [15']      
 I.Kinaitė, G.Turauskaitė        
 12   Ieva Kinaitė 
 Gineta Turauskaitė 
  ->        
    [113] 15:55    I.Kinaitė, G.Turauskaitė    
 13   Gintarė Geišaitė 
 Neringa Geišaitė 
      21:10  21:16 [17']    
 G.Geišaitė, N.Geišaitė        
 20       ->        
  [102] 15:05    T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė      
 29         21:7  21:7 [13']      
 T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė        
 4   Toma Petraškaitė 
 Rasa Radžiūnaitė 
  ->         1-a vieta
        [156] 17:55    L.Drūteikaitė, S.Golubickaitė
 3   Lina Drūteikaitė 
 Samanta Golubickaitė 
          21:16  23:21 [19']
 L.Drūteikaitė, S.Golubickaitė        
 30       ->        
  [103] 15:05    L.Drūteikaitė, S.Golubickaitė      
 19         21:6  21:1 [10']      
 V.Baltutytė, V.Balvočiūtė        
 14   Vakarė Baltutytė 
 Vaiva Balvočiūtė 
  ->        
    [114] 15:55    L.Drūteikaitė, S.Golubickaitė    
 11   Aušrinė Balazaitė 
 Kotryna Remeikaitė 
      21:6  21:8 [12']    
 A.Balazaitė, K.Remeikaitė        
 22       ->        
  [104] 15:30    A.Balazaitė, K.Remeikaitė      
 27         21:6  21:4 [11']      
 J.Gustaitytė, D.Kuzmickaitė        
 6   Justina Gustaitytė 
 Dovilė Kuzmickaitė 
  ->        
      [135] 17:05    L.Drūteikaitė, S.Golubickaitė  
 7   Modesta Bogužaitė 
 Klaudija Pleškytė 
        21:12  21:7 [13']  
 M.Bogužaitė, K.Pleškytė        
 26       ->        
  [105] 15:30    M.Bogužaitė, K.Pleškytė      
 23         21:6  21:7 [13']      
 R.Krasauskaitė, S.Mackevičiūtė        
 10   Roneta Krasauskaitė 
 Saulė Mackevičiūtė 
  ->        
    [115] 15:55    M.Bogužaitė, K.Pleškytė    
 15   Erika Bistrickaitė 
 Rasa Janina Niunevaitė 
      21:12  17:21  21:19 [26']    
[92] 14:40    E.Bistrickaitė, R.Niunevaitė        
 18   Viktorija Kuldoš 
 Patrisija Baniulytė 
  21:7  21:7 [13']      G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė   3-a vieta
  [106] 15:30    A.Malinauskaitė, G.Mockutė   [157] 17:55    G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė
 31         21:10  21:10 [16']    M.Bogužaitė, K.Pleškytė   21:10  21:5 [14']
 A.Malinauskaitė, G.Mockutė        
 2   Augustė Malinauskaitė 
 Gabija Mockutė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Kondratavičiūtė, S.Orlovaitė    
      [136] 17:05    T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė  
       T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė   21:13  21:13 [14']   5-a vieta
        [158] 18:15    A.Malinauskaitė, G.Mockutė
       A.Balazaitė, K.Remeikaitė     21:13  21:13 [16']
      [137] 17:05    A.Malinauskaitė, G.Mockutė  
       A.Malinauskaitė, G.Mockutė   21:9  21:14 [15']  
           
           
         K.Kondratavičiūtė, S.Orlovaitė   7-a vieta
        [159] 18:15    A.Balazaitė, K.Remeikaitė
         A.Balazaitė, K.Remeikaitė   21:10  21:13 [13']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Jančytė, G.Mažylytė      
    [116] 15:55    A.Ralytė, A.Ralovecaitė    
     A.Ralytė, A.Ralovecaitė   21:4  21:6 [11']    
      [138] 17:05    E.Karlikauskytė, G.Šukutytė  
     E.Karlikauskytė, G.Šukutytė     21:8  21:14 [16']  
    [117] 15:55    E.Karlikauskytė, G.Šukutytė    
     G.Geišaitė, N.Geišaitė   21:7  21:11 [13']     9-a vieta
        [160] 18:15    E.Karlikauskytė, G.Šukutytė
     V.Baltutytė, V.Balvočiūtė       21:9  21:7 [14']
    [118] 15:55    J.Gustaitytė, D.Kuzmickaitė    
     J.Gustaitytė, D.Kuzmickaitė   24:22  21:18 [19']    
      [139] 17:05    E.Bistrickaitė, R.Niunevaitė  
     R.Krasauskaitė, S.Mackevičiūtė     18:21  21:19  21:17 [27']  
    [119] 15:55    E.Bistrickaitė, R.Niunevaitė    
     E.Bistrickaitė, R.Niunevaitė   21:14  21:8 [18']    
           
         A.Ralytė, A.Ralovecaitė   11-a vieta
       
         J.Gustaitytė, D.Kuzmickaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Jančytė, G.Mažylytė    
       
       G.Geišaitė, N.Geišaitė   ->   13-a vieta
       
       V.Baltutytė, V.Balvočiūtė     ->
       
       R.Krasauskaitė, S.Mackevičiūtė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Komiago, A.Šukevič      
   A.Komiago, A.Šukevič   ->      
     A.Komiago, A.Šukevič    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Komiago, A.Šukevič  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Kuldoš, P.Baniulytė  
        ->  
   .      
    ->      
     V.Kuldoš, P.Baniulytė    
   V.Kuldoš, P.Baniulytė     ->    
   V.Kuldoš, P.Baniulytė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
15th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2018-12-29 10:00 2018-12-30 20:00
Nenustatyta, . ,
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.