Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Benas Vaškevičius   Dėl 1-4 vietų    
[187] 17:35    B.Vaškevičius    
 8   Anant Thapliyal    21:14  21:14 [23']    
  [210] 18:30    B.Vaškevičius  
 5   Tadas Supronas      21:17  22:20 [24']  
[188] 17:35    T.Supronas    
 4   Tomas Tiškus    21:17  19:21  21:18 [37']    1-a vieta
    [231]    A.Kvedarauskas
 3   Gedmantas Čepkauskas        21:6  21:3 [17']
[189] 17:35    G.Čepkauskas    
 6   Mindaugas Trybas    21:10  21:13 [19']    
  [211] 18:30    A.Kvedarauskas  
 7   Aivaras Kvedarauskas      21:10  21:9 [19']  
[190] 17:35    A.Kvedarauskas    
 2   Linas Supronas    21:18  21:17 [31']    
     
     T.Supronas  3-a vieta
  [232] 19:55    G.Čepkauskas
   G.Čepkauskas   21:15  21:16 [26']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Thapliyal    
  [212] 19:00    T.Tiškus  
   T.Tiškus   21:16  21:19 [19']  5-a vieta
    [233] 19:55    L.Supronas
   M.Trybas     21:15  21:7 [19']
  [213] 19:00    L.Supronas  
   L.Supronas   21:10  21:10 [14']  
       
       
     A.Thapliyal  7-a vieta
   
     M.Trybas   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.