Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Elmoras Adakauskas    Dėl 1-8 vietos      
 E.Adakauskas      
 16       ->      
  [204] 18:30    A.Mizgiris    
 9   Kiryl Ashurkevich      21:9  21:6 [15']    
[183] 17:35    A.Mizgiris      
 8   Antanas Mizgiris    21:18  17:21  21:18 [31']      
    [226] 19:25    A.Mizgiris  
 5   Bronislovas Matelis        21:14  21:12 [16']  
[184] 17:35    M.Kancleris      
 12   Mindaugas Kancleris    15:21  21:11  21:12 [29']      
  [205] 18:30    M.Kancleris    
 13         21:18  21:19 [17']    
 I.Raig      
 4   Indrek Raig    ->       1-a vieta
      [242] 20:20    A.Mizgiris
 3   Aurimas Meškinis          21:19  21:18 [23']
 A.Meškinis      
 14       ->      
  [206] 18:30    M.Piatrushka    
 11   Mikalai Piatrushka      21:13  21:19 [20']    
[185] 17:35   M.Piatrushka      
 6   Virgilijus Balaišis    24:22  21:9 [24']      
    [227] 19:25    L.Zavadskis  
 7   Steponas Januška        21:14  21:10 [18']  
[186] 17:35    L.Zavadskis      
 10   Linas Zavadskis    21:7  21:11 [15']      
  [207] 18:30    L.Zavadskis    
 15         21:16  21:6 [19']    
 P.Balaišis      
 2   Pijus Balaišis    ->    M.Kancleris   3-a vieta
      [243] 20:20    M.Piatrushka
       M.Piatrushka   21:9  21:17 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Adakauskas    
    [228] 19:25    E.Adakauskas  
     I.Raig   21:15  21:17 [16']   5-a vieta
      [244] 20:20    E.Adakauskas
     A.Meškinis     21:17  13:21  21:14 [29']
    [229] 19:25    P.Balaišis  
     P.Balaišis   21:10  22:20 [19']  
         
         
       I.Raig   7-a vieta
     
       A.Meškinis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Ashurkevich    
   K.Ashurkevich   ->    
    [208] 18:30   K.Ashurkevich  
   B.Matelis     21:15  21:12 [21']  
   B.Matelis    
    ->     9-a vieta
      [230] 19:25   K.Ashurkevich
        21:18  21:15 [22']
   V.Balaišis    
   V.Balaišis   ->    
    [209] 18:30    V.Balaišis  
   S.Januška     21:13  21:15 [21']  
   S.Januška    
    ->    
         
       B.Matelis   11-a vieta
     
       S.Januška   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.