Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Laimonas Braknys    Dėl 1-8 vietos      
 L.Braknys      
 16       ->      
  [197] 18:00   G.Celencevičius    
 9   Gytis Celencevičius      19:21  21:13  21:17 [42']    
[176] 17:10    G.Celencevičius      
 8   Tomas Grigas    21:13  21:15 [20']      
    [220] 19:00    G.Celencevičius  
 5   Maido Ruutel        21:14  21:12 [17']  
[177] 17:10   M.Ruutel      
 12   Darius Kubilius    21:16  21:14 [28']      
  [198] 18:00    M.Ruutel    
 13   Gediminas Vaitkevičius      21:9  21:9 [15']    
[178] 17:10    I.Tsybenka      
 4   Ihar Tsybenka    21:15  16:21  21:19 [27']       1-a vieta
      [238] 19:55    G.Celencevičius
 3   Raimondas Banelis          24:22  17:21  21:15 [33']
[179] 17:10    R.Banelis      
 14   Rolandas Žaldokas    11:21  21:15  21:12 [30']      
  [199] 18:00    R.Banelis    
 11   Ervin Lumberg      21:19  21:12 [17']    
[180] 17:10    E.Lumberg      
 6   Raimondas Stakionis    21:14  21:12 [16']      
    [221] 19:00   A.Rysevets  
 7   Alexey Rysevets        16:21  21:6  21:19 [39']  
[181] 17:10   A.Rysevets      
 10   Dominykas Paulauskas    18:21  21:19  21:17 [49']      
  [200] 18:00    A.Rysevets    
 15   Paulius Žostautas      14:21  21:17  21:19 [39']    
[182] 17:35    E.Mackevičius      
 2   Edmundas Mackevičius    22:20  21:6 [27']    M.Ruutel   3-a vieta
      [239] 19:55    M.Ruutel
       R.Banelis   21:12  23:21 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Braknys    
    [222] 19:25    L.Braknys  
     I.Tsybenka   21:6  21:13 [15']   5-a vieta
      [240] 19:55   L.Braknys
     E.Lumberg     15:21  23:21  22:20 [39']
    [223] 19:25    E.Lumberg  
     E.Mackevičius   21:18  21:11 [17']  
         
         
       I.Tsybenka   7-a vieta
     
       E.Mackevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Grigas    
   T.Grigas   ->    
    [224] 19:25    G.Vaitkevičius  
   D.Kubilius     25:23  12:21  21:16 [37']  
  [201] 18:00   G.Vaitkevičius    
   G.Vaitkevičius   21:19  21:2 [22']     9-a vieta
      [241] 19:55    P.Žostautas
   R.Žaldokas       21:8  21:9 [18']
  [202] 18:30    R.Stakionis    
   R.Stakionis   21:13  21:11 [16']    
    [225] 19:25    P.Žostautas  
   D.Paulauskas     21:15  25:23 [27']  
  [203] 18:30    P.Žostautas    
   P.Žostautas   21:16  19:21  21:16 [48']    
         
       T.Grigas   11-a vieta
     
       R.Stakionis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Kubilius  
     D.Kubilius   ->   13-a vieta
     
     R.Žaldokas     ->
     
     D.Paulauskas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai 
     Mėgėjai C 
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Šunų mylėtojų badmintono turnyras
2018-04-21 09:30 2018-04-21 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.