Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio Cido arenos taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21 2018-04-21  
 1   Rokas Lesinskas    Dėl 1-8 vietos      
 R.Lesinskas      
 16       ->      
  [191] 17:35    Ą.Galiauskas    
 9   Benas Bačkaitis      16:21  21:11  21:19 [29']    
[170] 16:40    Ą.Galiauskas      
 8   Ąžuolas Galiauskas    21:8  21:15 [13']      
    [214] 19:00    T.Haldma  
 5   Mantas Smalskis        21:11  21:12 [14']  
[171] 16:40    M.Smalskis      
 12   Ernestas Jarulaitis    21:9  21:16 [13']      
  [192] 18:00    T.Haldma    
 13   Pavel Šavareiko      21:13  21:14 [16']    
[172] 17:10    T.Haldma      
 4   Tiit Haldma    21:8  21:6 [13']       1-a vieta
      [234] 19:55    T.Haldma
 3   Ridas Rudminas          24:22  21:9 [19']
[173] 17:10    R.Rudminas      
 14   Vidmantas Galiauskas    23:21  21:15 [23']      
  [193] 18:00    J.Jarulaitis    
 11   Justinas Jarulaitis      21:18  21:5 [16']    
[174] 17:10    J.Jarulaitis      
 6   Augustas Janušonis    21:14  24:22 [20']      
    [215] 19:00   E.Jonkus  
 7   Daugirdas Špakauskas        13:21  21:15  21:7 [45']  
[175] 17:10    L.Bečalis      
 10   Laimonas Bečalis    21:8  21:12 [17']      
  [194] 18:00   E.Jonkus    
 15         21:10  21:19 [22']    
 E.Jonkus      
 2   Emilis Jonkus    ->    Ą.Galiauskas   3-a vieta
      [235] 19:55   J.Jarulaitis
       J.Jarulaitis   21:15  21:13 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Lesinskas    
    [216] 19:00    M.Smalskis  
     M.Smalskis   21:15  21:19 [18']   5-a vieta
      [236] 19:55    L.Bečalis
     R.Rudminas     21:17  21:17 [17']
    [217] 19:00    L.Bečalis  
     L.Bečalis   21:16  21:17 [20']  
         
         
       R.Lesinskas   7-a vieta
     
       R.Rudminas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   B.Bačkaitis    
   B.Bačkaitis   ->    
    [218] 19:00    P.Šavareiko  
   E.Jarulaitis     21:13  21:9 [13']  
  [195] 18:00    P.Šavareiko    
   P.Šavareiko   15:21  21:16  21:16 [26']     9-a vieta
      [237] 19:55    A.Janušonis
   V.Galiauskas       21:19  21:12 [16']
  [196] 18:00    A.Janušonis    
   A.Janušonis   21:15  22:20 [21']    
    [219] 19:00    A.Janušonis  
   D.Špakauskas     21:13  21:13 [17']  
   D.Špakauskas    
    ->    
         
       B.Bačkaitis   11-a vieta
     
       D.Špakauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Jarulaitis  
     E.Jarulaitis   ->   13-a vieta
     
     V.Galiauskas     ->
     V.Galiauskas  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.